Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

esterya süpersin eşinin doğum günü kutlu olsun hep birlikte mutlu sağlıklı uzun ömürlü bir aile olun.

canım guzel gectı kontorulumuz cok şükür oğlum benım kocaman olmus...2 kg. sıpam benım..önümüzdekı 1.5 ayıda bıtırdıkten sonra hayırlısıyla gelecek ınsallah oğlusunm kollarıma...

Gunaydın Kızlarrrrrrrrrrrr...

Bugun kocamın dogum gunu, bir suru arkadas cagırdım supriz dogum gunu partisi yapiyorum haberi yok kendisinin :)

canımm eşinin dogum günü kutlu olsun daha nıce mutluyıllara bırlıkte bebişinle bırlıkte kocaman bı aıle olarak...

esteryacım eşinine nice mutlu sağlıklı yıllar seninle ve oğluyla beraber canım allah mutluluğunuzu daim etsin

ececim umarım sonucun çok güzel çıkar canım sanırım2 hafta sonrada ben yaptırıcam şeker yüklemesi

pericimmm maşallah maşallahh 2 kilo demek hı vay tosunum benim kıyamam ben ona nisan ayına çok az kaldı kavuşuyosun prensine

ya kızlar bu arada size bişey sorcam ben acayip derecede şişiyorum önceden akşamları oluyodu bitek şimdi hep şişim sabahları çizmelerimi zor giyiyorum dar geliyor, alyansımı çıkaralı zaten 2-3 hafta oldu, bu sabah takayım dedim antrepodayım çok adam var diye orda ama sabahtan sıkmaya başladı, sizinde öylemi ya

bende öle şüşlik falan olmadı canım..tuzlu cok yıyosan eger kesmende yarar var..

canım guzel gectı kontorulumuz cok şükür oğlum benım kocaman olmus...2 kg. sıpam benım..önümüzdekı 1.5 ayıda bıtırdıkten sonra hayırlısıyla gelecek ınsallah oğlusunm kollarıma...

gözün aydın canım maşallah demirimize Allah kolaylıkla doğurmayı nasip eder inşallah.

canımm neden 100 lükte yukluyolar sana..50 lık yuksek mı cıkmıstı..bana sadece 50 gr seker yüklemesı yapılmıstı.
canım benim açlık 59 tokluk 151 çıktı ondan yüzlük istedi senin değerler nasıldı?

ececim umarım sonucun çok güzel çıkar canım sanırım2 hafta sonrada ben yaptırıcam şeker yüklemesi

ya kızlar bu arada size bişey sorcam ben acayip derecede şişiyorum önceden akşamları oluyodu bitek şimdi hep şişim sabahları çizmelerimi zor giyiyorum dar geliyor, alyansımı çıkaralı zaten 2-3 hafta oldu, bu sabah takayım dedim antrepodayım çok adam var diye orda ama sabahtan sıkmaya başladı, sizinde öylemi ya [/B][/QUOTE]

çok saol canımcım inaşşalh bir sorun çıkmaz.

benim öyle çok şişmek olmadı hala alyansımı takabiliyorum ama bağzı diğer yüzüklerim takamıyorum.

araştırdım şimdi biraz netten vücud su tuttuğunda ayaklar özellikle çok şişermiş bilekler falan, demek benimde o cinsten, ellerim ayaklarım sık sık şişiyo çünkü, ayaklarınızı kaldırın falan yazıyo, çok su içmekte yaparmış ama yinede içmek lazımmış allah allahhhh, bide protein eksikliği yaparmış böyle et ve süt ürünleri tüketin falan diyo, içiyorum bol süt ama etle pek aram yok

geçmiş olsun canım çok takılma sen su içeye devam et.benimde tansiyonda sorun var galiba 1 haftadır hergün ölçtürüyorum hergün başka çıkıyor bakalım ne dicek doktor.

hayırlısı olsun cnaım sıkma canını bı vakti saatı var elbet en dogru zamanda gelıverır anlamazsın bıle guzelım

bu mübarek aksamda rabbım hepımızın dualarını kabul etsın

AMIN CANIM SAGOL STERSTEN SACLARIMI KESTANEYE BOYADIM BUGUN SARI SACLARIM GITTI:a015:

geçmiş olsun canım çok takılma sen su içeye devam et.benimde tansiyonda sorun var galiba 1 haftadır hergün ölçtürüyorum hergün başka çıkıyor bakalım ne dicek doktor.

ececim sanada geçmiş olsun, nasıl tansiyonun yüksektemi seyrediyo düşüktemi canım

slm canlarım nasılsınız?
esteryam eşinin doğum günü kutlu olsun
periciğim maşşallah canım oluşuna 2 kilo oldu demek ne güzel
fantastikamm canım tuzdan uzak dur olurmu.benimde biraz tuzu fazla kaçırdığım zaman ödem oluşuyo.
bu arada bende bu gün dr ye gittim kıslar benim yavrumda 2,800 olmuş çok şükür maşallah..
plesentada yaşlanma biraz daha fazlalaşmış çok üzülüyorum..
cumartesi tekrar dr ye gidicem bakalım inşallah sorunsuz atlatırım bu haftayıda
dua edin arkadaşlar benim için olur mu..dualarınıza ihtiyacım var
bu gün 36 haftamız bitti
martın 8 i veya 9 unda alıcak galiba sezeryana öyle dedi bu gün
herşeyin hayırlısı inşallah
heyecan dorukta kıslar..buraya kadar geldik hayırlısıyla inşallah kucağımada aluırım yavrumu..
sürekli sol tarafına yat hiç kalkma dedi dr..inanın artık sol tarafımı hissetmiyorum ama yavrum için değer tabi
neyse canlarım hepinizi çok öpüyorum..dua edin benim için
durumumdan haberdar ederim sizleri

ececim sanada geçmiş olsun, nasıl tansiyonun yüksektemi seyrediyo düşüktemi canım

canım benim yüksek,şekerde yüksek çıktı bakalım bugün doktor ne diycek

oy maşallah kızına, az kaldı canım herşeyin hayırlısı sağ salim alıcaksın inşallah kucağına.

günaydın kızlarrr iyi haftalar herkese.

sabinacım hadi hayırlısı olsun tatlım çok az kaldı kızına kavuşmana ne kadar güzel maşallah canım, dilerim en kolayından hiç zorluk çekmeden şıp diye oluverir doğumun, epidural yapıcak dimi sezeryanı

Son düzenleme:
ececim çok geçmiş olsun canım sanırım yediklerine çok dikkat etmen gerekicek, arkadaşımında yüksekti şekeri, dikkat etti ve gayet sağlıklı tamamladı hamileliğini, ama tansiyon için bilemiyorum sanırım diet onuda düzene sokucaktır, bakalım dr ne dicek

Kızlar günaydın,Geçen perşembe dr. gittim beta hcg yaptık 650 den 199 a düştü,kimyasal gebelik dedi,hcg yi 10 gün sonra tekrarlıycam,sıfırlanması gerekiyormuş,ondan sonrada testler falan yapıcaz ,umarım ciddi bişey çıkmaz.Perşembe günü kardeşimin kızını çıkardılar hastaneden bende oradaydım,hafta sonu eve döndüm bugün yine gidicem.Hepinizi öpüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…