Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın güzeller nerelerdesiniz kimse uğramamış
fantastika,esterya,yasemin,eceyas,birperi,lightlife,suur,bulut,hatice ,nerelerdesiniz yahuuu
kızlar sabinadan haber yok galiba inşallah iyidir merak ettim iyice

günaydın kızlar..günaydın beloşum ben yoğundum ancak girebildim...bende merak etmeye başladım artık sabinayı bu kadar gelmemezlik yapmazdı facede uğramamış....

günaydın kızlarrrrrrrr...nasılsınızzzzzzzzzzz...bende benim kırmızılarla uğraşıyorum..önceleri ağrım yoktu...bugün biraz ağrım varrrrrrrr..inşllah bu ağrılar son bulur..bu son kırmızıları görmemdir...bebeğim gelir bana bu ayyyyyyyyyyyy inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh....

günaydın güzeller nerelerdesiniz kimse uğramamış
fantastika,esterya,yasemin,eceyas,birperi,lightlife,suur,bulut,hatice ,nerelerdesiniz yahuuu
kızlar sabinadan haber yok galiba inşallah iyidir merak ettim iyice

ben burdayiiim :)))ara ara ugruyorum ben, isim olunca kapatiyorum..zemuszemus
herkes mesgul galiba belenaycim..

yasoooooooooooooo cuma ya az kaldı durumlar nedir???

esteryam ilgilendiğin için çok sağol tatlım benim...ama cuma değil pazartesi şubatın 28 çektiğini hesaba katmamaışım gülüm...bu sefer kestiremiyorum canım ya ne var gibi ne yok gibi...açıkcası umutlanmakta istemiyorum olursa olur olmazsa önümüzdeki maçlara bakarız :)))

günaydınlar herkeseeeeeee inşallah herşey yolundadırrrrrrrrr....kızlar ya ilk önce kanamam çok yoktu bugün biraz fazla...o da halsizlik yapıyorrrrrr....

Kızlar bende kasık ağrıları oluyor.Geceleri bazen uykumdan uyandığım bile oluyor.Bir kaç dakika sürüyor ama şiddetli oluyor .Normal mi?Sizde oldu mu

kızlar kırmızılarım geldi buğün 22 sinde gelmesi gerekirken hemen hastaneye gittim tahlillerime baktırdım hepsi normal...akşamda iş çıkışı dr un muayanehanesine gideceğim...bakalım ne diyecek...

kızlar kırmızılarım geldi buğün 22 sinde gelmesi gerekirken hemen hastaneye gittim tahlillerime baktırdım hepsi normal...akşamda iş çıkışı dr un muayanehanesine gideceğim...bakalım ne diyecek...
yasemincim kırmızı kartı gördün demek olsun hayırlısı inşallah nazlı kelebeğim bu daha başlangıçtı yola devam çalışacağız ve bebelerimizi kucağımıza alacağız inşallah canım benm dualrım seninle inatla bekliyoruz ya gelecekler yada gelecekler başka şansları yok :eek:klava:eek:lmadı hep beraber grev yapıcaz onlar gelesiye kadar anneyiz haklıyız kazanacağız anneyiz haklıyız kazanacağız:hooray:
:enbuyukkk::enbuyukkk:

yasemincim kırmızı kartı gördün demek olsun hayırlısı inşallah nazlı kelebeğim bu daha başlangıçtı yola devam çalışacağız ve bebelerimizi kucağımıza alacağız inşallah canım benm dualrım seninle inatla bekliyoruz ya gelecekler yada gelecekler başka şansları yok :eek:klava:eek:lmadı hep beraber grev yapıcaz onlar gelesiye kadar anneyiz haklıyız kazanacağız anneyiz haklıyız kazanacağız:hooray:
:enbuyukkk::enbuyukkk:

beloşum benim süpersin yaa....seni seviyorum can arkadaşım :))))

canım sakın sıkma canını hayırlı inşallah.daha yola yeni başladın inşsllsh önümüzdeki ay güzel haberi alıcaz.

bu arada bencede beloş süpersinn.

canım sakın sıkma canını hayırlı inşallah.daha yola yeni başladın inşsllsh önümüzdeki ay güzel haberi alıcaz.

bu arada bencede beloş süpersinn.

ececiğim sıkmadım canımı hep hayırlısını istiyorum ama erken olunca panik yaptım biraz...yoksa acelem yok canım felsefem istediği zaman gelebilir meleğim ama gitmemek üzere :)))

X