Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Esteryacım iyiyim canım sen nasılsın?
Kimyasal gebelik geçirdim bakalım 3.sü ınş.güzel sonuçlanır.Tekrarlayan düşükler hep korkuturdu başıma geldi.Napcam bilmiyorum,acaba 2 düşük yaşayıp,3. gebelikleri sağlıklı geçenler varmı

günaydın kızlar hepınıze. boğazım acıyo nezleyım ...sonunda grıp oldum..

kobram canım geçmiş olsun ınsallah bırdaha tekrarlanmayacak.doktorunada bı görun bakalım o ne dıycek ama tekrarlayan düşükler sonrasında hamıle kalınıyo tabı.kalınmıyo olmuyo dıye bısey yok kesınlıkle..kardesınınde gözu aydın guzelım bebiş evıne annesının kollarına kavustu demekkı allahım nazarlardan saklasın ınsallah.maşallah onlara şimdi daha guzel büyür gelısır.annesının yanında

sabınacım canım benım yaa gün gelmıs catmıs artık hadı hayırlısı ınsallah rabbım saglıkla sıhhatle kucagına almak nasıp etsın...dualarım senınle..

gözün aydın canım maşallah demirimize Allah kolaylıkla doğurmayı nasip eder inşallah.

canım benim açlık 59 tokluk 151 çıktı ondan yüzlük istedi senin değerler nasıldı?

ececim umarım sonucun çok güzel çıkar canım sanırım2 hafta sonrada ben yaptırıcam şeker yüklemesi

ya kızlar bu arada size bişey sorcam ben acayip derecede şişiyorum önceden akşamları oluyodu bitek şimdi hep şişim sabahları çizmelerimi zor giyiyorum dar geliyor, alyansımı çıkaralı zaten 2-3 hafta oldu, bu sabah takayım dedim antrepodayım çok adam var diye orda ama sabahtan sıkmaya başladı, sizinde öylemi ya [/B]

çok saol canımcım inaşşalh bir sorun çıkmaz.

benim öyle çok şişmek olmadı hala alyansımı takabiliyorum ama bağzı diğer yüzüklerim takamıyorum.[/QUOTE]

benımde canım 148 cıkmıstı doktorum üst sınırda demıstı.dıyet vermıstı.beyaz ekmek tatlı pirinç patates hepsını yasaklamıstı..100 lük yüklenmesıne gerek yok demıstı guzelım

kobracım çok geçmiş olsun tatlım, tabiki 2 düşükten sonra sağlıkla hamile kalanlar var hemde dolu, seninde bir dahaki çok güzel sonuçlanıcak hiç aklına getirmemeye çalış bir daha olucağını bebeğinin karnında büyüdüğünü hayal et hep.. kardeşininde gözü aydın, çok sevindm kavuştu yavrusuna, adını ne koydular

pericimm çok geçmiş olsun güzelimm, ıhlamur iç çok iyi geliyor

sagol fantastıkammm yapıcam sımdı bı ıhlamur daha ıceyım..ayy hasta olmaktan nefret edıyorum...sen nasılsın guzelım nası gıdıyo bakalım..

ızmır hayalcım hosgeldın canım..nasılsın keyıfler nasıl

ben biraz uykuluyum bugün pericim, dün gece bi uyandım 3 falandı sanırım saat ve ezan okunuyodu hala uyanıktım, şimdi sersem gibiyim.. valla artık evde olmak istiyorum bende çok sıkıldım canım arkadaşım beni bi siz anlarsınız ooff of

fantastika senin bebiş biraz üzüyor galiba seni söyle ona ısırırım totosunu onun üzmesin seni
pericim keyifler yerinde maşallah maşallah nazar değmez inşallah
kobra canım üçüncü hamileliğide sağlıklı olanı sormuşsun ahanda yanıbaşıızda esterya üçüncü hamileliği iki kez düşük yaptı hatta bir tanesinde bebekler ikizdi yanılmıyorsam ama imdi gayet güzel ilerliyor hamileliği yolun yarısını geçti maşallah sende sıkma canını tatlım olacak bol bol dua et hayırlısı için
sabina canım maşallah diyelim kızına az kaldı hadi bakalım doğum haberini bekliyoruz merakla sağlıkla ve hayırla al kucağına inşallah
ececim sen nasılsın
kızlar bnada dua edin hayıla ve sğlıkla glsin meleğim artık

ben kürtajdan sonra ki 2.adetimi dün oldum arkadaşlar...dr.um 2ay vermişti sürem bitti.
inşallah bundan sonra herşey güzel olur...

esterya gelmiş esterya güzelim anlat şu kobraya üçüncü hamişliğini sağlıkla geçiren varmı diye sormuş

azize hadi bakalım hayırlısı bu vatan senden görev bekler:jeyyar:kap gel bebişikaydirigubbakcemile

KOBRAM en onemli unsur asla pes etmeyeceksin, ben bir sene iicinde 3 defa hamile kaldım ikisi normal yolla birisi asılama ile , su an kan pıhtılasması icin ilaclarımı kullanıyorum ve Allahıma sukur hersey yolunda..
Dualarını eksik etme ve asla inancını kaybetme bebisinin sana tutunması yakındır

slm kızlarrrrr, esteryam hoşgeldinn, nasılsın oğluşun nasıl

belenaycım kızım beni hiç üzmüyo teyzesi, o daracık yerinde tepinip duruyo :)) sanırım banada artık yerim dar gelmeye başlıyor evde olmak istiyorum..

merbalar canım bende 5 haftalıkken düşük yaptım çok iyi anlıyorum seni bendede kist oluştu şimdi gecti hamile kalmaktan ve yine aynı şeyleri yaaşamaktan çok korkuyorumm allahh hepimizin yardımcısı olsun...

X