Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

meraba arkadaslar ben 10.ayin basinda kurtaj omak zorunda kaldim kalp atisini duyamadik dr.um bana korun korunma bir sey demedi ama bir ay sonraki randevumda dr bebk istiyormusunuz dedi sanirim korunmuyorsunuz dedi bizde evet dedik dr guldu.bana dinlenmem gerektigini soylemedi ama 11.ayda kontrolde hamile olabilirsin dedi test yaptik hamile degildim ve hala hamile kalamyi bekliyenlerdenim kurtajdan sonra 21 gunde gelen adetim bu ay bir ay oldu daha gelmedi.ama dr bana asitfolik al demisti uc ay kullandim hamile kalmayinca sinirlendim almadim artik acaba folik asiti birakinca mi adetim gecikti bilmiyorum kafam cok karisik bilgisi olan var mi??????,,
kürtaj sonrsı düzensizlik olabilir diye biliyorum geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda tekrar kavuşursun meleğine

bana dr.um 2ay verdi...kısmetse mart ayından itibaren korunmayı bırakıcam.
2ay önce kürtaj oldum 12 haftalık bebeğimin kalbi durdu...allah birdaha yaşatmasın inşallah.
geçmiş olsun rabbim bir daha böyle bir acı yaşatmasın inşallah tez zamanda kavuşursun meleğine

günaydın kızlar...hepinizin mevlüt kandilini kutluyorum canlarım...şu mübarek gecede rabbime açılan ellerimiz bol çevrilmez inşallah...

günaydın canlar nasılsınız kandiliniz mübarek olsun bu gece yaptığınız dualar rabbim katında kabul görsün inşallah

slm kizlar herkesin kandili mubarek olsun bugun aile dr uma gittim bogazim cok kotu sismisti gitmisken bir de kana yollasin dedim dr kana yazdi ogleden sonra alacam sonucu dua edin kizlar hamile olaim hayirlisiyla;kurtajdan sonraki uc ayda 21 gunde gelen adetim daha gelmedi bes alti gun gecti korkuyorum ve endiseliyim
bir bucuk senedir bebek sahibi olmayi istiyoruz allah hepimize hayirlisiyla bebekler nasip etsin

esteryam ben göremiyorum biliyomusun takvimim :KK43: bu bilgisayarda görünmüyo ama bu akşam eve gidince unutmucam ve bakıcam mutlaka

perim ecem sizinde kandiliniz mübarek olsun güzel hamişler

ekince bu hayırlı günde yürekten diliyorumki umarım hamilesindir, hayırlısıyla tabi

esteryam ben göremiyorum biliyomusun takvimim :KK43: bu bilgisayarda görünmüyo ama bu akşam eve gidince unutmucam ve bakıcam mutlaka

perim ecem sizinde kandiliniz mübarek olsun güzel hamişler

ekince bu hayırlı günde yürekten diliyorumki umarım hamilesindir, hayırlısıyla tabi

insallah canim yaaa yarim saat bir saat sonra sonuclari alacam insallah hayirlisiturkbayragi

hamile degilmisim yaaa nerde yanlis yapiyoz anlamadim ki puffff adetim gelsede calismalara baslasak

hayırlısı olsun cnaım sıkma canını bı vakti saatı var elbet en dogru zamanda gelıverır anlamazsın bıle guzelım

bu mübarek aksamda rabbım hepımızın dualarını kabul etsın

günaydın fıstıklar, mutlu cumalarr herkese

ekincecim sıkma canını vardır bundada bi hayır o geleceği en iyi zamanı bilir hiç merak etme canım

perimmmmmm kontrol nasıldı, demirimiz nasılmış, kocaman olmuştur dimi, kaç kiloda şimdi

Gunaydın Kızlarrrrrrrrrrrr...

Bugun kocamın dogum gunu, bir suru arkadas cagırdım supriz dogum gunu partisi yapiyorum haberi yok kendisinin :)

kızlar günaydın
bugün ben pek iyi değilim hep uykum var ve başım dönüyor.yarın 100 lük şeker yüklemem var bakalım ne çıkıcak.

X