dusuk yapip umutlarini kaybetmeyenler buraya

merhaba loracım bende 2 düşük yaptım ilki 17 ikincisi 7 haftalıktı çok zor günler atlattım ama hala umutluyum vardır bi hayır.rabbim hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin.....

loracım bende 15 gün önce dış gebelik sonucu kaybettim bebegimi yeni kendime geliom ama umutluyum bu ay olacaka olmazsa öbür ay biliyorum bu kadar isteyen kulunun hevesini kursağında bırakmazz rabbim umarım sende en kısa zamanda hamile kalırsın bizde teyze oluruz pes etmek yok

merhaba herkese çok geçmiş olsun .Bende aranızda yeni sayılırım bir iki konuya yazdım ama pek fazla yazmaya fırsat bulamıyorum hergün girip okuyorum ama bu aralar yıl sonu yılbaşı derken işlerim çok yoğun o yüzden sadece okuyup kapatabiliyorum.

Bende 11 kasımda kimsayal gebelik yaşadım 5 haftalık bebeğim düştü.Kürtaj olmadınm kendi düştü. Ama hiçbir zaman umudumu kaybetmedim Allahın bir bildiği vardır dedim. Şu an 2 adetim geçti ve vucudumun çabuk topladığını söyledi doktorum .Düşükten sonra bile adetlerimi normal günlerinde oldum .kötü şeyleri sürekli düşünürsen beyin vucudu etkiliyomuş ve vucut kendini hazırlayamıyomuş yeni bir gebeliğe ben çok şükür çabuk atlattım bu olayı ve şimdi 2. bebeğim için yarın doktora gidicem. yumurtlama günlerimi hesaplıycak.
Dilerim Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın herkesin gönlüne göre versin.Güzel düşünün her zaman için iyi düşünün. Geçmişle yaşarsanız geleceği göremezsiniz hep bunu düşünün. ALLahım herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

loracım bende 15 gün önce dış gebelik sonucu kaybettim bebegimi yeni kendime geliom ama umutluyum bu ay olacaka olmazsa öbür ay biliyorum bu kadar isteyen kulunun hevesini kursağında bırakmazz rabbim umarım sende en kısa zamanda hamile kalırsın bizde teyze oluruz pes etmek yok

canim ya cok uzuldum sevgicim dis gebelik cok daha zor bi durum hep duyuyorum ama allahtan kolay atlatmissin cnm ben 3 ay arayla iki kere hamile kalabildim ama ikiside husran malesef suan tekrar hemen olsun istiyorum ama yine duser diye yapmiyorum en azindan neden oldugu arastirilsin diyorum ama iste sabirsizlik allah hayirlisini versin

merhaba herkese çok geçmiş olsun .Bende aranızda yeni sayılırım bir iki konuya yazdım ama pek fazla yazmaya fırsat bulamıyorum hergün girip okuyorum ama bu aralar yıl sonu yılbaşı derken işlerim çok yoğun o yüzden sadece okuyup kapatabiliyorum.

Bende 11 kasımda kimsayal gebelik yaşadım 5 haftalık bebeğim düştü.Kürtaj olmadınm kendi düştü. Ama hiçbir zaman umudumu kaybetmedim Allahın bir bildiği vardır dedim. Şu an 2 adetim geçti ve vucudumun çabuk topladığını söyledi doktorum .Düşükten sonra bile adetlerimi normal günlerinde oldum .kötü şeyleri sürekli düşünürsen beyin vucudu etkiliyomuş ve vucut kendini hazırlayamıyomuş yeni bir gebeliğe ben çok şükür çabuk atlattım bu olayı ve şimdi 2. bebeğim için yarın doktora gidicem. yumurtlama günlerimi hesaplıycak.
Dilerim Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın herkesin gönlüne göre versin.Güzel düşünün her zaman için iyi düşünün. Geçmişle yaşarsanız geleceği göremezsiniz hep bunu düşünün. ALLahım herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

duygu canim benim ilk dusugum senin gibi oldu ama ikincisinde kurtaj oldum isallah bu ay mutlu haberlerini aliriz cnm sakin strese girme ben ilk ay strese giriyordum olmayinca kendi haline birakiyordum ve o ay hamile kaliyordum sende oyle yap cnm cok takma kafana bak gor isallah tekrar bebisine kavusacaksin hayirlisiyla

selam arkadaslar bende kasım 18 te bebeışımı dusurdum. kurtaj olmadım kendılıgınden dustu dr um bana 3 ay korunmamı soyledı. su an 2 ay olacak. ve bebışı cok ıstıyorum
bu ay korunmasam yanı ıllakı 3 ayı beklemelımıyım bana yardımcı olurmusunuz senağlama

selam arkadaslar bende kasım 18 te bebeışımı dusurdum. kurtaj olmadım kendılıgınden dustu dr um bana 3 ay korunmamı soyledı. su an 2 ay olacak. ve bebışı cok ıstıyorum
bu ay korunmasam yanı ıllakı 3 ayı beklemelımıyım bana yardımcı olurmusunuz senağlama

oncelikle gecmis olsun cnm benim ilk dusugum kurtajsiz oldu o yuzden doktor beklemene gerek yok demisti iki ay olmus sonra bende 3. ayimda hamile kaldim ama sanirim bende kanla ilgili bi problemim var isallah senin saglikli bir bebisin olur

kutaj olan arkadaslar ben kurtaj olduktan sonra cok rahatladim ne sanci ne bisey eskiden herzaman ara ara sancim olurdu kasiklarim agirirdi simdi boyle bisey yok cok sukur sizdede kurtajdan sonra bir rahatlama oldumu

oncelikle gecmis olsun cnm benim ilk dusugum kurtajsiz oldu o yuzden doktor beklemene gerek yok demisti iki ay olmus sonra bende 3. ayimda hamile kaldim ama sanirim bende kanla ilgili bi problemim var isallah senin saglikli bir bebisin olur

saol cnm. aslında dr um kuttaj olmazsan bekelemene gerek yok demıstı. sonra yanı dusukten sonra bı 3 ay beklesen ıı olur dedı bende buyuk bı ıhtımalle bu ay deneyecem herseyın hayırlısı artık...

saol cnm. aslında dr um kuttaj olmazsan bekelemene gerek yok demıstı. sonra yanı dusukten sonra bı 3 ay beklesen ıı olur dedı bende buyuk bı ıhtımalle bu ay deneyecem herseyın hayırlısı artık...

kendini sakin strese sokma canim hamileligi hic dusunmemeye calis herseyi oluruna birak bak ozaman nasil olacak umarim bu ay guzel haberlerle gelirsin senin icin dua edecem cnm

selam 3 yaşında bir oğlum var ama bende 4 ocak ta düşük taptım henüz çok yeni fakat bir süre sonra yeniden bebek sahibi olmak istiyorum

kendini sakin strese sokma canim hamileligi hic dusunmemeye calis herseyi oluruna birak bak ozaman nasil olacak umarim bu ay guzel haberlerle gelirsin senin icin dua edecem cnm

a.s.teşekkur ederım cnm inşallah Allah bize güzel bebişler nasip eder. ben biliyorum bigun benımde bebişim olacak ama demekkı zamanı varmış.

selam 3 yaşında bir oğlum var ama bende 4 ocak ta düşük taptım henüz çok yeni fakat bir süre sonra yeniden bebek sahibi olmak istiyorum

selam oyek. öncelikle geçmiş olsun inşallah tez zamanda tekrar hamiş olursun . dr un ne kadar beklemeni soyledi cnm.

selam oyek. öncelikle geçmiş olsun inşallah tez zamanda tekrar hamiş olursun . dr un ne kadar beklemeni soyledi cnm.

04 ocak akşamı düşük yaptım 8 haftalıktı bebeğim aniden sancılandım hastaneye giderken yolda olan oldu ve gittiğimizde sadece su kesesi kalmıştı doktorum operasyondan önce birsürü test yaptı ve çok sağlıklı olduğumu 1 sonra yeniden hamile kalmam için sorun görmediğini söyledi ve yarın tekrar kontrole gideceğim düşük yapalı bugün tam bir hafta oldu

04 ocak akşamı düşük yaptım 8 haftalıktı bebeğim aniden sancılandım hastaneye giderken yolda olan oldu ve gittiğimizde sadece su kesesi kalmıştı doktorum operasyondan önce birsürü test yaptı ve çok sağlıklı olduğumu 1 sonra yeniden hamile kalmam için sorun görmediğini söyledi ve yarın tekrar kontrole gideceğim düşük yapalı bugün tam bir hafta oldu

cnm gercekten cok uzuldum cok zor bı durum bende 2 ay once dusuk yaptım kurtaj olmadım kendılıgınden dustu senınde sanırım boyle oldu ama dr bana 3 ay bekle dedı bende kararsız kaldım tabı beklesemmı dıye

cnm gercekten cok uzuldum cok zor bı durum bende 2 ay once dusuk yaptım kurtaj olmadım kendılıgınden dustu senınde sanırım boyle oldu ama dr bana 3 ay bekle dedı bende kararsız kaldım tabı beklesemmı dıye

hepimiz birbirimize üzgünüz paylaştıklarımız yaşadıklarımız benzeri şeyler;ben 1 aralıkta evimde merdivenden düştüm.eşim acil hastaneye götürdü sol kol kırık olma şüphesi vardı ve rontgen çekildi 2 aralıkta kan testi sonucu öğrendimki hamileyim kendi doktorum dışında 3-4 doktorla daha görüştüm çok küçük ve kol rontgeni doz seviyeleride düşük sakınca görünmüyor neticesinde devam kararı aldık zaten istediğimiz bir bebekti.bayramda oğlum kızıl çıkarrttı tabi yine doktorluk olduk neticede yakın temastan kaçının dedi onuda atlattık ama hastalık oğlumun huyunu -suyunu değiştirdi.sürekli kucak istedi ben nekadar almamaya özen göstersemde çocuk bu otururken falan geldi.işte bu arada zaten çalışan bayanım.yoğunluk sözkonusu yılsonu-yılbaşı falan..ve neticede pembesi lekelenme oldu 02 ocakta doktorum 7 gün dinlenme verdi ama maalesef 4 ocakta düşük yaptım.kürtaj oldum su kesesini almak için.tabiiki çok üzüldüm herşeyde bir hayır vardır dedik ailem moralimi yüksek tutmam için büyük destek verdiler.08 ocakta işbaşı yaptım şimdi gerçekten toparlandığımı hissediyorum.çünkü bu ilk aşamalarda doktorum doğa eğer bir problem varsa bebeğinde zaten kendiliğinden sonlandıracaktır demişti.şimdi bunu düşündükçe daha bir rahatlıyorum.kısmetse doktorum 1 aydedi ama ben nisan'a kadar zaman tanıdım kendime yeniden bebek sahibi olmak istiyorum.Allah hepimizin gönlüne göre versin...

canım bence az bir süren kalmış 2 ay olmuş düşük yapalı sabret 1 ay daha keşke bekleseydim dememek bizim elimizde bu durumda herşeyin kötüsünü düşünelim ama iyisi olsun inşallah.üstelik kürtajda olmamışsın daha sağlıklı bir bebiş geleceğine inanıyorum

canım bende ilk bebeğimi düşürmüştüm 6 haftalıktı temmuzda kürtaj oldum.ama umudumu yitirmedim ve şimdi 9 haftalık hamileyim.bununda başında aynı şeyler oldu ama çok şükür atlattık dedi doktor.ayrıca ben kürtaj olduktan sonra doktorum bana sen kendini ne zaman hazır hissediyosan o zaman yap çocuğunu dedi.şu kadar bekle falan demedi hatta kürtaj olduğum ay dan adetin geçince yapabilirsin dedi.ama senin doktorun bekle demiş bence bekle bişey olmasa bekle demezdi sanırım.inşallah sende hamiş olursun bi gün.

canim ya cok uzuldum inan seninkiler neden dusuyormus peki 5 dusuk hicte az degilmis arastirma falan yapilmadimi bide 5.5 aylik diyosun ya bu daha cok zor eminim ne kadar kotu gunler gecirmissindir ama ben inaniyorum canim bebisini en kisa zamanda kucagina alacaksin senin icin dua edecem

sağol loracım benim ilk 2 düşüğümün rahimden kaynaklandığını söylediler, rahim kalp şeklindeymiş. daha sonra bunun için histereskopi ameliyatı oldum ancak ameliyattan sonrada 2 tane düşüğüm oldu. bu seferde kanda pıhtılaşma olduğunu söylediler son hamileliğimde aspirin içtim ve heparin iğneleri vuruldum gayette iyi gidiyodu bu sefer olacak diyodum çok umutluydum. ama bundada sularım gelmeye başladı ve rahimde açılma oldu bi gece su kesem patladı, kese patlayıncada mikrop bulaşmış bebeğe ordanda benim kanıma ve zehirlemeye başlamış bizi. doktorumda bebeği düşürttürmek zorundayız yoksa ikinizide kaybederiz dedi ve suni sancıyla erken doğum yaptım. Allah kimseye yaşatmasın çok zor. bundan sonraki hamileliğimde 2.5 aylıkken rahime dikiş atılacak ve 9 ay yatıcam. bebeğim gelsin kollarımada herşeye razıyım. işte böyle canım benim hikayem.:a015:

canım bence az bir süren kalmış 2 ay olmuş düşük yapalı sabret 1 ay daha keşke bekleseydim dememek bizim elimizde bu durumda herşeyin kötüsünü düşünelim ama iyisi olsun inşallah.üstelik kürtajda olmamışsın daha sağlıklı bir bebiş geleceğine inanıyorum

inşallah cnm o gunlerıde gorurum bız ne kadar hesap yapsakta o gelecegı gunu bılıyo dımı:1rolleyes:

X