Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar tek belirtim deli gibi acıkıyorum yaaa onun dışında bişey yok :))))hatta gece açım diye diye uyudum:)) o saatte kilo yapar diye bişeyde yiyemedim.....

yasemincim,sabret test için acele etme,bak sonra erken diye çıkmaz canın sıkılır,ama inşallah hamilesindir, hadi canım benim bize bir müjde verde sevinelim,sonrada ayağını sürü bizde teker teker müjde verelimhihoyyyt

yasemincim,sabret test için acele etme,bak sonra erken diye çıkmaz canın sıkılır,ama inşallah hamilesindir, hadi canım benim bize bir müjde verde sevinelim,sonrada ayağını sürü bizde teker teker müjde verelimhihoyyyt

sibelciğim haklısın...yarından sonra yapacağım....güzel dilekjlerin için sağolasın canım benim...amiiiin...inşallah sırayla paylaşırız meleklerimizin haberlerini...:1hug:

Yasemincim inşallah hamilesinir canım kaydirigubbakcemile3
Entrikacım doğum günün kutlu olsun Allah kalbinden geçirdiğin tüm güzellikleri versin sana...

kızlar bi kitaba başladım hep yanımda fırsat buldukça okuyorum çok heyecanlı ve sürükleyici polisiye gerilimden hoşlananlara tavsiye edrim adı kaosun sırları yazarı maxıme chattam o yazarın diğer kitaplarıda böyle
çok merak ediyorum olayların akışını hep okumak istiyorum ama çalışırken pek olmuyo tabi e akşam evdede korkuyorum okuyunca artık her boşlukta alıyorum elime

sibelcim senin nasıl gidiyo çalışmalar adet tarihin ne zaman yani olmucağın adet tarihin yerimseniben

ÇOK ŞEKERSİN HARİKACIM,
olmayacağım adet tarihime daha 15 gün felan var,valla rahat olmaya çalışıyorum,gün saymıyorum,ama yumurtlama olasılığı güçlü olan günlerdeyim yaa,bi kaç güne kadar göğüslerimi mıncıklamaya başlarım,ağrı varmı diyedelikafadulden ne yapalım umut kapısı iştesırnaşık şey

Enrikacım doğum günün kutlu olsun cnm.Bir daha ki doğum gününü bebeğin kucağında kutlarsın inşallah cnm.

günaydın arkadaşlar nasılsınız yasemınım naptın canım bugün test yapmayacan dımı inş.yarın bize melek haberini verirsin sen başlar hepimiz peşinden gelelim inş..........

enrika sibela tugba henpinize gunaydınlar.

enrikacım insallah bir dahaki sene dogum gunu pastası uflemek yerine bebek poposunu temizlersin :)

kizlar adetime 9 gun kaldı ama umudum yok. sol kasıgım halen cok agrıyor bastırınca canım fena yanıyor ama onun haricinde hicbirseyim yok. haftaya carsambaya kadar bekleyip sonra test yapacagım :)

günaydın esteryacım teşekkür ederim amanda ne güzel bi dilek olmuş o öyle alkisalkisalkis
acaba üşüttünmü sende benim gibi esteryacım aynı şikayet bendede var o yüzden bende umudumu gelecek aya saklıyorum artık :sm_confused:

X