Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

sağolasın canım teşekkür ederim buğün 1 kaldı :))bence bekle bir 10 gün daha olmazsan ama mutlaka dr agit..çok geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın canım :)))

Amin yasemincim sağol bekleyeceğim bakalım.İnş. olurum bu süre içinde.Bir sıkıntı çıkmaz inş.

canım benim kürtajdan sonra ilk adetimdi 3 gün sürdü ama çok ağrılı oldu normalde benim 5 gün sürerdi aslında stres de yapmadım ama :1no2:

bir doktora sor istersen yinede.Kürtaj sonrası regl ağrılı olurmu bilmiyorum.Kafanda soru işareti kalmaması için doktorunu bir arayıp sor eğer gel derse git muayene ol.Yoksa da zaten düzene giriyordur hormonlar belki o yüzden bunlar oluyordur...
Geçmiş olsun canım....

KİZLARRRRRRR
bir arkadas dr bana dedigi 23mm yumurta ebatının cok buyuk oldugunu
muhtemelen yumurtlamadıgımı kiste donusebilecegini soyledi cok moralim bouzldu
kıyamam sana bozma moralini bekleyip görcez cnm eğer kist olmuşsa yokolur gider sende sonra aşılama yaptırırsın

ya arkadaşlar adetim 3 gün sürdü normalda 5 gün olması lazım niye böle oldu acep:1closedeyes:

busemcim kürtajdan sonraki ilk adet dimi bu nomal cnm ya bütün dengen değişti sonuçta hamileydin bi anda hamileliğin son buldu vucudun bunu kabullenmesi zaman alırmış hem ayrıca sende bitti zannediyo olabilirsin bana olur öyle 3 gün sürer 4. gün gelmez 5. gün biraz daha geliverir tatlım takma kafana adet oldun ya sen ona bak yerimseniben

enrikam sagol canım arkadasım
hepinize desteginiz icin tesekuurler
halen sol yumurtalıgım ustune bastırdıgım zaman feci agrıyor :KK43:

evet enrikanında dediği gibi en azından regl oldun.Bunada şükür....
Esteryacım geçmiş olsun inş. kist değildir ama bastırınca ağrı yapıyor diyorsun.Belki ilaç falan verir doktor.

kıyamam sana bozma moralini bekleyip görcez cnm eğer kist olmuşsa yokolur gider sende sonra aşılama yaptırırsın

busemcim kürtajdan sonraki ilk adet dimi bu nomal cnm ya bütün dengen değişti sonuçta hamileydin bi anda hamileliğin son buldu vucudun bunu kabullenmesi zaman alırmış hem ayrıca sende bitti zannediyo olabilirsin bana olur öyle 3 gün sürer 4. gün gelmez 5. gün biraz daha geliverir tatlım takma kafana adet oldun ya sen ona bak yerimseniben
haklısın canım bende öle düşünüyorum vücut bu dengeye girmesi zaman alır tabiki
bir doktora sor istersen yinede.Kürtaj sonrası regl ağrılı olurmu bilmiyorum.Kafanda soru işareti kalmaması için doktorunu bir arayıp sor eğer gel derse git muayene ol.Yoksa da zaten düzene giriyordur hormonlar belki o yüzden bunlar oluyordur...
Geçmiş olsun canım....

sağol canım teşekkür ederim yaa muayene olmaya korkuyorum inan

Canım inanırmısın bende bıktım muayeneden ama düşününce 1-2 dk lık bir olay gevşe unut diyorum kendime.Başka türlü ha gideyim ha gitmeyim içimiz içimizi yiyor.Bende bazen bıkkınlıktan muayenelerimi geciktiriyorum gitmek istemiyorum ama napalım işte.Hayırlısı diyelim ...

Canım inanırmısın bende bıktım muayeneden ama düşününce 1-2 dk lık bir olay gevşe unut diyorum kendime.Başka türlü ha gideyim ha gitmeyim içimiz içimizi yiyor.Bende bazen bıkkınlıktan muayenelerimi geciktiriyorum gitmek istemiyorum ama napalım işte.Hayırlısı diyelim ...

amin canım hayırlısı olsun.:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile5::CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................:nazar:TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::teytey::teytey:RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN :nazar:
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 15 gün hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 buçuk ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

kızlar nasılsınız bakalım benim adet olmam lazım ama hamile kaldığım aydaki gibi oldum yine az az geliyor kahverengi akıntıyla beraber hamişmiyim diye şüpheliyim iki güne söküülmezse test yapıcam ama biz korunuyoruz yaaa olurmu sizce kızlar daha temmuza kadar korunmamız gerekiyordu geri çekilme yöntemini kullanıyoruz acaba kaçakmı oldu dersiniz inşallah sökülür ama hayırlısı dua edin bana

ay biz hamile kalalım diye dua ediyoruz hatunun dedigine bak :) : )

saka guzelim eger rahim kendini toparladıysa aslında beklemeye gerek bile yokmus

kızlar benim ilk adetim pembe lekelnmeye başlamıştı,1 hafta devam ettiktan sonra kana dönüştü,bu yüzden ben tumurtlama zamanını tahmin edemiyorum,akıntım da bi varr bi yok anlamak mümkün değil,anlıyacağınız benim durumum hasbel kaderCADIARZU

X