Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

yasemincim Allah sağlıklı sıhhatli hayırlı bebekler versin bitanem gerisi şnan boşş.. ama bizler biraz sabırsız ve istediğimiz hemen olsun istiyoruz o ayrı sempatiksalakcinni

kızlar nasılsınız ayın 15inde adet olmam gerekiyordu ama olmadım bugün test yaptım malesef tek çizgi net bir şekilde karşıma çıktı sürpriz yapacaktım sözde hıh sürpriz benim neyime neyse artıkın kısmet işi hayırlısı olsun bakalım

selam kızlaaaaar:)))of ya 2 gündür işler delirdi, bugün buraya hiç uğrayamadım bile:KK43:((eve gel yemek hazırla, ye, kocişle ilgilen... ancak gelebildim...gün olmuş cumartesi:))en sevdiğim günhihoyyythihoyyythihoyyyt

kızlar ya ben kürtaj olali bugün tam 1 ay oldu, kırmızlardan ne gelen var ne de giden...işin ilginci belirti bile yok...10 güne kadar gelmezse dr a gitmek gerekecek galiba...:KK43:(((bir 10 gün daha var önümüzde bekleyeceğiz ne yapalım..!! inşallah bir problem yoktur:SSS

hepinize iyi hafta sonları şimdidenopuyorumnanaktan

canım..kız hamile olmayasın..korunmuşmuydunuz..olabiliyormuş bak..ben ve benimle aynı zamanda düşüren arkadaşım adet olduk..yanlız o daha dün oldu..ben olalı5 gün oluyor...bilemiyorum..bebiş gelmesin...tabii benim doktorum 40 gün sonra olursun dedi ben 26 gün sonra oldum kürtajdan...hayırlısı..rabbim çok bekletmeden gönderir inşallah bebişlerimizi...

bende 17 subatta bebisimi dusurdum 5 haftalikti.
simdi hala adet olmadim ve supelenmeye basladim.
hemen hamile olunurmuki yaaa????

kıslarr hepınıze hayırlı aksamlar olsun kımse yok ama ben yazayım yınede..sabınamızla faceden görustuk çokşükür ıyıymıs..fotolarıda yüklemıs ılk bebısımızle cok guzeller allahım nazarlardan saklasın..rabbım analı babalı büyütsün ınsallah..sarılık olmus sımayımız ama sımdı cok sukur ıyıymıs hepınıze selamı var nurayın kıslar...

kıslarr hepınıze hayırlı aksamlar olsun kımse yok ama ben yazayım yınede..sabınamızla faceden görustuk çokşükür ıyıymıs..fotolarıda yüklemıs ılk bebısımızle cok guzeller allahım nazarlardan saklasın..rabbım analı babalı büyütsün ınsallah..sarılık olmus sımayımız ama sımdı cok sukur ıyıymıs hepınıze selamı var nurayın kıslar...

günaydın kızlar...peri ne kadar güzel haber getirmişisn bize...çok şükür iyi olmalarına sevindim....

günaydın kızlar nasılsınız evet ilk bebeğimiz geldi dünyaya çok tatlı çok şirin resimlerini yüklemiş sabina nazar değcek diye korktum simay bebek hoşgeldin aramıza

Günaydiiiiiiiiin:)
Allah anali babali büyütsün yeni bebisimiz Simay'i:))Güzel anneyi de tebrik ederiz tabi ki:KK66:))

Bulutcum dün benim kirmizlardan azcik belirtiler geldi ama bugün geri kacti galiba...bir gelecek pir gelecek herhalde...

Bu ay hamile olamam canim ,,,insallah önümüzdeki ilk 2 ay icinde..yerimseniben

bende 17 subatta bebisimi dusurdum 5 haftalikti.
simdi hala adet olmadim ve supelenmeye basladim.
hemen hamile olunurmuki yaaa????

canim selam, ben de ayni tarihte kürtaj oldum, 40 güne kadar gellir demisti dr...daha 1 hft vaktimiz var.Benim dün eser halinde geldi, gitti...bende bekliyorum sabirla...:bbo:

günaydın kızlar yeni bir hafta ve herkes için iyi geçer inşallah.

sabinayı gördüm simayda çok tatlı maşallah ilk bebişimiz.sıra peride :))

bende c.tesi günü oğluşumu gördüm once arkası dönüktü bize,sonra benim üzüldüğümü hissetti galiba ve yüzünü bize döndü çok tatlıydı doktorumuz herşeyi çok iyi maşallah dedi.benden haberler bu kadar kızlar.

kızlar hepinize hayırlı bol şanslı haftalar diliyorummmmmm
SUUR VE PRENSESELA inşallah güzel haberler veirsiniz..bakın ben kürtajdan 26 gün sonra adet oldum..ama kızlar hiç bukadar kanamam olmamıştı..normalmiş..rahim temizleniyormuş..inşallah bu temizlikle rabbim bu ay hamile kalmayı nasip eder...tüm isteyenlere....

X