Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Arkadaslar ben hamile degilim dun kan testi yaptırdım 0,1 cikti.
Butun o belirtiler bir hayalmis. Sanirim ben halen kendimi Klara saniyorum :)

canım benim 10 gün geçtimiki yumurtlamadan sonra ancak o zaman salınmaya başlıyor beta...ben kırmızıların gelmeden inanmam...ne olur sakin ol...esteryam güzel yüreklim stres yaptıkça bir adım geriye gittik hep arkadaşım...bak ben bu sefer çok sakinim...stres yok...dünya yansa umrumda olmayacak...ne olur panik yapmayalım kızlar...eninde sonunda gelecek nazlı meleklerimiz ve anne olacagız :))))

şimdi okudum busemcim zaten bekar olan biri ancak böyle düşünebilir yada evli olup kocasını aldatan bi kadın, hayır ben anlamıyorum yani insan duygularına ket vuramazmı bu kadarmı basiretsiz bunlar ben düşünceler aracılığıyla duyguların dizginlenebileceğini düşünüyorum, aman allah böyle bi çıkmaza sokmasın bizi
aşkı memnuyu izliyomusunuz kızlar ordada yani insan nasıl tutamaz kendini ya hayvanmıyız biz klava:

kızlar kazen konu açmıştı önlük göndermek için ona katılmıştım ve dün önlüğüm geldi...çok mutlu oldum akşam resmini eklerim....kazen göz aydın hediyesi yolladı bana.....

günaydın arkadaşlar nasılsınız tatlı hamişimiz yasemınımız nasılmış bakalım esteryacım herşeyde vardır bir hayır inş. bu önümüzdeki aya kalırsın pes etmek yok canım.....

Arkadaslar ben hamile degilim dun kan testi yaptırdım 0,1 cikti.
Butun o belirtiler bir hayalmis. Sanirim ben halen kendimi Klara saniyorum :)

olsun şeker napalım gelecek aymış senin müjdeli ayın hayırlısı olsun eninde sonunda tutacak biliyorum benn :1hug:
ayrıca o konuya yazdığın mesajada aynen katılıyorum, insanın en büyük cezası vicdan azabıdır bunu yaşayaması içinde o konuya bakış açısı çok önemli o kadın hayat felsefesi olarak bugün yediğin hurmalar yarın seni tırmalar sözünü benimsemeli bence kaydirigubbakcemile3

bende cevap yazdım o konuya, insanlar ne kadar dar dusnuyor. dusunmuyorlarki bugun başkalarına yapılan yarın kendi baslarına gelebilir.. yazık..

yasemim acaba bende kurler mi uygulasam. bu arada kızlar cok tuhaf bugunde feci belim agrıyor anlamadım ben bu işi

tugba yasemin enrika cok sagolun kızlar destekleriniz icin. Allah hepinizden razı olsun..
Allah tum hayırlı olacak tum dualarınızı kabul etsin. Beni hic yanlız bırakmadınız..
sizler ve diger topiclerdeki can arkadaslarım badem, cimbomlu, zeytin, ilsu, yaprak nil, iklimsu hepinize cok tesekkurler

okudum ve çook sinirlendim ne kadar kolay yavruyu babasından ayırmak yuvayı yıkmak yuva yıkanın yuvasımı olur asla bide diyo karısının gözünü açıcakmış ona iyilik yapıyomuş çıldırdım yaa neyın arkasına sıgınıyo ne büyük cesaretle bide konuyu açıyoo bu kişiyi ve bunun gibileri allah ıslah etsin yaa

ne güzel yazmış benim güzel yürekli arkadaşım bende bu sefer çok daha rahatım işte bi ara kuruluk oldu diye taktım kafama ama onuda geçtim, herşey olacağına varıyo anladım ben fırsatları kaçırmıyorum değerlendiriyorum ama malesef bi yerden sonraya hükmedemiyorum bunun iyice farkındayım artık

günaydın arkadaşlar nasılsınız tatlı hamişimiz yasemınımız nasılmış bakalım esteryacım herşeyde vardır bir hayır inş. bu önümüzdeki aya kalırsın pes etmek yok canım.....

tuğbacığım çok iyiyim tatlım..bir sıkıntımız yok şimdilik ama çok nefes nefese kalıyorum hemen galiba hormonlar artıyor ondan oda...onun dışında bişey yok canım...nasıl gidiyor boya işi ...

bencede uygula canım....yararı olur zararı olmaz ....ben tavsiye ediyorum hepinize...:1hug:

günaydın arkadaşlarım,
esteryacım üzülme sakın,canını sıkma stres yapma yaseminin söylediği çok doğru ne yaptıysak bu stres yüzünden yaptık.Bende bu ay yumurta oldumu olmadımı anlamadım,herşeyin hayırlısı ne diyeyim...

Yasemincim evet bizede bi anlat bakalım şu kürleri,bende arada bişeyler yapıyorum ama ben maalesef çok tembelim sürekli yapmıyorum hep yarım bırakıyorum.

günaydın canım arkadaşlarım nasılsınız?
yasemincim nasılsın bugün ?hihoyyyt

sanada günaydın buseciğim...iyiyim canım şimdilik bir sıkıntım yok....meleğimde iyidir inşallah teyzesi...haftaya cuma gideyim diyorum dr a 6 haftalık olacak o zaman...şuan 4 haftalık bir mercimek ooo:ecrin_bebek:

kızlar adetime 9 gün kaldııı bakalım nolcak
yaseminim uğur getir bize

esteryam ve enrikam dualarım sizlerle öncelik sizde....kızlar birde idrarım kokuyor benim hamile kaldığımda geçenkindede öyle anlamıştım...hatta testi yaptım eşim bakmak için yaklaştı ve ne kadar kokuyor idrarın demişti :)))))

anlatayım kızlar kürleri....ama bırakmak yok ana göre her gün soracağım.....

Yumurta çatlatıcı ve kolay hamile kalma
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2x21U+7A

U; 21 gün uygulanır
A; 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz...

NOT...ben 10 incirden yaptım..ve küre başladığımda hemoğlobinim 11 di kür bittiğinde 13 yani kan yapıcı
özelliğide var...

2, kür...

Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı ve de erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı
Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

NOT.....Keçi boynuzları kırık olmasın kızlar tek tek seçin...kırıklar etkinliğini kaybetmiş oluyor....klorsuz suyla yapın hazır suyla yaptım ben...ve en fazla 2 günlük hazırlayın kürleri...Bayat olmasın ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…