Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

merhaba
arkadaşlar ben 9 haftalık bebeğimin kalbi durdu ve kaaybettim.doktor 3 ay müddet vermişti doldu ve son regli tarihmden sonra korunmuyorum bir ay olmadı ama içimde bişeyler oluyo bir heves var bende acaba hamile olabilirmiyim diye diğer bebeğimide korunmayı bıraktıgım ay hamile kalmıştım yine öyle olabilirmi acaba.. aradan ben ağrılarım oluyo ve akıntılarım sıklaştı halsizlikte varrr...... olabilirmi acabaaaeyvahedigeldismile

hoşgeldin papatyacım, umarım hayırlısıyla en yakın zamanda hamile kalırsın, regline kaç gün var.

selam kizlaaaaaropuyorumnanaktan

esteryacim gecmis olsun hayatim, hava tam hastalik havasi..fantastikacigimin dedigi üzere en güzel care bitki caylari yerimseniben

bende cok yoruldum, uykum var, bir bakiim kizlar ne yapiyor diye dedim, geldim...

Lightlife hosgeldin caniim opuyorumnanaktan

Papatya -53 insallah hersey gönlüne göre olur canim:Saruboceq:

günaydın kızlar..

lightlifecim iyilik bizden sen nasılsın canım, nasıl gidiyor bakalım..

esteryacım nasıl oldun hayatım, umarım bugün daha iyisindir.

suurcum sen nasılsın güzel hemşerim, bende bu hafta kendimi çok yorgun hissediyorum, bahar yorgunluğu dedikleri herhalde, artık daha enerjik olmak istiyorum ben,

cnm dr a gittim ilaclar verdi bebege zarar vermeyecek su anda evde dinleniyorum cok sukur bebekte bir sorun yok.. ama cok yorgun bitap dustum

kıyamam ben arkadaşıma ya, çok çok geçmiş olsun esteryacım evde dinlenmen çok iyi olmuş, bol bol meyve yede vitamin olsun enerji olsun sana

günaydın kızlar..

lightlifecim iyilik bizden sen nasılsın canım, nasıl gidiyor bakalım..

esteryacım nasıl oldun hayatım, umarım bugün daha iyisindir.

suurcum sen nasılsın güzel hemşerim, bende bu hafta kendimi çok yorgun hissediyorum, bahar yorgunluğu dedikleri herhalde, artık daha enerjik olmak istiyorum ben,

güzel hamile hemserim, iyiyim sükür..hadi sen hamilesin ben neyim:uhm: ..bende de bitkinlik var , bahar carpti galiba:bbo:
kocisimle pazar günü bisiklet aldik, aksam is cikisi sahile cikip bayagi bir bisiklet kullaniyoruz.eve gel, yemek hazirla, ye, toparlan, otur, o da beni yoruyor sanirim ..ama cok da keyifli .desarj oluyorum .temiz hava, spor ..vücudum endokrin salgiliyor resmen...zemuszemus

cnm dr a gittim ilaclar verdi bebege zarar vermeyecek su anda evde dinleniyorum cok sukur bebekte bir sorun yok.. ama cok yorgun bitap dustum

esteryacim cok gecmis olsun, bol bol meyve ye, bitki caylari ic ve dinlen canim...yerimseniben

kizlar ya bisi soracagim size...
ben 17 subatta kürtaj olmustum,onun üzerine iki kere regl oldum ama gögüslerim agrimiyor, regl olacagima dair hicbir belirti hissetmiyorum.disilikten çikiyormuyum ne kaydirigubbakcemile3Nisan ayinda reglim de cok geldi, ki hic böyle olmazdi, sasirdim.hormonlarim acayiplesti galiba..

bi de bana hamileyken dr kan hapi vermisti, gyno ferrosanol ve bunun yaninda 2 adet de folik asit içiyordum ki hala kullaniyorum..kan hapim yarin bitecek, ama folik aside devam edeyim diyorum, alt yapi olusturmak icin..sizin tecrübeniz var mi bu konuda??mesela folik asiti hamile olmadigim icin 1 adet mi almaliyim?burdaki konulari okudum, farkli farkli..kiminin dr u günde 2 demis, kiminin tek, kimininki de 3...

dr um olmadigi icin ne yapacagimi da sasirdim kafamçokkarıştı

güzel hamile hemserim, iyiyim sükür..hadi sen hamilesin ben neyim:uhm: ..bende de bitkinlik var , bahar carpti galiba:bbo:
kocisimle pazar günü bisiklet aldik, aksam is cikisi sahile cikip bayagi bir bisiklet kullaniyoruz.eve gel, yemek hazirla, ye, toparlan, otur, o da beni yoruyor sanirim ..ama cok da keyifli .desarj oluyorum .temiz hava, spor ..vücudum endokrin salgiliyor resmen...zemuszemus

ayy ne güzel, bisiklete biniyosunuz demek haftasonları, bizde iniyoruz sahile ama yürüyüş yapıyoruz sadece benimde çok hoşuma gidiyor, bedenim yoruluyor ama ruhum dinleniyor

kizlar ya bisi soracagim size...
ben 17 subatta kürtaj olmustum,onun üzerine iki kere regl oldum ama gögüslerim agrimiyor, regl olacagima dair hicbir belirti hissetmiyorum.disilikten çikiyormuyum ne kaydirigubbakcemile3Nisan ayinda reglim de cok geldi, ki hic böyle olmazdi, sasirdim.hormonlarim acayiplesti galiba..

bi de bana hamileyken dr kan hapi vermisti, gyno ferrosanol ve bunun yaninda 2 adet de folik asit içiyordum ki hala kullaniyorum..kan hapim yarin bitecek, ama folik aside devam edeyim diyorum, alt yapi olusturmak icin..sizin tecrübeniz var mi bu konuda??mesela folik asiti hamile olmadigim icin 1 adet mi almaliyim?burdaki konulari okudum, farkli farkli..kiminin dr u günde 2 demis, kiminin tek, kimininki de 3...

dr um olmadigi icin ne yapacagimi da sasirdim kafamçokkarıştı

suurcum ben folic asiti çok uzun süre kullandım, kürtajdan sonrada 3 ay korunucam diye düzenli içmedim bazen bir bazen iki bazen hiç, ama korunmayı bıraktıktan sonra hergün 3 tane aldım, bence çok önemli o, dr.ada sormuştum o zaman ben hala içiyorum diye, ha sebze yemişsin ha onu içmişsin hiçbi zararı olmaz demişti

suurcum ben folic asiti çok uzun süre kullandım, kürtajdan sonrada 3 ay korunucam diye düzenli içmedim bazen bir bazen iki bazen hiç, ama korunmayı bıraktıktan sonra hergün 3 tane aldım, bence çok önemli o, dr.ada sormuştum o zaman ben hala içiyorum diye, ha sebze yemişsin ha onu içmişsin hiçbi zararı olmaz demişti

günde 3 adet bende devam edeyim o zaman...2 kutu kan hapi ictim, yarin son draje bitiyor.ona devam etmeyecegim.nasilsa hamile kalinca(insallah) kan testleri yeniden yapilacak, o zaman ne cikarsa ona göre kullanirim veya kullanmam yerimseniben
tsk ederim bitanem...

bende günde 1 tane içiyorum folibol.. doktorum o şekilde söyledi o şekilde kullanıyorum. ablamda hamileyken o şekilde kullanmıştı doktoru o sekilde söylemiş suurcum.. ama önceki hamileliğimde folic asit plus kullanıyodum o da günde 3 defaydı onu başka doktor vermişti ve günde 3 tane yazmıştı.

selam kizlaaaaaropuyorumnanaktan

esteryacim gecmis olsun hayatim, hava tam hastalik havasi..fantastikacigimin dedigi üzere en güzel care bitki caylari yerimseniben

bende cok yoruldum, uykum var, bir bakiim kizlar ne yapiyor diye dedim, geldim...

Lightlife hosgeldin caniim opuyorumnanaktan

Papatya -53 insallah hersey gönlüne göre olur canim:Saruboceq:

hoşbulduk suur dün hoşgeldin demişsin ben bugün cvp veriyorum :) nasılsın?

X