Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Sabinam canım dularımız seninle, nsıl heyecanlısın kimbilir ,
Allah hayırlısı ile kucagına almayı nasip etsin canım,

Bu arada herkese gunaydın kızlar , tembel oglum ve ben iyiyiz :)

günaydın kızlar, iyi haftalar hepimize

sabinacım allah sağsalim kucağına aldırsın yavrunu, yarın bu saatlerde doğmuş olur muhtemelen, küçüğüm benim çok sağlıklı huzur dolu, mutlu bi hayatı olur dilerim, hep iyilerle karşılaşır hayatı boyunca, valla bende çok heyecanlandım :)) simayımız geliyo aramıza

günaydın kızlar herkese iyi haftalar

canım çok teşekkür ederim Allahım sizede nasip etsin inşallah.

süpersin belenaycım gelicek nazlı bebişin inan tüm dularımdasın.

canım pericim çok saol.sen neler aldın demirimize birkaç resim paylaşsana.

ay çok heycanlı Allahım sıkıntısız sorunsuz kuçağına almayı nasip etsin sabinacım ilk bebişimiz geliyor :)))

günaydın kıslar..
güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim..çok duygulandırdınız beni inanın şuan göz yaşlarımı tutamıyorum..hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız..

merhaba kıslar.bende 3 subatta kurtaj oldum..kanamam çok oldu..düşük oldu..bende en kısa zamanda ıstıyorum yenı bebiş..

günaydın canlarım benım

sabinam güzelim inan senın kadar heyecan sardı benı...ama tatlı güzel acayıp mutlu bı heyecan...ılk bebegımız aramıza katılıyor saglıkla sıhhatle gel yavru kusumuz guzel simayımız canım yavrumuz herseyın en guzelı senın olsun hayatın mutluluklar içinde gecsin..

sakin ol sabinam sadece bebegıne kavusacagın kollarına alacagın zamanı düşün ılk emzırdıgın anın hayalını kur...rahatlayacaksın..duam senınle..çok şey var sölemek istediğim ama yazıya dökemıyorum..sadece mutluluktan aglıyorum senı ve simayımı şimdiden öpüyor kokluyorum

slm perim hoşgeldin, nasılsınız bakalım ana oğul

iyiyim aşkım sen nasılsın güzel prensesım nasıl bakalım..

ben açtım müzik kanalını oğlumla dans edıyorum..keyif yapıyoruz...:)))

artık ogluşum bu kadın delımı ne dıycek..zorla benı oynatıyo erkegim bennnnn ulennnn dıye tepıklıyo :))

merhaba kıslar.bende 3 subatta kurtaj oldum..kanamam çok oldu..düşük oldu..bende en kısa zamanda ıstıyorum yenı bebiş..

canım geçmiş olsun allah birdaha yasatmasın...hepımızın basına geldı..şimdi bak biçogumuz bebeklerımızı beklıyoruz..en kısa zamanda sende bebegıne kavusacaksın guzelım ınsallah

:)) pericim sen mutlusun ya oda mutludur kesinn, senin gibi neşe dolu olucak oda, şaka maka seninde çok az kaldı, gelecek ayda seni uğurlucaz doğuma, ayy bende çok heyecanlanıyorum ya varya sabahtan beri sabinayı düşünüyorum, ay gözlerim doluyo gülüyorum çok tuhaf :))

sabinacımmm herşeyin hazırdır artık senin, neler koydun hastane çantasına

evet fantastikam herşeyimi hazırladım
yavruma,
3 tane hastane çıkışı,2 tane battaniye.prima.islak mendil.
kendime,
1 tane gecelik ,2 takım pijama,2 tane kilot yüksek belli olanlardan ,2 tane aklet 2 çift çorap,terlik,orkit ,hasta bezi,peçete ,kağıt havlu
diş macunu.diş fırçamı koydum canım..inşallah yeterlidir..

perim alışveriş bitmiştir sizin, bende haftasonu aldım bişeyler kızıma ama ay bi sürü ufak tefek şeyler varmış :) bakın almadıysanız chicco da banyo seti yapmışlar çanta hediyesi vardı, 45 lira şampuanı losyonu, işte banyo için ne gerekiyosa var, çantasıda çok hoş

ayyy bebişin için biberon, emzik ve çay kaşığıda koy, sen evde dezenfekte ettiğini koy, belki ilk etap memeyi almaz, bilemeyizki bide emziğini al ilk etapta alıştırmak çok önemliymiş öyle diyolar..

çok sağol periciğim ..inan şuan gözyaşlarımı tutamıyorum..çok değişik bir duygu

çok geçmiş olsun canım..rabbim en yakın zamanda bebeğine kavuştursun inşallah

biz iyiyiz tatlım heyecanla güzel simayımızı beklıyoruz

canım benimŞeniz

ayyy bebişin için biberon, emzik ve çay kaşığıda koy, sen evde dezenfekte ettiğini koy, belki ilk etap memeyi almaz, bilemeyizki bide emziğini al ilk etapta alıştırmak çok önemliymiş öyle diyolar..

birde biberon koymuştum canım heyecandan olsa gerek yazmayı unutmuşum
ama kaşık koymamaıştım,söylemen iyi oldu canım benimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…