Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar yaa benim bi sorunum war hiç birşey yiyemiyorum sürekli bulantım war hiçbir yemeği görmek ve koklamak istemiyorum 3 3,5 haftadır doğru dürüst bişi yemedim yaa

iyiyim canım benim saol düşük tehlikem geçmiş cumartesi doktordaydım kalbide atmaya başlamış yawaşdı biraz ama gözüktü sanırım yenii gelişmiş o yüzden bebk ii gözüküyor dedi doktor bende ewet gölge gibi dedim :dance: sen nasılsın canım bebişin nasıl

ohh cok sevındım tatlım

iyiyiz guzelım bizde kuzumla gun sayıyoruz doktora bayramdan sonra gıdıcez ınsallah bakalım hersey yolundadır.

ya sorma burdada klima çalışıyor sanırım oda beni tetkliyor baş ağrısı yapıyor sonra akşamları kusturuyor.çok fena yani.bu aralar kendimi öyle bir saldım ki saçlarımı bile taramıyorum sabahları sadece toplayıp işe geliyorum hep uyusam uyucam :))

ahh ece ahhh hıc sorma bende bazen bi iyi oluyorum gayet enerjı dolu bazende bı bakıyorum bugun oldugu gibi sersem sepelek.böle zamanlarda zor gıyınıp gelıyorum işe saç baş allah versın zaten...ayyy dıyorum sonra aynaya bakınca nasıl hamıleyım ben böleee..yarın bı guzel uyuycam valla..hıc bı ıs yapmıycam zaten anneme gecıcem sonra.

kızlar yaa benim bi sorunum war hiç birşey yiyemiyorum sürekli bulantım war hiçbir yemeği görmek ve koklamak istemiyorum 3 3,5 haftadır doğru dürüst bişi yemedim yaa

canım endişe etme ilk 3 ay bişi yiyemesen bile bebeğe bişe olmazmış.yinede sen biraz yiyebilmek için zorla kendini.

ahh ece ahhh hıc sorma bende bazen bi iyi oluyorum gayet enerjı dolu bazende bı bakıyorum bugun oldugu gibi sersem sepelek.böle zamanlarda zor gıyınıp gelıyorum işe saç baş allah versın zaten...ayyy dıyorum sonra aynaya bakınca nasıl hamıleyım ben böleee..yarın bı guzel uyuycam valla..hıc bı ıs yapmıycam zaten anneme gecıcem sonra.

nolcak bu halimiz valla korkuyorum kocalar boşamazsa iyidir.birde bizde hala kota var :kedi: ee onuda pek sık yapmıyoruz birde sürekli pasaklı,akşamları kusan birisiyle şahsen ben yaşamak istemezdim.

nolcak bu halimiz valla korkuyorum kocalar boşamazsa iyidir.birde bizde hala kota var :kedi: ee onuda pek sık yapmıyoruz birde sürekli pasaklı,akşamları kusan birisiyle şahsen ben yaşamak istemezdim.

walla doğru söylüyosun yaa noolcak bu halimiz inş. şu kusmalar biter hayatım alt üst oldu yaa yazık eşim yaımda çekirdek bile yemio hatta duştan çıkınca yanımda yatamıoo şampuan kokuyo çünküü of Allah'ım sanırım bebk babsını benden kıskanıyoo yada tam tersinaniknanik

inşallah canım yaaa bebişin kıyafetlerini almaya başladınmııı

şimdi onu gecırıyodum kafamdan bılıyomusun nisan annelerının topıgınde alınan cıcılere bakıyodum..bi don aldım önce aklınızda olsun kıslar önceee don alınırmıs donansın dıye..

o kota bızdede var canım doktorum söledı normal hayata dönebılırsınız dıye amaa nerdeee ben cok tedırgın oluyorum olamıyo yanı...sonra üzülüyorum ama napcek bu kocalar bızı bılmem...

şimdi onu gecırıyodum kafamdan bılıyomusun nisan annelerının topıgınde alınan cıcılere bakıyodum..bi don aldım önce aklınızda olsun kıslar önceee don alınırmıs donansın dıye..

bende donunu aliim ozaman ilk olarak bari:):) herşeyi maviş olcak bebişin haaa ay çok şirin yaaa:emir_bebek:

walla doğru söylüyosun yaa noolcak bu halimiz inş. şu kusmalar biter hayatım alt üst oldu yaa yazık eşim yaımda çekirdek bile yemio hatta duştan çıkınca yanımda yatamıoo şampuan kokuyo çünküü of Allah'ım sanırım bebk babsını benden kıskanıyoo yada tam tersinaniknanik

ahhh işte o şampuan kokusu var ya o şampuan kokusuu kactane degıstırdım ben bılmem kokuyo dıye.

şimdi iyiyim ama düzeldii çok şükür..

ahhh işte o şampuan kokusu var ya o şampuan kokusuu kactane degıstırdım ben bılmem kokuyo dıye.

şimdi iyiyim ama düzeldii çok şükür..

hadi yaa bende bir tek ben zannediyodum bu durumda olan canım :):) ay iş benimkide geçer yaaa sen kurtulmuşsun wallaa:):)

kıslarrrr fantastıkamdannnn

"
Bu arada kızlar nasıllar akşam girdim siteye ama sayfalar o kadar ağır açılıyoduki dayanamadım kapattım yine sorun vardı sanırım, çok slmımı ilet hepsine olurmu ayşecim çok özledim hepsinii"

X