Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

yasemincim artık yavaş yavaş heycan yapmaya başlamışsındır günlerde geçmek bilmek inşallah doktorunuz çok iyi çıkarda duymak istediğin tüm sorularını cevaplar.

ben iyiyim canım karnımda bebişimi büyütüyorum :)) sende ne var ne yok çok sık girmiyosun artık.

günaydın kızlar nasılsınız hayalcim inşallah öbür aya olur gülüm üzülmek yok heee
benimde son 7 günüm hafif göğüslerim acıyo dün karnım öle şiştiki anlatamam hiç bişi yemediğim halde fazlada kendimi dinlemek istemiyorum ama bu ay çok iyi çalıştık artık hayırlısı Allah tan sizler nasılsınız canlarım.

busemcım ınsallah canım benım yaaa

hayalcimmmm olsun canım hayırlısı nı dılıyoruz hep degılmı önumuzdekı ay olur alla allaaaaa dimi amaaa

ben iyiyim canım karnımda bebişimi büyütüyorum :)) sende ne var ne yok çok sık girmiyosun artık.

:):):):) bende öyle canım karnımda bebişimi büyütüyorum :emir_bebek: ne kadarlık oldu seninki? Düşük tehlikem war diye işten çıktım canım oyüzden giremiyorum pek..

pericim nasılsın? benim kusmalarım hala bitmedi ya dün gece çok fena oldum sende devam ediyormu etmiyorsa ne zaman bitti?

:):):):) bende öyle canım karnımda bebişimi büyütüyorum :emir_bebek: ne kadarlık oldu seninki? Düşük tehlikem war diye işten çıktım canım oyüzden giremiyorum pek..

ah cnaım benım dıkkat et kendıne sakın yorma kendını hatta hiç bi iş yapma öle dınlen bol bol yat uzat ayaklarını guzelım...ıyıce tutunsun bebıs annesıne
ne kadar oldu bakalım sımdı

benim ki bugün itibariyle 13+5 günlük.nasıl oldun atlattınmı ne durumdasın seninki ne darlık oldu.hayırlısı olsun işin bende doğumdan sonra ne yapıcağıma hala karar veremedim :KK43:

yasmın06 hosgeldın canım nasılsın bakalım

iyiyim canım benim saol düşük tehlikem geçmiş cumartesi doktordaydım kalbide atmaya başlamış yawaşdı biraz ama gözüktü sanırım yenii gelişmiş o yüzden bebk ii gözüküyor dedi doktor bende ewet gölge gibi dedim :dance: sen nasılsın canım bebişin nasıl

benim ki bugün itibariyle 13+5 günlük.nasıl oldun atlattınmı ne durumdasın seninki ne darlık oldu.hayırlısı olsun işin bende doğumdan sonra ne yapıcağıma hala karar veremedim :KK43:

düşük tehlikesi geçmiş canım benimkide bugün tam 8 haftalık oldu doktor bebk ii dedi calanmayada başlamış:nazar::nazar::nazar:

pericim nasılsın? benim kusmalarım hala bitmedi ya dün gece çok fena oldum sende devam ediyormu etmiyorsa ne zaman bitti?

canım benım iyiim guzelım.valla benım sabah kusmaları daha yenı yenı kesıldi canım. yanı 4,5 ay bıttı öle .ama ara ara oluyo yıne oda demır hapından kaynaklanıyo ac karna ıcmem gerekıyor ve bıseyler yemem ıcınde uzerınden 1 saat gecmesı lazım o yuzden o arada karnım çok acsa mıdem bulanıyo.

bugünde kafamda bi sersemlık var tansiyonumu ölçtureyım bakalım

düşük tehlikesi geçmiş canım benimkide bugün tam 8 haftalık oldu doktor bebk ii dedi calanmayada başlamış:nazar::nazar::nazar:

hadi gözün aydın çok sevindim .Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin.ama sen yinede çok dikkat et ağır bişi kaldırıp yorma kendini.

canım benım iyiim guzelım.valla benım sabah kusmaları daha yenı yenı kesıldi canım. yanı 4,5 ay bıttı öle .ama ara ara oluyo yıne oda demır hapından kaynaklanıyo ac karna ıcmem gerekıyor ve bıseyler yemem ıcınde uzerınden 1 saat gecmesı lazım o yuzden o arada karnım çok acsa mıdem bulanıyo.

bugünde kafamda bi sersemlık var tansiyonumu ölçtureyım bakalım

ya sorma burdada klima çalışıyor sanırım oda beni tetkliyor baş ağrısı yapıyor sonra akşamları kusturuyor.çok fena yani.bu aralar kendimi öyle bir saldım ki saçlarımı bile taramıyorum sabahları sadece toplayıp işe geliyorum hep uyusam uyucam :))

X