Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

slm kızlar belenaycım mutlu yıllar bu yaşında dilediğin tüm dilekler gerçek olsun.

KIZLAR bugün adet oldum tam olarak kürtajdan 26 gün sonra..erkenmi olmuşum ..tam bir ay olmadı...normalmi sizce..aslında hep okuyordum hiç adet görmeden hamile kalanları tekrar hep içimde bir umut vardı ..olmadı...inşallah rabbim bu ay hamile kalmayı nasip eder hayırlısıyla sağlıkla bebeğimi kucağıma alırım inşallah tez zamandaaaa...herkes...

haticecim ben adet gunumde test yapmıstım pozitif cıkıtı,

bulutcum 26 gun erken degil bence bir kac gun eksik yada fazla olabilir cok sorun degil, ne mutluki sana rahmin kendini toparlamıs dongusune girmis

canım hiç kürtaj olup adet gören bir dahaki ay kendiliğinden hamile kalan oldumu duydunmu..çok korkuyorum...inşallah 5 yıl sonra gelen mutluluğu tekrar tadarım...

ya hanımlar aslında tek çizgi korkusu var birazda ama şu var geçen ay mantar geçirdim fitil tedawim bile yarım kalmıştı yani adetim gelmişti düzenliydi ama bilemiyorumki sabah daha çok belirgin olurmuş ondan bekliyorum

evet caniiim ayni dedigin gibi, kuzenim hamile kalmis ve bebisini saglikli bir sekilde dogurdu.ama ben yine de 1 adet göreyim istiyorum..bakalim kismet tabi ki!! allahin dedigi olur yerimseniben

beloscumm canımm benım dogum gunun kutlu olsun bıraz gec oldu ama rabbım yenı yasında tum dıleklerını ısteklerını kabul etsın..seneye yasına bebegınle gır ınsallah

belenay canım doğum günün kutlu olsun...daha nice yıllara tüm sevdiklerinle beraber...tüm güzellikler senin olsun...
sağol canım benim inşallah sende en kısa zamanda kavuşursun meleğine

Belom ben faceden kutladım en guzel sekilde gordun mu hemde taaa sabahtannnn :)
gördüm gördüm kuzum görmemmi ama ancak cevap yazabildim işler yoğundu bugün sağol sevgili dünürüm dua etde artık bi gelin gelsin hanenize:)

belenay nice mutlu senelere canımcım doğum günün kutlu olsun..
sağol canım benim çok teşekkür ederim rabbim seninde yüzünü tez zamanda güldürsün inşallah

slm kızlar belenaycım mutlu yıllar bu yaşında dilediğin tüm dilekler gerçek olsun.
sağol canım ececim çok teşekkür ederim

beloscumm canımm benım dogum gunun kutlu olsun bıraz gec oldu ama rabbım yenı yasında tum dıleklerını ısteklerını kabul etsın..seneye yasına bebegınle gır ınsallah

olsun güzel anniş düşünmen yeterli tatlım benim demirimizin annesi

kızlar hepinize teşekkür derim sizleri çooookkkŞeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

canim beniiim :)hadi hayirlisi olsun bakalim yerimseniben
annemin kuzeni de bebisini bizim gibi kaybetmis ve adet görmeden hooop hamis olmus...ben bir kez adet göriyim bari dedim dr öyle deyince...aslinde 2-3 ay diyorlar biliyorsun yerimseniben
herseyin zamanini Allahim biliyor, ne zaman uygun görürse ben hazirim, bebesimi bekliyorum hihoyyyt

geçmis dogum günün kutlu olsun birtanem...allah saglikli, nice nice bebisli seneler nasibetsin opuyorumnanaktan...

vallahi benim hafta sonu geceli gündüzlü misafir agirlamakla gecti canim, anam agladi yine:bbo:.tabi ki yeni haftya da bayagi bi yorgun basladim... ne yapalim saglik olsun artik, önümüzdeki hft sonu dinleneirizyerimseniben...
sen neler yaptin bakalim??

bulutcuuuum hayirlisi olsun, hic üzülme canim.. bosver boyle olmasi daha iyi, rahim biraz toparlasin, hazirlasin kendini yeni bebise yerimseniben
bende bekliyorum kirmizilari ama benimkinden henüz haber yok ???

günaydın kızlar.. haticenin sonucu merak ettim ne çıktı acaba? hayırlı haberlerle gelsin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…