Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

yasemee hayırlısı canım üzülme daha akti saati gelmemiş bir dahaki ay inşallah

hayalcim bence erken ya sonra hayal kırıklığı olmasın bak demedi deme tamam hamiş olduğunu biliyorum inşallah ama erken yapınca çıkmayabilir boşuna üzüntü yaparsın diye didim beeen:)))))

slm kılzar ooo topik çok şenliymiş yaa benimde 11 günüm kaldı ama bi belirtim yok sadece biraz ağır iş yapınca kasıklarım ağrıyo okadar jayırlısı olsun hiç umutlu değilim sziler nasılsınız yaa hayalcım inş hamişsindir gülüm yaa Allah ımbu topikte isteyen bütün arkadaşlarıma sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip eyle anne olma duygusunu tattır bize rabbim.

sagolun kıslar sıze haber veremedım evden kky gıremedım bi türlü.yoksa haber verırdım mutlaka.

nasılsın esteryacım varmı bı gelısme

Canım reglime 5 gun var 28 kasım .. kasıklarımda batmalar devam ediyor su an goguslerimde bazen cok minik sızlama gibi bisiler oluyor sanki ama net degil.. beklemedeyim :) :) sende hangi belirtiler olmustu adet oncesi bir perim

Canım reglime 5 gun var 28 kasım .. kasıklarımda batmalar devam ediyor su an goguslerimde bazen cok minik sızlama gibi bisiler oluyor sanki ama net degil.. beklemedeyim :) :) sende hangi belirtiler olmustu adet oncesi bir perim

ben göğüslerımden hıc anlamamıstım canım bişey elleyıp duruyodum ama herhangı bı acı falan olmamıstı hıc.ama akıntım artmıstı..bırde kasıklarımda anı haretlerde acayıp batardı.birden oturdugum yerden kalkarken falan.birde gergindim cok .

birpericim erkek cocukta belirtiler geç başlıyor diyorlar :) ben ilk hamileligimde hic mi hic belirti yasamamıstım yani dr demese karnım sisene kadar hamile oldugumu anlamazdım :) :)

kızlar günaydınlar iyi haftalar herkese

c.tesi doktora gittik bebişim gördüm kafalar atıyor, parmağını emiyodu canım benim Allaha şükürler olsun bebişim sağlıklıymış.doktor 2 li test istemedi 1 ay sonra 3 lü yapıcam dedi kan değerlerim çok iyi çıktı.ama cinsiyetini söylemedi ( eşim,annem ve ben erkeğe benzettik ama hayırlısı sağlıklı olduğunu duydum ya bana yetti :)))

pericim hoş geldin seni çok merak ettik geçmiş olsun şimdi iyisin sanırım :))
demirimiz nasıl hissetiriyormu kendini tekmelerini anlayabiliyomusun artık :))

ececim saglıklı olduguna cok ama cok sevindim Allah kucagına almayı nasip etsin saglıkla huzurla buyutmeyi nasip etsin.. Allah buradaki tum arkadaslara da bu duyguyu yasatmayı nasip etsin .. amin

günydın kızlarrr ben hamile diilim koca bi negatif bu sabah yaptım bide iki gün öncede yapmıştım:) olmadı b ayda zaten hiç belirtimde yoktu iki gün kaldı hastalanırım diğeri 3 gün önce çıkmıştı testte

ececim cok sevindimmm hadi allah bir ömür saglık versin canım benim

esteryacım sırayı sana savdım :) ama sen insllah güzel haber vercen bizeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…