Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Gunaydın kızlar , kocam yok Almanya da fuarda , annem bende kalıyor ne kadar guzel birseymis ya..
eve geliyorum yemek hazır , ilgi alaka mukemmel cok sevdim ben bu isi :)

Sabinam icin dunden beri cok heyecanlıyım , bir haber alan lutfen hemen yazsın arkadaslar

ohh ne güzel.benim eşimde il dışına çıkınca annem geliyor ve aynen senin gibi diyorum :)) iyiki annelerimiz varrr :))

meraba arkadaşlar dört haftalık hamileyim öğrendikten bir gün sonra kanamam oldu sadece birgün sevindim doktor düşük dedi igne yaptıktan sonra kananmam durdu şuan da bişey yok değerim 2500 çıktı bu değere göre bebek dört haftalık ama ultrasonda net göremedi belki kan tasti yanlış çıkmıştır dedi bi daha kan testi yaptırdı bilen biri varsa yardımcı olsun kanama yok bebeğim hala içimde ikin ci kan testine göre bebeğim görülmemesi normalmiş sizce kan testi yanlış çıkmış olabilirmi :sinifsinif:

SABİNA canım inşallah sorunsuz bir şekilde doğum yapmıştırsın...küçük meleğin şimdi kollarındadır..ne güzel bir mutluluk tam bir mucize.......rabbim herkeslere nasip etsin...

HOŞ GELDİN SİMAY BEBEK...HOŞ GELDİN.....ANNENE BABANA TÜM SEVDİKLERİNE MUTLULUK GETİRDİN....İNŞALLAH UĞURLU GELİRSİN SENİN GİBİ BİR MELEĞİ OLSUN İSTEYEN TEYZELERİNİNDE BEBİŞLERİ OLUR...ONLARINDA YUVALARINDADA BEBİŞ SESLERİ DUYULURRRRRRRR..

SABİNA CANIM EN KISA ZAMANDA BEKLİYORUZ ANLATACAKLARINI MİNK BEBİŞİNLE YAŞADIKLARINI...TEKRARDAN ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIMMMMMMMMM

meraba arkadaşlar dört haftalık hamileyim öğrendikten bir gün sonra kanamam oldu sadece birgün sevindim doktor düşük dedi igne yaptıktan sonra kananmam durdu şuan da bişey yok değerim 2500 çıktı bu değere göre bebek dört haftalık ama ultrasonda net göremedi belki kan tasti yanlış çıkmıştır dedi bi daha kan testi yaptırdı bilen biri varsa yardımcı olsun kanama yok bebeğim hala içimde ikin ci kan testine göre bebeğim görülmemesi normalmiş sizce kan testi yanlış çıkmış olabilirmi :sinifsinif:

çok geçmiş olsun canım,inşallah hayırlı ve sağlıklı bir bebek olacaksa rabbim onu size bağışlasın, 4 haftalıkken bebeği göremez ki zaten, beta hcg 1500 ün üzerine çıkınca kese görülür ve kese 20 mm oluncada bebek görülmesi gerekir oda tahminen 6,5 -7 haftaya denk geliyor...

AYCANCAN canım inşallah bebşine birşey olmaz...rabbim bebeğini sana bağışlar...senin yaşadıklarını çok iyi anlıyorum...bebeğinı KUCĞINA ALCAĞIN GÜNLERıDE GÖRÜRSÜN ıNŞALLAH..BıRDE CANIM KAN TESTLERıNDE YANILMA OLMAZ SANMIYORUM..

Merhaba arkadaşlar ben 11 Şubatta düşük yaptım. 6 haftalıktı kendiliğinden düştü. Doktor korunmanıza gerek yok dedi biz de ara vermeden çalışmalara devam ettik. Yalnız dün bende kahverengi lekelenmeler oldu bugün kesildi. Adet olacağım desem normalde bile 32-35 günde bir adet oluyorum düşükten sonraki ilk adette bu sürenin daha da uzadığını söylüyorlar yani benim hesabıma göre adetime en az bir hafta var. Siz hiç böyle bir durum yaşadınız mı. Acaba ben tekrar hamile kalmış olabilir miyim ve bunlar da yerleşme kanaması olabilir mi. Düşüğüm de böyle kahverengi lekelenmelerle başlamıştı. O yüzden biraz korktum.

:Saruboceq:BEKLEME LİSTEMİZ:Saruboceq:

-yasemin66..................korunma süresi bitti bayram
-tugbamurat...............korunma süresi bitti bayram
-lighlife.....................korunma süresi bitti bayram
-busem68.................korunma süresi bitti bayram
-belenay...................korunma süresi bitti bayram
-sibela....................korunma süresi bitti bayram
-kobra.....................korunma süresi bitti bayram
-bulut83...................korunmasüresi bitti bayram
-suur........ ..............korunma süresi bitti bayram

:nazar:HAMİLELERİMİZ:nazar:

2-biperi..............:CüvCüv:
3-eceyas.......................:CüvCüv:
4-özgekrd...........:CüvCüv:
5-Fantastika...................:CüvCüv:
6-esterya............:CüvCüv:
7-yasemen.....................:CüvCüv:
8-yasmin.............:CüvCüv:
19-izmirhayal...................:CüvCüv:

a.s.DOĞUM YAPAN ANNELERİMİZa.s.

1-sabina...............:emir_bebek:simay:nazar:...........09.03.2010

ilk bebeğimiz doğmuştur tahminiyle artık azalım dedim ay çok tatlı oldu bu liste

sohbetimize katılacak bizimle sevincimizi üzüntümüzü paylaşacak arkadaşları bekliyoruz topikimize
yarın nasipse birde doğum yapanlar bölümü açacağız inşallah ilk bebeğimiz geliyor yarın inşallah

Son düzenleme:

ilk bebeğimiz doğmuştur tahminiyle artık azalım dedim ay çok tatlı oldu bu liste

sohbetimize katılacak bizimle sevincimizi üzüntümüzü paylaşacak arkadaşları bekliyoruz topikimize
yarın nasipse birde doğum yapanlar bölümü açacağız inşallah ilk bebeğimiz geliyor yarın inşallah

selam canim,
madem listeye yeni katlacak adaylar ariyorsunuz birini daha buldunuz:)))sizleri ve topic i elverdikce takip etmeye calisiyorum.

Bende gecen ayin 17 inde 9 haftalik bebegimi kaybettim....kalbi durdu bebisimin ve beni birakti gitti..zamanin dolmasini bekleyenlerdenim anlayacaginiz...benneyaptımki

Yeni dogum yapan arkadasimiz ve bebisi umarim iyidir, sagliklidir..güzel haberleri dörtgözle bekliyoruz :KK66:):teytey:

Allah isteyen herkese saglikli bebekler, saglikli dogumlar nasip etsin...:Saruboceq:

görüsmek üzere ....

kanaman için çok geçmiş olsun canım, bebeği görmek için erken olabilir henüz, dr keseyi gördü ama dimi, dilerim sağsalim atlatırsın bu dönemi ve güzel bi hamilelik döneminin ardından bebişini kucağına alırsın
Merhaba arkadaşlar ben 11 Şubatta düşük yaptım. 6 haftalıktı kendiliğinden düştü. Doktor korunmanıza gerek yok dedi biz de ara vermeden çalışmalara devam ettik. Yalnız dün bende kahverengi lekelenmeler oldu bugün kesildi. Adet olacağım desem normalde bile 32-35 günde bir adet oluyorum düşükten sonraki ilk adette bu sürenin daha da uzadığını söylüyorlar yani benim hesabıma göre adetime en az bir hafta var. Siz hiç böyle bir durum yaşadınız mı. Acaba ben tekrar hamile kalmış olabilir miyim ve bunlar da yerleşme kanaması olabilir mi. Düşüğüm de böyle kahverengi lekelenmelerle başlamıştı. O yüzden biraz korktum.

geçmiş olsun canım, belki o kahverengi lekeler bebeğin hbercisidir bence dinlen kenidini yormamaya çalış, acaba bi test yapsan çıkmazmı

belenaycım liste çok güzel olmuş, dahada çoğalıyoruz bak, yavaş yavaş herkes aşağılara doğru kayıcak, topiğimizin bi sürü bebişi olucak inşallah

inşallah inşallah fantastika ...
hepimiz tez zamnda hamiş listesinde oluruz inşallahhhhhhhhhh

PREMETE canım bende 17 şubatta 7 hafta 5 günlüktü bebeğim düşük yaptım 5 yıl sonra gelen mucizemdi..ama rabbim verdi rabbim aldı...inşallah çok bekletmeden tekrar verirde kucağımıza alıp seveceğimiz günleride nasip eder sağlıkla hayırlısıyla...bizede korunma vermedi doktor ..kürtajdan 10 gün sonra çalışmalara başladık bizde...inşallah emeklerimiz boşa gitmez rabbim bebişlerimizi bize verir....

geçmiş olsun canım, belki o kahverengi lekeler bebeğin hbercisidir bence dinlen kenidini yormamaya çalış, acaba bi test yapsan çıkmazmı

İnşallah öyledir. Test için daha erken sanırım. Belki ayın 11.1den sonra kan testi yaptırırım varsa onda çıkar zaten. Tekrar düşük yapmaktan korkuyorum. Zaten kan pıhtılaşmasına eğilimim var. Hamileliğim boyunca kan sulandırıcı iğne kullanmam gerekiyor.

inşallah inşallah fantastika ...
hepimiz tez zamnda hamiş listesinde oluruz inşallahhhhhhhhhh

PREMETE canım bende 17 şubatta 7 hafta 5 günlüktü bebeğim düşük yaptım 5 yıl sonra gelen mucizemdi..ama rabbim verdi rabbim aldı...inşallah çok bekletmeden tekrar verirde kucağımıza alıp seveceğimiz günleride nasip eder sağlıkla hayırlısıyla...bizede korunma vermedi doktor ..kürtajdan 10 gün sonra çalışmalara başladık bizde...inşallah emeklerimiz boşa gitmez rabbim bebişlerimizi bize verir....

Sağol Bulutcum. Bu benim ikinci gebeliğimdi. İlk bebeğimi 29 haftalık sezeryanla dünyaya getirmek zorunda kaldım. Oğlum 71 gün yaşayıp melek oldu. Doktor 9 ay korunma süresi vermişti ama bu da nasip olmadı. Allah hiçkimseyi evladıyla sınamasın, isteyen herkese anneliği nasip etsin.

merhaba kıslar bn yeni üye oldum 2 hafta önce bebeğimin kalp atışlarının olmamsından dolayı kürtaj oldm bebeğim 8hft 6 gnlük görünüodu sat göre ama 6. hftada durmuş doktorum gebelk içn3 ay bekle dedi bide kansız çıktım....
bidaha aynı sorunu yaşamaktan çok korkuyorum 3 ay sonra tekrar denemeyi düşünüyorum daha erken hamile kalan varmı ?

İnşallah öyledir. Test için daha erken sanırım. Belki ayın 11.1den sonra kan testi yaptırırım varsa onda çıkar zaten. Tekrar düşük yapmaktan korkuyorum. Zaten kan pıhtılaşmasına eğilimim var. Hamileliğim boyunca kan sulandırıcı iğne kullanmam gerekiyor.

Sağol Bulutcum. Bu benim ikinci gebeliğimdi. İlk bebeğimi 29 haftalık sezeryanla dünyaya getirmek zorunda kaldım. Oğlum 71 gün yaşayıp melek oldu. Doktor 9 ay korunma süresi vermişti ama bu da nasip olmadı. Allah hiçkimseyi evladıyla sınamasın, isteyen herkese anneliği nasip etsin.

Çok çok geçmis olsun canim, allah bir daha göstermesin, saglikli bir bebisle seni ödüllendirsin insallah en kisa zamanda...

Çok çok geçmis olsun canim, allah bir daha göstermesin, saglikli bir bebisle seni ödüllendirsin insallah en kisa zamanda...

Sağol canım. İnşallah buradaki bekleyen herkes en kısa zamanda bebeklerine kavuşurlar. Oğlumun acısı hala o kadar derin ki düşük yaptığıma üzülemedim bile.

canım rabbim sabır versin ..verende rabbim alanda rabbim...yapacak birşey yok..yine rabbime sığınıp dua edeceğiz..bizlere hayırlı sağlıklı evlatlar versindiye...

merhaba kıslar bn yeni üye oldum 2 hafta önce bebeğimin kalp atışlarının olmamsından dolayı kürtaj oldm bebeğim 8hft 6 gnlük görünüodu sat göre ama 6. hftada durmuş doktorum gebelk içn3 ay bekle dedi bide kansız çıktım....
bidaha aynı sorunu yaşamaktan çok korkuyorum 3 ay sonra tekrar denemeyi düşünüyorum daha erken hamile kalan varmı ?

geçmiş olsun sundaycım, dilerim korunmayı bıraktığınızda hiç beklemeden hamile kalırsın, bende kürtajdan sonra 3 ay korunmuştum hatta 4 ay bile denebilir, ilk başta hiç beklemek istememiştim ama sonradan tekrar yaşarım korkusuyla bekledim, ama aramızda 1 ay bekleyip korunmayı bırakanlar oldu, hatta hemen hamile kalanlarda oldu.. bide kansızım demişsin, aynı sorunu bende yaşıyorum hemde baya ciddi , şuan 24 haftalık hamileyim 2. aydan beri ilaçlarımı içiyorum ama kansızlığın olumsuz etkilerini de yaşıyorum, o yüzden sana tavsiyem şimdiden hiç bırakmadan ilaçlarını iç canım, hamilelikte kansızlık gerçekten sorun

-suur........ ..............korunma süresi bitti bayram

belenaycim malesef benim korunma sürem daha bitmedi, hatta yeni basliyor benneyaptımki .önümde en az 2 ay var...

bende 3 subatta kurtaj oldum..20 gun sonra adet gordum galıba..çunku zaten kanamam vardı az az..adette basladı ..kanamam 23 gun arttı sanırım adettı..10 gun surdu 2 gun oldu o da bıttı..bende yumurtlama zamanını hesaplayamadım tabe..
çunku tam adet tarıhımı kestıremedım bu kadar kanamanın içinde...bu ay olmaz zatten..ınsallah bırdahakı aya...

X