Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

ececim merhaba,

dun sanki hafif bir kıpırdanma hissettim gibi yine tam olarak bisi diyemem. dr zaten 19+0 dan sonra net olarak hissedersin dedi :)

ececim merhaba,

dun sanki hafif bir kıpırdanma hissettim gibi yine tam olarak bisi diyemem. dr zaten 19+0 dan sonra net olarak hissedersin dedi :)

:) bende 17 haftaydı sanırım çok hafif hafif hissetmeye başlamıştım sonrasında daha net hissediyosun ama bişi söllimmi erkekler tembel galiba ben 30 haftayım hala bazen göbişimle oynuyorum tekmecik atsın diye :)) birazcık stres yapıyorum sakın sen benim gibi endişe etme normal miş yani:)))

ececiğim şafak 1 hafta kaldı...:))

süper çok az kalmışşşşş:CüvCüv:

oo kalabalıkmış topic sohbetler edilmiş ne güzel benim çok uykum var kıslar her zamanki gibi akşam olsada yatsam

öfff kadin olmak ne zor be cnm dr a kontrole git diyorsun yanibenneyaptımki
benim 23 gün oldu kürtaj olali.(17 subatti)bakalim ne zaman tesrif edecek kirmizilar...benimçok düzenliydi adetlerim ama simdi ne olur bilemiyorum..
insallah insallah, birlikte hamis olur,birlikte gün sayariz ne güzel olur yerimsenibenhihoyyyt

fantastıkam kuzucuk büyüyo maşallahh allah nazarlardan saklasın ınsallah ...

amin perim benim hepimizinkini korusun allah.. evet tuzu çıkardım hayatımdan bikaç haftadır, zaten dikkat ediyodum öyle çok yemek yediğim söylenemez ama işte şişiyorum napiyim, bikaç ay kaldı zatn dediğin gibi herşey bebiş için o sağlıkla doğsunda.. sen nasılsın, benim prensim nasıl, perim ya çok az kaldı dimi senin kavuşmana oğluna :ecrin_bebek:

oy maşallah yerim ben onu büyümüş annesi.birazcık dikkat etsen yeticek canım canıı sıkma .özellikle tuzdan uzak durman gerkicek.inşalalh bu yolu sağ salim atlatıcaz.

amin ececimm, yani varya diyorum bide böyle herşeyi canı çeken bi hamile olsam nolcaktı acaba bilmiyorumkismile varya hala tatlılardan sonra mide bulantısı yaşıyorum geçmedi tam bulantılarım bile, bide her bulduğumu yesem nolcaktım..

ayy sağol lightlifecimm inceliyim bakıyım, ben pek sadık kalamıorum gerçi dietlere yani programlı olanlara, kendi kendime yapıyorum bişeyler, ama bu pek zor bişeye benzmiyo, denemekte fayda var

suur CANIM AYNI GÜN ALMIŞLAR BEBıŞLERıMıZı SENıNLE...KIZ ıNŞALLAH ADET GÖRMEYıZDE HAMıŞ KALMIŞ OLALIM..BEN HEP ONUN ıÇıN DUA EDıYORUM...RABBıM ıNŞALLAH KABUL EDER...ÖYLE OLANLARDA OLUYOR..BENıM ıKı ARKADAŞIM KÜRTAJDAN SONRA HıÇ ADET GÖRMEDEN TEKRAR HAMıLE KALDI...BıR ÜMıT ıŞTE ÖYLE OLMASINI BEKLıYORUM..TABıKı ÖNCE RABBıM SAĞLIKLI HAYIRLI KUCAĞIMIZA ALIP SEVECEĞıMıZ EVLATLAR VERSıNNNNNNNNNN

yasemincim kusurumu bağışla ama bu şafak nedir? tüp bebek yada aşılama sonucumu bekliyoruz.. hadi bakalım inşalllllaaaahh hayırlı haberlerini alırız tontişimm.. :Saruboceq:

Canım Yasemin bu ay korunma suresi bitti ve calısmalara basladı ve bu cuma belli olacak hersey :)

Allah tum isteyenlere saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin..

Gunaydın Kızlar, Istanbul da gunes var fakat fena halde soguk , elektrik sobasının basından kalkamıyorum :) :)

yasemincim kusurumu bağışla ama bu şafak nedir? tüp bebek yada aşılama sonucumu bekliyoruz.. hadi bakalım inşalllllaaaahh hayırlı haberlerini alırız tontişimm.. :Saruboceq:

:))) canımsın yaa...tatlım adet gününün şafagı...doğal yoldan hamile kalabiliyorum ben güzelim...ee topiği bu kadar az ziyaret edersen birşeyden haberin olmaz :)))

günaydın kızlar..güzel bir hafta diliyorum hepimize...sabinadan hala haber yok...çok merak ediyorum yaaa...kızlar aklımızda olsun bir daha doğuma gidenin telefon numarasımı alalım...

günaydın esteryacım.. ne güzel korunma süresi bitmiş benimde önümüzdeki ay bitecek :) yasemincim kesinlikle stres yapma kafandan at şu hamilelik işini ozaman geliyomuş bebiş :) sana diyom ama bakalım ben bunu yapabilecekmiyim..bi de diyet yap yasemincim diyet yaparken hamile kalanlar çok var nedense :)

:))) canımsın yaa...tatlım adet gününün şafagı...doğal yoldan hamile kalabiliyorum ben güzelim...ee topiği bu kadar az ziyaret edersen birşeyden haberin olmaz :)))
aşkollssuuuunnn kız hep geliyom ben benneyaptımki yazdıklarınızı hep okuyoruuumm

günaydın kızlar..güzel bir hafta diliyorum hepimize...sabinadan hala haber yok...çok merak ediyorum yaaa...kızlar aklımızda olsun bir daha doğuma gidenin telefon numarasımı alalım...
sağol sana da güzel bir hafta diliyorum yasemincim.

Günaydın hanımlar geçen yıl haziranda bende düşük yapmıştım 2aylıktı bebişim şimdide adet gecikmesi ve belirtiler var inşallah sizinde dediğiniz gibi ''hamiş''imdir :)

günaydın canlar nasılsınız ben bomba gibiyim şükür hepinizi çooook seviyorum iyiki varsınız
dün kızkardeşim ve arkadaşları bana sürpriz bir doğum günü yaptılar çok mutlu oldum çok güzeldi sabahta onları okullarına uğurladım işe geldim ama dünün etkisi hala üzerimde gençlerle gezdim dolaştım kendimi bir an 18 lik çıtır gibi hissettim:)))buda moral oldu bana
sizler nasılsınız hafta sonu nasıl geçti bakalım
yasemin nazlım 20si büyük gün inşallah güzel haberler vereceksin rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürlü nasip etsin inşallah
ece fantastika esterya birperi güzel hamişler sizler nasılsınız
geçmişi okumadım sabinadan haber varmı kızlar merak ettim
hatice canım hakkında hayırlısı olsun inşallah meleğin gelmiştir sennledir
lightlife suur bulut sizler nsılsınız bakalım

Son düzenleme:
beloşum hay allah nasıl unuttum doğum günündü senin face haber vermişti:)) canım arkadaşım güzel yüreklim doğum gününü canı gönülden kutluyorum hayırlı yıllar hayırlı yaşlar, yeni yıl sana tüm güzellikleri ve anneliği getirsin inşallah....

belenay canım doğum günün kutlu olsun...daha nice yıllara tüm sevdiklerinle beraber...tüm güzellikler senin olsun...

Hanımlar gene ben bişiy sorucaktım size adet gecikmesi var bende ama azda olsa beyaz akıntı var adet habercisimi acaba? cevap bekliyorum sizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…