Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

fermet benimki 7 haftalıkdı
10 gündür hala kanamam devam ediyo hiç durmuyor. dr. normal oldugunu söyledi. inş bir daha böyle bişey yaşamayız.

kendiliginden düştü
kanama başladı sonra çogaldı ve inanılmaz bir agrıyla düştü. kürtaj yapamadılar dr. temizlenmiş dedi.

ilk bebeginmiydi seninde. düşük erkekeden gelen kromozonla ilgiliymiş az veya çok gelirse vücut atarmış onu. yani herşeyde vardır bir hayır

inşallah yaşamayız canım,Allahtan hayırlısı, gebeliğin başında olan düşüklere hayırlı düşük diyolar çünkü ilerde problem oluyormuş,düşmesi belki de bizim için daha hayırlı artık böyle düşünüp moral bulmalıyız...

geliyoooooooooooooooooooooor....

364......

canım tebrik ederim Allah tamamına erdirsin çok mutlu oldum gerçekten ayyy canım benim inşallah sağlıklı bir gebelik geçirirsin
ayyy kutlamaya ben katılamadım canlarrrr işler başımdan aşkındı anca geldim topiğe.

merhaba arkadaşlar,5 haftalık bebeğimi şuan düşürüyorum,kanamam devam ediyo,kendi kendine düşüyo kürtaja gerek yok dendi ama hala bitmedi 1 hafta oldu enfeksiyona karşı antibiyotik alıyorum moralim çok bozuk ilk gebeliğimdi....

bende 1 hafat önce düşük yaptım ve bende çok korkuyorum
hayırlısı canım içini farah tut bence. dr. bana hemen yapabilecegimi söyledi.çok üzüldüm bebegim düşünce

çok geçmiş olsun kızlar allah birdaha yaşatmasın aynı acıları hiçbirimize :1hug:

bizde yaşadık aynı şeyleri canım zamanla toparladık kendimizi hatta içimizden biri hamile şuan alkisalkisalkis

iyiyim tatlım benim hamaratım o kadar yorma kendini yaaa
evet yasemine o kadar sevindimki allahım sağsalim annesinin kucağına versin bebişimizi

yok yaa ne hamaratlığı rutin haftalık işlerrr,
inşallah sağlıklı sıhhatli hamiş olur yaaa

kizlar ben biraz once istifra ettim

Aman Allah'ım tüylerim diken diken oldu.. Acaba olabilirmi? Hamilemisin acaba? Biraz daha bekle bitanem.. İnşşşşşşallahhh hamilesindir... inşallah canım... bekle ama hemen yapma testi..haya kırıklığına uğramanı istemiyorum.3.hamilemiz sen olursun inşallah..

selam canlarım...kader arkadaşlarım....acece çıktım öğlen arkadaşım geldi kahvaltıya bebeğiyle...sonra berrayı dr a götürdük az çarşıda gezdik ancak geldim eve ama aklım hepsizlerleydi....

X