Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

birperi canım benim bende seni kocaman öpüyorum harika görev tamamdır biz öpüştük:)))canım dualrını eksik etme nolur hayırlısıyla gwelsin meleğim sağlıkla gelsin inşallah

esterya gördünmü benim ikiz tezim perinin rüyasıyla kanıtlanmış oldu sağlmlaştı yani hayır öteki çocuğu ne ara yaptın hani ikizlerden az büyük olanı hani eniştem az yapıyor öz yapıyor diyorumda inanmıyorsun he he he
ececim canım benim yazdıkların o kadar sıcacık o kadar samimi içten geldiki ban içim titredi iyiki varsınız hepinizi çok seviyorum hamielerin duası kabul olurmuş ececim dualarını eksik etme biliyorum peride sende fantastikada esteryada dua ediyorsunuz işte burdaki arkadaşlığı ben hiç bir yerde görmedim karşılıksız gönülden

Kızlar günaydın.
Fantastikacım bende seni çok özledim,siteye girmekde zorlanıyorum.Bebişinin iyi olduğuna sevindim.
Allah tüm hamilelere hayırlı doğum nasib etsin.Mübarek Cuma günü dualarımız kabul olsun.Bizede hayırlı evlatlar verdin İnş.

slm kızlar ...kimsecikler yok...yarın sabah yola çıkıyorum ankara için...pazartesi saat 3 de randevumuz...canımı çok sıktılar buğün ...sonra anlatırım onuda...hepinizden tek dileğim dua etmeniz...allahım yar ve yardımcımız olsun inşallah...çarşamda bir aksilik olmazsa görüşürüz k.i.b allaha emanet olun....

günaydın canlar nasılsınız
yasemin dualrım seninle canım inşallah güzel haberlerle dönersin
kobra sen nasılsın anavatan kan ağlıyor desene benimde yakındır gün yaklaştıkça umudum azalıyor adet belirtileri çoğaldı kısmet bakalım
pirperi sen nasılsın canım hala uykucu şirinemisin:))
esterya canım bebiş geldi bebiş:))
ececim canımsen nasılsın bakalım

gunaydın belenayım iyiyim ben aynı bi degisiklikyok periyi merak ettim dun kontrole gitti bir daha donmedi:)
yasom da bugun yola cıktı Allah yardımcısı olsun..

Sen nasılsın varmı mı degisiklik

merhabalar
geçmişi okumaya çalıştım ne güzel bir ilişki kurmuşsunuz aranızda. sevinçlerinizi üzüntülerinizi paylaşıyorsunuz. ve çoğunuz tekrardan hamile kalmış. ben çok ümitsizim zaman geçtikçede ümidim azalıyor. tekrardan bir daha hamile kalamayacağım gibi geliyor. her ay ovülasyon testi al gününü takip et bekle acaba hamilemiyim diye sonra sıfır sonuç günlerce ağla sonra tekrardan aynı şeyler, 8 aydır böyleyim işte.

merhabalar
geçmişi okumaya çalıştım ne güzel bir ilişki kurmuşsunuz aranızda. sevinçlerinizi üzüntülerinizi paylaşıyorsunuz. ve çoğunuz tekrardan hamile kalmış. ben çok ümitsizim zaman geçtikçede ümidim azalıyor. tekrardan bir daha hamile kalamayacağım gibi geliyor. her ay ovülasyon testi al gününü takip et bekle acaba hamilemiyim diye sonra sıfır sonuç günlerce ağla sonra tekrardan aynı şeyler, 8 aydır böyleyim işte.
canım hoşgeldin aramıza sakın umutsuzluğa kapılma burada öyle güzel arkadaşlıklar varki bi dalsan içeri bir daha çıkamazsı burada zaman nasıl geçiyor anlamıyorsun bir bakmışsın tekrar hamilesin burda 2-3 bebek kaybeden arkadaşlar var ama onlar umutsuzluğa kapılmadan yola devam ediyor sende devam edeceksin zamanı gelince olacak meleğin sana gelecek üzülme canım hepimiz senin yaşadıklarını hissettiklerini hissediyor ve yaşıyoruz ama birbirimize destek olarak bu zor günleri atlatıyoruz benimde 8 ay oldu kürtaj olalı hala tık yok ama bekliyorum işte gelecek inşallah hayırla ve sağlıkla

esterya canım benim adet belirtilerim çoğaldı canım nokta atışı yok ya olmadı bu ay kısmet bakalım ama daha 3 gün var dereyi görmeden paçaları sıvamak yok kırmızıları göresiye umutluyum ben olmazsada kısmet ne yapalım senin bebiş ne alemde armı bi belirti kız iiz diyorum ben yine yaaa valla içimden öle geçti ama bak sakın bana geçenki gibi dua etme bozuşuruz ama neyse senin ikiyse enimde dört olur iki katı iyi normal kız dördüz olabilir he he he

kslarrr yazamadım kusura bakmayın doktor kontrolum gayet ıyı gectı bebiş büyümüş saglıklı bi şekılde ayrıntılıya gırıcez bakalım 2 hafta sona ınsallah ondanda hersey cok guzel cıkar..

merhaba arkadaşlar.bende ocak ayında kürtaj oldum.kesem bozulmuştu ama düşmedi.kendimi hazır hissetim ve çalışmalara başladım.3 aydırda korunmuyoruz.ama yok şu an kırmızıları gördüm.bu ayda fos çıktım.sizlerde kürtajdan sonra adetinde azalma olan oldumu.benim çok az kanamam oluyor yani 2 gün diyebilirim.bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim

kimsecikler uğramamış kızlar nerdesiniz hepinize günaydın nasılsınız bakalım benim kırmızılar sinyal verdi bu ayda olmadı kısmet değilmiş ne yapalım aralıkta yasmin kullanacağım aralığıda geçtik kısmet ocak ayına galiba tabi olursa

günaydın kıslarrr belanayım günaydın canım nasılsın?

kırmısılar sınyal vermısss amannnn olsunnn 2010 da gelecek senınkı öle görünüyor ha.yenı yılda yenı bebek..işini biliyo valla hınsırrrr....

pericim ölemi dersin yoksam 2010uda es gçecek gibi geliyor bana ama ne yapayım kısmet be arkadaşım
sen nasılsın biraz daha rahatlamışsındır oğluşunu gördün ya:))

pericim ölemi dersin yoksam 2010uda es gçecek gibi geliyor bana ama ne yapayım kısmet be arkadaşım
sen nasılsın biraz daha rahatlamışsındır oğluşunu gördün ya:))
bence 2010 u es gecmezzz ilk aylarında hatta ...
oğlusumu gördum canım rahatlamammı iyi geliyo insana moal oluyo.

bugün burda kımse yok hayır olsun neredesınız hatunlar bı belenay bı ben
aaa olmuyo amaa

eceee kobraaa hayall esteryaaa ulen nerde bu mıllettt nerde bu devlettt

günaydın kıslarrr belanayım günaydın canım nasılsın?

kırmısılar sınyal vermısss amannnn olsunnn 2010 da gelecek senınkı öle görünüyor ha.yenı yılda yenı bebek..işini biliyo valla hınsırrrr....

cANIM YAA NE DEMEK KIRMIZILAR SİNYAL VERMİŞ, YANİ ADET KANAMASI AZALINCA HAMİLELİK YAKLAŞIYO MU DEMEK OLUYO, BEN DE İKİ AYDIR ÇOK AZ OLUYORUM, HELE KASIMDA İKİ GÜN SÜRDÜ, ZATEN DÜŞÜK SONUCUYDU O AMA :KK43: ÜMİTLENMELİ MİYİM ACABA:uhm:

X