Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

merhaba kızlaar naıslısnız bakiiim :)

bebişler nasıl :)

bu topice yakında bi de kreş bölümü açmak lazım yaw

anneleri konuşurken bebişler oynaşsın dursun :KK70:

günaydın canlarım....ben yarından itibaren yokum...çarşamba günü görüşürüz artık...yarın sevk işlemleriyle uğraşacağım....

günaydın yasemıncımm esteryacımmm

yasemıncım guzel haberlerını beklıyo olucaz guzelım benım heyecanla

pericim yoksun ama sorayım ben geceleri uyandığımda hep yüz üstü yada biraz yan biraz karnımın üstünde yada sırt üstü yatarken buluyorum kendimi bir zararı varmıdır ya bu aralar buna taktım.hep sola yatmaya çalışıyorum ama ....bazende geriniyorum sakıncalı diyolar senin bilgin varmı?

Günaydın şekerler,regl oldum :)))) çok rahatladım.Pamuk gibiyim.
Hepinize mutlu,umutlu sağlıklı bir gün diliyorum.

Ececim teşekkürler ben iyiyim sen nasılsın canım ?
tam 35 günde regl oldum,sanırım kürtajdan önceki adet düzenim geri geliyor.Umarım öyledir.Çünki çok düzenliydim.

kobracım hadi gözün aydın .şimdi yumurtlama gününü daha rahat hesaplayabilirsin sanırım.aralık ayı hamiş olman dileğiyle.

Ececim teşekkürler ben iyiyim sen nasılsın canım ?
tam 35 günde regl oldum,sanırım kürtajdan önceki adet düzenim geri geliyor.Umarım öyledir.Çünki çok düzenliydim.

canım bende iyi sayılırım dün gece biraz fazla midemiz bulandı ama yinede iyiyim.çok yemek yiyemiyorum :KK43: umarım canım ya düzensiz olunca herşey dahada zorlaşıyor .bu ay çalışmayı ihmal etmeyin ama :kedi:

kizlar dun aksam beta hcg yapğtırdım 770 cıktı. pztesi 200 idi nerdeyse 4 kat artmıs. doktor vajinal usg ile baktı fakat keseyi goremedi ama kokrma dedi pztesi gorunur anca dedi. pztesiyi bekliyorum heyecanla :)

çok şükür iyiyim de bugün üzerimde bi sinir bi öfke bi yılmışlık var yaw

aybaşı sendromları sanırım yarın regl olmam lazım :sm_confused:

bu aralar etrafımdaki çoğu kişide bu hal var biliyomusun.ara ara banada oluyor nolcak bu halimiz bilmem.hep bir sinir harbinin içindeyiz.

kizlar dun aksam beta hcg yapğtırdım 770 cıktı. pztesi 200 idi nerdeyse 4 kat artmıs. doktor vajinal usg ile baktı fakat keseyi goremedi ama kokrma dedi pztesi gorunur anca dedi. pztesiyi bekliyorum heyecanla :)

süper bir haber bu gözün aydın .keseciğide gördükmü tamamdır.çok sevindim :)))

Esteryacım çok sevindim gözün aydın canım benim.
Darısı başımıza artık

maşallah sübhanallah ne güzel :) keseyi de görürüsün pıt pıt kalbinin sesini de

duyarsın inşallah canım :)

bu aralar etrafımdaki çoğu kişide bu hal var biliyomusun.ara ara banada oluyor nolcak bu halimiz bilmem.hep bir sinir harbinin içindeyiz.

valla bende bilmiyom ya bi de bayram dönüşü eve geldim

toslanmış fln çantalar yerleşcek kirliler yıkancak ev almış başını gidiyo

daha tam derleyip toplayamadım o da aklıma geldikçe kafayı yicek gibi oluyorum

bu işler hiç bitmicek mi yaa ahh ahh

ay_she hiç sorma aynı durum bizdede var daha dün akşam açabildim çantaları makineye attım ama evin kople temizlenmesi gerekiyor artık c.tesi yapıcam.bir dünya ütülencek birikti bayram üstü ütülemedim nasıl gözümde büyüyolar .

X