Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kıslar ben geldim ama mağlesef hiç biriniz yoksunuz ya mafoldumben
nerdesiniz hadi çıkın ortaya:kızgın:
canlarım yarın şeker yükleme testtim var inşallah sonuçum ii çıkar...dua edin benim için olur mu?

selam kızlar bugun ogleden sonra dr a gidicem benim icin dua edin ne olur[/QUOT

hayırdır esteryam uzun zamandır giremedim kusura bakma takip edemedim canım
bebiş mi var yok sa ?hihoyyythihoyyythihoyyyt
hadi hayırlısı tatlım dualarımız seninle
inşallah ii haberlerle dönersin

günaydın hatunlar birpericim cok sevindim canım oğluşunn iyi olmasına mansallah diyelim esteryacım hadi güzel haberler getir bizeee belenaycım hayırlısı olsun hakkımızda ama az kaldı hissediyorum sabinacım şeker yüklemesindede umarım hiç bi sorn cıkmaz bitanem

günaydın hatunlar birpericim cok sevindim canım oğluşunn iyi olmasına mansallah diyelim esteryacım hadi güzel haberler getir bizeee belenaycım hayırlısı olsun hakkımızda ama az kaldı hissediyorum sabinacım şeker yüklemesindede umarım hiç bi sorn cıkmaz bitanem

inşallah canım:1hug:

sabınacım hosgeldın canım..nasılsın bakalım..merak etme şeker de iyi cıkar okadar endişe etme..

evet bu arada esteryam hamıle..bugün doktora gıdecek keseyıde görecek ınsallah.

selam canlarım bayram yoğunluğu vs can sıkkınlığı derken giremedim bi süredir.
gördüğüm kadarıyla herkes iyi demir bebek iyi :nazar:
esteryacım anladığım kadarıyla hamiş hayırlı olsun hayatım,
yaseminimiz bugün dr da sanırım inş. iyi haberler veriri dr hayırlısıyla bebeğine kavuşursun inş. canım benim
belenaycım çoktan ses yok demişsin geldim işte sizi çok özledim

gel gelelim benim canım sıkkın dr a gittim yine yumurta takibi için bi sürü paralar döküyorum dr lara aptalım ben kesin yumurtam yine sağda olma ihtimali çok düşük geçen ay da böyleydi sağ tüpüm kapalı hatırlarsanız...........işte böyle çok canım sıkkın solda yumurta gelişmiyosa yok belki bi sene sürecek böyle diye düşündükçe canım sıkılıyor çatlama noktasına geliyorum oooooooff offf rabbim böyle çok bekletmesin hiç birimizi inş.:Saruboceq:

sagol guzelım sen nasılsın napıyosun?

selam canlarım bayram yoğunluğu vs can sıkkınlığı derken giremedim bi süredir.
gördüğüm kadarıyla herkes iyi demir bebek iyi :nazar:
esteryacım anladığım kadarıyla hamiş hayırlı olsun hayatım,
yaseminimiz bugün dr da sanırım inş. iyi haberler veriri dr hayırlısıyla bebeğine kavuşursun inş. canım benim
belenaycım çoktan ses yok demişsin geldim işte sizi çok özledim

gel gelelim benim canım sıkkın dr a gittim yine yumurta takibi için bi sürü paralar döküyorum dr lara aptalım ben kesin yumurtam yine sağda olma ihtimali çok düşük geçen ay da böyleydi sağ tüpüm kapalı hatırlarsanız...........işte böyle çok canım sıkkın solda yumurta gelişmiyosa yok belki bi sene sürecek böyle diye düşündükçe canım sıkılıyor çatlama noktasına geliyorum oooooooff offf rabbim böyle çok bekletmesin hiç birimizi inş.:Saruboceq:

canım merhaba hosgeldın..neden canını sıkıp duruyosun bakalım sen.gerek yokkı buna..sag tüp kapalı olsun tıkalı olsun nolcakkı tek tüpleee cokkk duydum ben hamıle kalan..yeterkı morallı ol valla o çok önemlı .allahın izniyle burada isteyen butun arkadaslarım hamıle kalacak...2010 bızım yılımız kıslarrrr

canım merhaba hosgeldın..neden canını sıkıp duruyosun bakalım sen.gerek yokkı buna..sag tüp kapalı olsun tıkalı olsun nolcakkı tek tüpleee cokkk duydum ben hamıle kalan..yeterkı morallı ol valla o çok önemlı .allahın izniyle burada isteyen butun arkadaslarım hamıle kalacak...2010 bızım yılımız kıslarrrr

Feci gaza geldim valla, 2010 bizim yılımız olacak zemuszemus :1hug:

amiiiiiiin canım inş.çok saol.
eşimi üzmek istemiyorum onunla pek konuşmamaya çalışıyorum bebek konusunu ben üzüldükçe o da üzülüyo canım benim,diğer etrafımdaki insanlarında beni anlamadığını düşünüyorum iyi ki varsınız

sabınacım hosgeldın canım..nasılsın bakalım..merak etme şeker de iyi cıkar okadar endişe etme..
iyiyimi periciğim sen nasılsın canım?nasıl gidiyo?oluşunu ii görmüşsün çok sevindim..
inşallah detaylı usg dede hiç bir sorun çıkmaz..
bende 2 hafta önce girdim benimde iyiydi allahıma çok şükür..
kilo durumun nasıl canım ?kaç kilo aldın toplam..

evet bu arada esteryam hamıle..bugün doktora gıdecek keseyıde görecek ınsallah.
çok sevindim canım..rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah
kızlarrrrrrrrrrrrrrrr esteryayla konuştum kese görünmüşşşşşşşşş:)))))

hihoyyythihoyyytçok sevindim ya..inşallah sağlıklı bir hamişlik geçirir?hihoyyy:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

merhaba kızlar iyisinizdir inşallah :)

ne yazık ki ben regl sancıları içinde kıvranıyorum :sinifsinif:

esterya da karayı aman keseyi :) görmüş haa oh maşallah ne güzel

merhaba kızlar iyisinizdir inşallah :)

ne yazık ki ben regl sancıları içinde kıvranıyorum :sinifsinif:

esterya da karayı aman keseyi :) görmüş haa oh maşallah ne güzel

az kaldı canım yakında burda herkes hamıle olucak sıra sıra 2010 süper gecıcekkk

X