Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

canım iyi yürekli arkadaşım çok saol aynen anlattıklarının tümünü yaşadım :)) İnşallah sonumuz iyi olsunda .darısı başına canım çok sıkma kendini birazcık oluruna bırak olurmu fazla düşünme.

saol canım .doktor hareketleri çok normal deyince bende çok fazla bişi soramadım.sanırım normal sende benim gibisin dimi fazla endişe ediyoruz galiba birazcık rahatlamamız gerekiyor.herşey normal çünkü.

haklısın canım onlarda uyuyp büyücek dimi ama, işte bizde o zevki her dakika yaşamak istiyoruz sanırım ondan oluyo
nasıl ececim oda falan yapçakmısınız, alışveriş nasıl gidiyor

fantastikacım oda şimdilik yapmıyoruz beşiğini aldık , tüm eksikleri tamam gibi.sen yapıcakmısın oda?

ayy nolur koy ececim resmini görelim
ben oda yapmayı düşünüyorum canım ama daha bakamadım hiçbişey, hava muhalefeti izin vermedi gezmeme, ama yarın yağmurlu olmazsa çıkmak istiyorum, zaten kafamda belirledim modeli falan umarım bulurum, daha kıyafet alışverişi falanda yapmadım pek, hoş neler almak lazım bilmiyorum neler aldınız siz ?

valla hastane çıkışı 3 tane aldım sonra badiler falan ne bileyim işte ne bulduysam aldım o yüzden kızıyolar bana :))

ayy çok güzel minik denizci, çapkın olur artık oğlunnn :)) her limanda bir çıtırr

gerçekten beğendinmi :)) ay görcekmiyim o günleri büyüyüp çapkınlık yaptığını :)

ececim vakti gelince oğluşunu bu beşiğin içindede görürüz inşallah çok tatlı bir beşik ayy ne güzl bir heyecandır dimi özlemini duyduğun meleğinin eşyalarını hazırlamak hemde ne tatlı oluyorlar ya minik minik şeyler şimdik bebekler çok şanslı inanılmaz güzel ürünler var onlar için

amin inşallah canım .sorma Allah sanada en kısa zamnda yaşatsın canım.beşiğin geldiği gün 15 dk abartısız karşısına oturdum ona baktım.

eceyas bebeğinin bebişiği çok güzel ve rahat gözüküyor..içi çok geniş galiba..rabbim içinde sağlıkla büyümeyi nasip etsin...inşallah bende çok beklemeden sağlıkla bebeğime kavuşurum..artık bende koyarım cicilerimizin resmini...inşallah...inşallahhhhhhhh

nasılsınız kıszlar tabi cumartesi herkes tail yapıyor oh oh maşallah
kızlar şöle bir baktımda ne kadar çoğalış hamişimiz bu ayda inşallah yaseminciğimin güzl habrlerini alırız çok çalıştı çok :)eh bir bebek yakışır artık arkadaşıma sonrada ardından bizler sırayla geliriz artık inşallah

hadi hadi meleğiiiim göbüşüme konda göreyiiim herkes seni gelmez sanırıyor gel göbişimede herkese göstereyim:) topu topu kaç kişi kaldıkki hamiş olmayan bu şarkım bekleyen anne adaylarına hamişler sizede geliyor bir parça
bir embriyooo düşer göbüşüme büyüüüür yavaaaş yavaaaş bir bakarsın kocaman olmuşsun kucağıma konmuşsuuun misss kokunu doldurmaz ne ana ne kardaaaaş o en güzel duygudur seninle yaşaaamak ortak olmak her sevince her derdine beraberceee ve yürümek ömür boyu seninle eleleeeee
ahh ahhh yine şarkıcılık damarım tuttu :)))

ayy canım benım okudum tüylerım diken diken oldu...az kaldı bitanem merak etme korkma dualarım senınle ınsallah hayırlısıyla kucagına alıcan tabı bebegını sorunsuz bısekılde.gelmek ıstıyor demekkı artık ee zamanı geldı dımı..heyecan yapma sakin ol...ne kadar elde bu tabı bılmıyorumda ama sakin olmakta yarar var bıtanem..saglıkla sıhhatle gelıcek artık annecıgı bebişin...öpüyorum senı cokk cokk..allahım bi avazda kurtarsın...çok heyecanlıyımmmm

beloşum benım tatlımm gelıcek bebısın senınde konacak göbüşüneee bunu cok ama cok canı gönulden ıstıyorum dua edıyorum guzel arkadasım..rabbım hayırlısını versın ınsallah...

ececım beşiğiniz cok guzel tatlım rabbım gule gule guzel gunlerde kullanmayı nasıp etsın hep bebişinle bırlıkte..doktorunu begenmene sevındım..çok önemli çünkü uzun bir yol gıdıyoruz bırlıkte doguma kadar uzanan insanın ıcıne sinmesi gerekıyor..

sabah okuyacağınız için hepinize günaydın diyorum arkadaşlar....iyi haftlar
nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir..?
beni sorarsanız ben salı günü yani yarın sabah allah kısmet nasip ederse yavruma kavuşucam..
sezeryan olucam, ameliyata ilk beni alıcakmış dr sabah saat 7,30 da hastanede yatışım yapılacak sonrada birkaç tahlil verdi onlar yapılıp sabah 9 -9,30 gibi ameliyata alıcak..
çok korkuyorum aynı zamandada çok heyecanlanıyorum kıslar yaaa inşallah yavrumu hayırlısıyla sağlıklı mutlu bi şekilde kucağıma almayı nasip eder rabbim..dualarınıza ihtiyacım var canlarım dua edin benim için olur mu..
cumartesi son kontrollerim yapıldı plesentasında bayağı bi yaşlanma varmış ..3 kilo olmuş fazla yaşlanma olduğu için haftada sadece 100gr alabilmiş yavrum..dr kilosu gayet güzel üzülme dedi..
birde kıslar kanamam olduğu için çatı muanesi yaptı,korkutmak gibi olmasın ama gözlerim yerinden fırladı :)))..çok şükür açılmam yokmuş..olsaymış cumartesi hemen alıcaktı sezeryana..
neyse canlarım heyecandan kelimeleri toparlayamadım kusura bakmayın olur mu..inanın heyecan korku çok karışık duygular içerisindeyim...uyku tutmuyo sürekli allahıma dua ediyorum..inşallah rabbim yüzümüzü güldürür ve bebeğimi sorunsuz bir şekilde kucağıma alırım..
benim için dua edin olur mu arkadaşlar:)

ne güzel bi mutluluk.. içinde binbir türlü endişelerle doğuma gireceksin ama yarın bu saatlerde emzirme telaşlarıyla kendi derdini unutacaksın arkadaşım.. benden sana tavsiye hastanede çok duygusal davranma, hayırlısıyla kurtulup atlatacağını düşünerek metanetini koru. yoksa kendini çok harap edersin ve bu güzelliklerin tadına varamazsın.. İnşaAllah kolaylıklarla yavruna kavuşup gelirsiniz beraber.. Allahü Teala her an yardımcın olsun.. Hayırlı doğumlar.. a.s.

sabinam can arkadaşım...tüm dualarım seninle canım...rabbim sağsağlim kurtarsın senide simayımızıda...allahın izniyle birşey olmayacak ve güzel haberi paylaşacaksın burda , dğum hikayeni okuyacağız ,simayımızın ilk resimlerini yayınlayacaksın teyzeleri fotodan sevecek onu :))) canım ne olur isim isim dua et bizlerede...sende bizleri unutma buna çok ihtiyacımız var...seni simayı kocaman öpüyorum...allah yar ve yardımcın olsun canım benim...

günaydın hepinize...güzel bir hafta diliyorum kızlar...bu hafta simayımız katılacak aramıza inşallah...topiğimizin ilk bebeği onun için çok şanslı ilk göz ağrımız...heyecanlı bir hafta bizi bekliyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…