Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

nasıl olayım her zamanki gibi uykulu :))
BEBıŞ GELıYOR BEBıŞ hergün söylücem bunu ben çok hoşuma gitti:)

sen soyleye soyleye ben zorla hamile kalcam sanırım belenayım guzel yurekli arkadasım.. halen kasıklarım agrıyor ama baska bi numara yok :=)

askımmm burdamısın sennn:) belirtim yok kusum sadece sabahın 5 inde feci bi bulantım oldu ama benim sabahları bulanır zaten bilemedim valla bayda yok mu ne

hayırlısı olsun hayalcimmmm.. fıstık hemşerim benim sağlıkla ömür boyu sizinle olacak şekilde gelsin göbeğine konsun inşallah..
kasıklarında ağrı falan varmı göğüslerin nasıll

ooo fantastika gelmiş ne güzel canım seni burda görmek hoşgeldin güzel hamiş
esterya valla artık bu işin kaçarı yok olmazsa zorla kalacaksın hamile enişteye duyrulur he he healoooooo enişte sesim gelüüüürmüüü tamam sen yorgunsun anladık o zaman at bakim ceketini esteryanın üstüne:))))
izmirhayal sen nsılsın kuzu heyecan dorukta anlaşılan ama ne heyecan yapıyon ben dedim ya hamilesin diye aaa takma kafana:)))

:) saolun kızlar:) göğüslerim şiş ama öle acımıo kasıklarımda normal neyse yaa off cok sıkılıom beklemekten ben:KK43:

belenaycımm hoşbulduk güzelimm.. esteryamın hamile olduğunu bi duyayım varyaaaa o izmire gelmeden ben istanbula giderim belki :)) varya içime bi heyecan oturdu hamile galiba o bu ay

hayalimmm hiççç kendini dinleme hayatım en iyisi aslında çünkü herkse göre değişiyomuş o belirtiler boşver zaten çok az kalmış baksana.. hayırlısıyla senin hamileliğini duyayım sana gelmem kolay :)) yarım saatte sendeyimmm :))

kızlar ben o kadar şüphelenmem rağmen saat bile gecikmeden regl oldum...çok canım sıkkın ama hayırlısı demekten başka bişi yapamıyoruz neyse umarım hayalcim ve estarya hamiştir 18 aralıkı bekliycem artık inş. bi daha ki ay olur :Saruboceq:

X