Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

sabinacım oda yaptınızmı, bikaç tane resim koysana aldıklarından eminim herşey çok güzeldirr

yok canım oda yapmadık.4-5 yaşına gelince yapmayı düşünüyoruz..
beşiğinide oyun parkı olanlardan aldık bu akşam allah kısmet nasip ederse kurucaz..fotoya çekip yüklerim..

:Saruboceq:BEKELME LİSTEMİZ:Saruboceq:

-yasemin66..................korunma süresi bitti bayram
-tugbamurat...............korunma süresi bitti bayram
-lighlife.....................korunma süresi bitti bayram
-busem68.................korunma süresi bitti bayram
-belenay...................korunma süresi bitti bayram
-sibela....................korunma süresi bitti bayram
-kobra.....................korunma süresi bitti bayram

HAMİLELERİMİZ

1-sabına................... ...:CüvCüv:
2-biperi..............:CüvCüv:
3-eceyas.......................:CüvCüv:
4-özgekrd...........:CüvCüv:
5-Fantastika...................:CüvCüv:
6-esterya............:CüvCüv:
7-yasemen.....................:CüvCüv:
8-yasmin.............:CüvCüv:
19-izmirhayal...................:CüvCüv:

sohbetimize katılacak bizimle sevincimizi üzüntümüzü paylaşacak arkadaşları bekliyoruz topikimize
yarın nasipse birde doğum yapanlar bölümü açacağız inşallah ilk bebeğimiz geliyor yarın inşallah

yasemincim buldun sonunda listeyi göbeğim çatlsada inat ettim tek tek geçmişi okuyup buldum ve düzenlemeleri yaptım hamilelerimiz çoğunlukta inşallah bizde aşağı listeye geçip yukarıyı boşaltacağız:))

sabina canım heyecanına ortak oluyorum ve yarını merakla bekliyorum rabbimden diliyorum inşllah hayırla ve sağlıkla alacaksın simayı kucağına neydi yatcan kalkcan simay yanında:)))

fantastika kızımız nasıl kocaman oldu maşallah ama biz hala göremedik göbüşü:))

esteryam canım sen nasılsın damadım nasıl yine sabah tembel falan demişsin alıcam bk elinden oğlanı iç güveysi yapıcam ona göre:))))

demirimizin annesi sen nasılsın canım öpüyorum seni

ececim sen nasılsın kız büyütüyorsun maşallah göbüşü Allahım nazarlardan saklasın tu tu tu:)

ayy kıslar içim içime sığmıyor yaaa
yerimde duramıyorum
hem korkuyorum ,hem bir an önce sabah olsun istiyorummmm

sabinacım hiç merak etme simayımıza dua eden o kadar çok teyzesi varki sağsalim gelecek kollarına inşallah

uyuyamıyorum arkadaşlar..saatler ilerledikçe heyecan çok daha arttı bende..bu gece uyumam sanırım....uyusam bile sabah 5 te kalkıcam duşumu alıp hazırlanırım ve sabah 7 de evden çıkıcaz
bu akşam yavrumun beşiğini kurduk herşeyini hazırladık inşallah güle güle içinde yatırmamı nasip eder rabbim..ayy kıslar kalbim yerinden çıkıcak sanki:)))))
perşembe sabahı allahım kısmet nasip ederse taburcu oluruz herhalde
perşembe günü uğrarım canlarım ..allaha emanet olun..çok öpüyorum zizi
hoşçakalın

günaydın kıslar nasılsınız bugün güzel bir gün olacak inşllah simayıız dünyya gözlerini açacak belkide açmıştır bile ay ne heyecan bendeki sanki kendim doğuruyorum ilk göz ağrımız ya e bileyim heyecan bastı ne kadar alışmışım sizlere ne kadar içime sindirmişim ki seviçlerize ve üzüntülerinize ortağım iyiki varsınız

günaydın canlarım.....sabinam hastanededir şimdi..allahım güzel haberlerini alırız inşallah...tüm dualarım seninle sabinam ve güzel meleğimiz simayımız....

beloşum allah razı olsun senden canım benim bulmuşsun listemizi....:) allahım gönlünün muradını versin tez vakitte canım...az kaldı aşagıya inmeye canım hazırla kendini buna...öpüyorum gül yanaklarından tatlım...

günaydın güzeller, çok heyecanlı bi gün dimi, sabina belkide doğumdadır şuan, ilk bebeğimiz geliyor allahın izniyle

belenaycım insan ne kadar tuhaf şeyler hissediyor dimi, kardeş gibi olmuşuz burda canım arkadaşlarım benim, bu arada listeyi bulmuşsun gerçekten, bu ay yaseminim ve sende aşağı iniceksiniz inşallah

kobradan haber yok kaç gündür, kardeşinin yanında sanırım hala
hayal ve busemde uğramıyolar hiç artık

fantastikam güzel yüreklim ne güzel demişsin hayırlısıyla inşallah beloşumla el ele tutuşup ineceğiz aşagıya :))))

günaydın kızlar nasılsınız?

bugün ne heycanlı bir gün ilk bebişimiz geliyor yada çoktan geldi bile.Allahım iyi haberlerini duyalım.

Gunaydın kızlar , kocam yok Almanya da fuarda , annem bende kalıyor ne kadar guzel birseymis ya..
eve geliyorum yemek hazır , ilgi alaka mukemmel cok sevdim ben bu isi :)

Sabinam icin dunden beri cok heyecanlıyım , bir haber alan lutfen hemen yazsın arkadaslar

sanırım sabinadan haberi perşembeye falan alırız, muhtemelen doğurmuştur hatta uyanıp kızını bile görmüş olabilir, ayy şimdi ne güzel telaş, heyecan vardır orda, mis gibi bebek kokusu

kıslar günaydınlarrr ayyy gercekten çok heyecanlı bigün simay bebek gelmıstır.ay canım benım allahım analı babalı saglıklı sıhhatlı bı sekılde büyütsün. sabinam öpüyorum seni tatlım...ilk bebişimiz geldı kıslarrrrrr :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…