düşükmü olacak ne olun yardım edin

arkadaşlar salı günü doktora gittim keseyi gördüm çok şükür düşük tehlikesi yok ama ilk bebegini düşürdüğün için önlem amaçlı 2,5 ay progestan içeceksin dedi doktor sabah öğle akşam 1 tane bu sizce bi zararı olurmu öyle yat falan da demedi bütün şikayetlerime de normal dedi sizce bi sorun olurmu bu ilaç?

Canımm gözün aydın çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah canım dr.verdiyse zararı değil yararı vardır mutlaka bildiğim kadarıyla sende dr.tanıyor ve güveniyorsun.

Canımm gözün aydın çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah canım dr.verdiyse zararı değil yararı vardır mutlaka bildiğim kadarıyla sende dr.tanıyor ve güveniyorsun.

evet doktoruma güveniyoum cnm 1 yıl sonra onunda bilgileriyle allahımın izniyle hamile kaldım iyi bi doktor işinin ehli ama bu ağrılar yüzünden endişeliyimsenağlama

gozun aydın canım saglıkla buyut kuzunu hıc bı zararı yok aksıne faydalı dusugu onlemek amaclı verıyorlar bı nevı destek hıc korkma canım keyfıne bak artık hamıssın tadını cıkarmaya basla sımdıden
emın ol bebekler bundan cok hoslanıyor daha sıkı baglanıyorlar hayata

öyle mi cnm demek zarı yok diyosun ama benim bu ilaçdan sonra sanki karnım ağrımaya başladı bilmiyorumki doktor normal diyo ama 2 ye mi indirsem ilacı acaba sence?:CüvCüv:

arkadaşlar yeni başlık açmak istemedim buraya yazayım dedim. ama bana mutlaka cavap yazın ne olurr.. ben 5 haftalık hamişim ve 1 yıllık tedaviyle oldu daha öncede 1 düşük yapmıştım kendiliğinden 2 aylıken düşmüştü. şimdi bu bebekde çok şükür düşük tehlikesi yok ama doktor 2,5 aya kadar progestan içeceksin dedi ilkini düşük yaptıgından dedi ve ilacı sabah öğle akşam içiyorum ama ilaç bende karın ağrısı falan yaptı bi değişik birde adet olacakmışım gibi ağrı ve karnıma kram girer gibi bişeyler oluyo bunlar neden olabilir? lütfen beni yanıtsız bırakmayın..

arkadaslar birde vijina temizliğinizi nasıl yapıyorsunuz ben önceden avondan aldıgım jeli kullanıyodum şimdi ne yapmalıyım

gözün aydin allahim kucagina almayi nasip etsin

canım canını sıkma bende de aynı şeyler olmuştu ve 3 ay bile olabilir demişti doktor sende inş hamilesin kafanda şüphe oluyorsa bitane daha idrar testi yap.

inşallah beklediğin sonucu alırsın bendede ilk zamanlar butür sancılanmalar ağrı oldu şimdi 22haftalık hamileyim panik yapma ne gelirse allahtan bil sen doktorunun dediğini yap varsa ilacını kullan allah yardımcın olsun

amin cnm iyi dileğin için sağol peki progestan içtikden sonra bu karın ağrısı normlami sence:CüvCüv:

doktorumu aradım bu agrılar normalmiş rahim büyüdügü içinmiş. ama diger hamilelerde bu olay oldumu olduysa kaç aya kadar böyle agrım olacak:CüvCüv:

canim agrilar hamileligin boyunca olabilir sonucta rahim büyüdükce sanci yapabilir sen agrilari degilde bebegini takip et bence hareketleri normalse hersey normal demektir ama hic olmuyorsada kesinlikde dr iltibatta ol.

canim agrilar hamileligin boyunca olabilir sonucta rahim büyüdükce sanci yapabilir sen agrilari degilde bebegini takip et bence hareketleri normalse hersey normal demektir ama hic olmuyorsada kesinlikde dr iltibatta ol.

cnm ben 5 haftalık hamileyim bu şimdi hareket etmezki:) ya ne zman hareketlenecek ya merak ediyorum nasıl bir duygu birde düşük tehlikesi olmamasına ragmen bi kere düşük yaptım diye doktorun bu bebegede düşük hapı yani progestsan vermesi normalmi?:CüvCüv:

Canım merhaba merak etme bu ağrılar normal hatta 3-4 ay sürmüştü benim ilk hamileliklerde 18-20 haftalarda hissediliyormuş bebeğin hareketleri bende o zamanlarda hissetmiştim hatta 30 haftadan sonra ağrılar tekrar başlıyor bebek aşağı inmeye başlıyormuş çünkü:)

off benim 18 - 20 haftalara çok var demek o zaman hareket edecek merekla bekliyorum. bu ağrılar özellikle hareket edince olyor birde ben vajina temizliğini avondan aldıgım ürünle yapıyorum bi sorun olurmu:CüvCüv:

off benim 18 - 20 haftalara çok var demek o zaman hareket edecek merekla bekliyorum. bu ağrılar özellikle hareket edince olyor birde ben vajina temizliğini avondan aldıgım ürünle yapıyorum bi sorun olurmu:CüvCüv:
Canım bence kullanma onları internetten araştırdığıma göre vajina temizliğini sadece saf su ile yapmak gerekiyormuş. Bende kullanmayı düşünmüştüm hatta almıştım bir ara ama sonra vazgeçtim.Ama dr.da bir danış istersen:)

canım hamılesın ısteeee zaten hamıleelıkte adet olcak gıbı sancı olması normal ama asırı oluyosa dr gıt canım hemde ne kadarlık falan oldugunu ogrenırsın dusuk okadar kolay degıl kanamayla baslıyo sonra asırı bı sancı adet yanında hıc kalıyo yasadıgım ıcın cok ıyı bılıyorum hayırlı olsun canım guzel haberlerını beklıyoruz bızm ıcınde dua ettt

ya pardon canim ya 5 haftalikmis ama bunada care sırnaşık şey
var kanaman olmadigi sürece korkma derim benim oglum 2.5- 3 aylikti hareket ettiginde yani hafif hafif tabi bu herkeste degisebilir ayrica hap vermesi konusunda belki düsük yaptigin icin ris oldugu icin vermistir o hapi eger
dr undan memnun degilsen yada süpe varsi aklinda bence baska bir doktora git derim ama insallah sag saglim kucagina aldigi haberinide burdan aliriz canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…