Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Arkadaşlar öncelikle hepimize geçmiş olsun, benimde 8 haftalıkken bebeğimi aldılar, 6 haftalıkken kalp atışını duydum sonra birden kanamam oldu ve kalp atışı çok düştü ve keselik bozuldu, hayatımın en kötü günleriydi, 2 ay oldu üstünden ilk adetimi 28. günde gördüm ama 2. sini hala olamadım 30 gün oldu, bilgisi olan varmı acaba adet düzensizliği olabilir mi?

çok geççmişle olsunn dudemir.........:gitme:üzüldüm.......
bellki hormonal bişeydirrr...dr görüş bence:1no2:

herkeslere günaydınnn

nasılsın yasemıncımm.doktora az kaldı yuppiii çok guzel seyler söyleyecek doktorunn veeee ocak ta hamıle kalacaksınnn...içime öle doguyoo

hayalcim naptı acaba basagrısı gectımıkı..esteryadan ses yok..kobram ölee..

ayy üçünüzde hamıleyız desenız varyaaa ne guzel olur.

Arkadaşlar öncelikle hepimize geçmiş olsun, benimde 8 haftalıkken bebeğimi aldılar, 6 haftalıkken kalp atışını duydum sonra birden kanamam oldu ve kalp atışı çok düştü ve keselik bozuldu, hayatımın en kötü günleriydi, 2 ay oldu üstünden ilk adetimi 28. günde gördüm ama 2. sini hala olamadım 30 gün oldu, bilgisi olan varmı acaba adet düzensizliği olabilir mi?

canım gecmıs olsun allah bırdaha yasatmasın..önceden kac gunde bır adet olurdun..bikac gun daha bekle bakalım gelmezse bı doktorunla görusursun. ama ılkı normal gelmıs..ıkıncısıde gelır merak etme

Günaydın kızlar... Bugünden itibaren ben de düşük yapanlar kervanına katıldım mafoldumben ama en azından normal yollardan hamile kalabileceğimi anlamış oldum, o yüzden çok da üzülmüyorum, çocuğum olmicak mı diye korkarken olduğunu ama düştüğünü anladım dün :sinifsinif:

Günaydın kızlar... Bugünden itibaren ben de düşük yapanlar kervanına katıldım mafoldumben ama en azından normal yollardan hamile kalabileceğimi anlamış oldum, o yüzden çok da üzülmüyorum, çocuğum olmicak mı diye korkarken olduğunu ama düştüğünü anladım dün :sinifsinif:

canım geçmiş olsun allah birdaha yasatmasın aynı sekılde üzülme .yine olur allahın izniyle

herkeslere günaydınnn

nasılsın yasemıncımm.doktora az kaldı yuppiii çok guzel seyler söyleyecek doktorunn veeee ocak ta hamıle kalacaksınnn...içime öle doguyoo

iyiyim canım çok şükür...evet az kaldı 7 aralık...inşallah periciğim güzel şeyler söyler...:)))

kızlarrr günaydın hastalandım bennnnnn

Canım hayırlısı olsun, 25 aralığı beklicez artık ikimiz de, benim de dün gece kanamam başladı, ama kocaman bi pıhtı attım dün, doktor büyük ihtimalle hamilesin demişti, düşürmüş olmaktan korkuyorum, ki büyük ihtimalle öyle oldu, hayırlısı böyleymiş napalım, inşallah aralığa artık ikimiz için de :Saruboceq:

günaydın kızlar nasılsınız hayalcim inşallah öbür aya olur gülüm üzülmek yok heee
benimde son 7 günüm hafif göğüslerim acıyo dün karnım öle şiştiki anlatamam hiç bişi yemediğim halde fazlada kendimi dinlemek istemiyorum ama bu ay çok iyi çalıştık artık hayırlısı Allah tan sizler nasılsınız canlarım.

Son düzenleme:
hayalcim üzülmek yok hayırlısı böylemiş demekki.önümüzdeki ay inşallah herşey çok iyi olucak.

busecim inşallah senden güzel haberi alıcaz.ama nolur kendinizi çok dinlemeyin herşeyin hayırlısı.

esterya az kalmış.neden böyle düşünüyosun ya belki hamişsindir biliyosun hamilelikte ilk belirtiler adet olucakmışsın gibi oluyor.

bayankarasu aramıza hoşgeldin ve geçmiş olsun.inşallah aralık ayında istediğin meleğine kavuşursun.

X