düşükmü olacak ne olun yardım edin

o ağrılar oluyo sanki adet görcekmişsin gibi.telaşlanma.ama hamileliğin ilk 3 ayı çok önemli.kendine dikkat et.ani hareketlerde bulunma.eğer emin değilsen bi kan tahlili yaptır derim

cnm test yaptırdım 5 haftalık çıktı işde ama mesela dün gece agrıdan hiç uyuyamadım böyle bacaklarıma vuruyo yani kesin adet oldum diyosun ya bu neden böyle oluyo peki?:CüvCüv:

inşallah bi sorun olmaz hayatım kendini yormamaya bak sen istirahat et bol bol dua et birde rabbim tüm dualara karşılık verendir

inşallah bi sorun olmaz hayatım kendini yormamaya bak sen istirahat et bol bol dua et birde rabbim tüm dualara karşılık verendir

evet doğru söylüyorsun zaten duayla oldu bebegim allh dualarımı kabul etti ya şimdi o agrılarım biraz azaldı ama vajinamda bi şeyler hissediyorum bi garip yani tarif edemiyorum sebebi ne olabilir?:CüvCüv:

bak hamile kaldığında böylr sağdan sola bel hizanda göbek altında bir hareketlenme genelde oluyor.özellikle erkek çocuklarda.aynı sancılar bende de oldu.dr.bunun kas zayıflığından veya aşırı yorgunluktan olabileceğini söledi.ben o ara çalışıyodum ve genelde ayaktaydım.ona bağlıyorum.eğer çok şüpheleniyorsan sor dr.a.ama sen bilirsin.ilk 3 ay çok önemli.kendini fazla yorma derim.

doktoruma sordum oda rahim büyüdügü için dedi bu agrılara normalmiş herşey demesine göre ben 6 haftalıkken gitim ama kalp atışlarını duyamadık normalmi sizce?ne zmaan duycam:CüvCüv:

buarada şuanda kullandığın ilaç varsa ve mecburiyetin yoksa kullanmamanı tavsiye ederim.bebiş de hayırlı uğurlu olsun inşallah:)

sağolasın cnm seninde varsa hayırlısı olsun analı babalı büyüt inş yoksada istedigin zaman allh nasip etsin. ilaç olarak düşük ilacı kullanıyorum doktor 3 aylık olana kadar iç dedi:CüvCüv:

canım 6 haftalıksa vajinal ultrasondan duyulur kalp atışları
karından değilde belki zor olur duyması öle
sen vajinalden baktır ve korkacak bişey olmuyor

canım 6 haftalıksa vajinal ultrasondan duyulur kalp atışları
karından değilde belki zor olur duyması öle
sen vajinalden baktır ve korkacak bişey olmuyor

ya doktor beni hiç vajinadan kantrol etmedi bebek varken de etmez sanırım mesela bana cinsel ilişkide yasak düşük yapmıştım 1 yıl önce belki ondandır ama 8. haftada karındanda duyuluyormuş doğrumu birde bu atışları nasıl duycaz?:CüvCüv:

ben 9 haftada duymuştum Allahım ne güzel bi ritm o öyle ve ağlamıştım varyaa. o anı hiç unutamam.

hadi ya inş bende duyarım ve bu ömürüm boyunca sürer hala hamiş olduguma inanamıyorum allhım şükürler olsun çok bekledim çok ağladım çünkü:CüvCüv:

arkadaslar doktor beni 2 hafta sora kalp atışları için çağırdı şimdi ben bunu duyacakmıyım yani o aletlemi aynı aletlemi bakılıyo karından gene yoksa farklı bi şeylemi yoksa duymak değilde sadece kalp atımınımı görüyosun ultrasonda nasıl oluyo?

canım hem duyuyorsun hemde kırmızı bi nokta halinde renkli ultrasonda bebeğin kalbinin olduğu yeri gösteriyor inan çok güzel bir duygu ömrünün sonuna kadar duymayı nasip eder rabbim sana
inşallah
merak etme 2 hafta sonra dediyse büyük ihtimal abdominal(yani karından) bakacaktır şimdiden tebrik ede4rim sağ salim ve hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin allahım

canım hem duyuyorsun hemde kırmızı bi nokta halinde renkli ultrasonda bebeğin kalbinin olduğu yeri gösteriyor inan çok güzel bir duygu ömrünün sonuna kadar duymayı nasip eder rabbim sana
inşallah
merak etme 2 hafta sonra dediyse büyük ihtimal abdominal(yani karından) bakacaktır şimdiden tebrik ede4rim sağ salim ve hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin allahım

inş cnm ya çok istiyodum allh dualarımı geri çevirmedi şükürler olsun bakalım şimdi 7. haftadayım geçmiyo şu haftalar:) cvp için çok sağol allh razı olsun senden çok merak ediyodum..ya birde burda bazıları kalbi atmıyodu kürtaj oldum yada kalbi durdu aldırdım falan diyolar ya acaba bi hastalık falan oldugundamı öyle oluyo durduk yere de olabilirmi çok korkuyorum bundan?:CüvCüv:

X