Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Tebrikler arkadaşım çok sevindim inan, darısı ben dahil tüm anne adaylarımıza olsun, bende 13 mayısta adet oldum bakalım bu ay sonuç ne olacak

fatima çok teşekkür ederim darısı başına...nolur dua edin bu sefer sağsalim alayım meleğimi kollarıma....:1hug:

canım sın ya...süpersin....bende tık yok hala.....bulantı falan....kaydirigubbakcemile3

kanaryacığım çok teşekkür ederimcanım...inşallah teker teker güzel haberler vereceğiz birbirimize..çoköpüyorum seni...darısı başına en kısa zamanda....:CüvCüv:

güzel dleklerin için kocaman amin diyoruz teyzesi.....darısı başına en kısa zamanda....

esteryam hadi arkamdan gel canım....inşallah hamilesidir....yumurtlamadan 10 gün sonra belli olur canım kanda ona göre hesaplayıp baktır canım kannda....dualarım seninle canım....

kızlar çarşamba tekrar kanda baktıracağım betaya 48 saatte 2 ye katlaması gerekiyor değerim...sora dr um ne zaman ultrasona çağırırsa ozaman giderim...allahım ne olur bu sefer meleğim beni bırakmasın tabiki hayırlı ve sağlıklı bir evlat olacaksa...aynı acıları yaşatma rabbim hiç birimize....

aminnn :Saruboceq: allah dualarını kabul etmiş bizide duyar inşallah

Sibela nirdeee??

SELAM SEVGİLİ ARKADAŞLARIM,
yaa bugün çok yoğun bir gündü ve ben biraz rahatsızdım,anlıyacağınız çok kötü bir gün benim için,eve gitmek istiyorum sadece,maalesef çıkış saatimiz saat 8 oldu,bu sebeplerden dolayı sizleri ziyaret edemedim,ama az önce bir girdim kii herkes halay çekiyor.

sevgili YASEMıN
seni çok çok tebrik ediyorum,çok sevindim,nihayet hamile çıkarmaya başladık,arkası çok hızlı gelsin inşallah bu bu topicte hamile olmayan kalmasın,ALLAH sağlıkla kollarına almayı nasip etsin inşallah canım benim.

çok teşekkür ederim sibelciğim...inşallah teker teker arkamdan haberleriniz alalım en kısa zamanda tüm isteğim bu....:1hug:

::CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........canım yasemınımız :teytey::teytey:HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:teytey:hihoyyytRABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 15 gün hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 buçuk ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

kanaryacığım çok teşekkür ederimcanım...inşallah teker teker güzel haberler vereceğiz birbirimize..çoköpüyorum seni...darısı başına en kısa zamanda....:CüvCüv:
insaallah canim,bakalim siradaki kim,devam kizlar,seytanin bacagi kirildi,herkes yavas yavas hamile kalmaya basladi.hadi hayirlisi olsun hepimiz icin.............

Arkadaslar ben hamile degilim dun kan testi yaptırdım 0,1 cikti.
Butun o belirtiler bir hayalmis. Sanirim ben halen kendimi Klara saniyorum :)

günaydın canlarım nasılsınız bakalım bugün
güzel hamilem yaseminim sen nasılsın Şeniz

günaydın tatlım...ben çok iyiyim yani iyiyiz teyzesi..bir sıkıntımız yok şimdilik...yarın tekrar kan vereceğim bakalım katlayacak mı...ama inananmıyorum şoktayım hala kızlar....:)) sen nasılsın tatlım...:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…