Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

birpericim erkek cocukta belirtiler geç başlıyor diyorlar :) ben ilk hamileligimde hic mi hic belirti yasamamıstım yani dr demese karnım sisene kadar hamile oldugumu anlamazdım :) :)

:)) işte herkeste degısıyor demekkı bu belırtı olayları.belkı yine erkek olacak senın ki neden olmasın..hayırlısı guzelım az kaldı bişey kalmadı sabır.inşallah hamilesindir güzelim.

kızlar günaydınlar iyi haftalar herkese

c.tesi doktora gittik bebişim gördüm kafalar atıyor, parmağını emiyodu canım benim Allaha şükürler olsun bebişim sağlıklıymış.doktor 2 li test istemedi 1 ay sonra 3 lü yapıcam dedi kan değerlerim çok iyi çıktı.ama cinsiyetini söylemedi :KK43:( eşim,annem ve ben erkeğe benzettik ama hayırlısı sağlıklı olduğunu duydum ya bana yetti :)))

canım benım çok şükür gözün aydın hadı bakalım ister erkek ister kız yeterkı saglıklı olsun ..allah gönlüne göre versın hayırlısıyla ınsallah canım..

aminnnnnnnnn.esteryacım çok saol.seninde çok az kaldı sanki sen hamişmisin gibi geliyor bana inşallah çok güzel haberini alıcaz.

günydın kızlarrr ben hamile diilim koca bi negatif bu sabah yaptım bide iki gün öncede yapmıştım:) olmadı b ayda zaten hiç belirtimde yoktu:KK43: iki gün kaldı hastalanırım diğeri 3 gün önce çıkmıştı testte:KK43:

hayalciğim hayırlısı olsun ama sen takıntı yapmış durumdasın bu olayı...belirtin olsada olmasada test yapıyorsun...ve stresten olacağı varsada olmuıyor güzelim...lütfen rahat ol ve gün falan sayma ...bol bol çalışın güzelim...

arkadaslar guzel dilekleriniz icin dualarınız icin cok tesekkurler hayırşlı saglıklı olsun da .. Allah daha once yasadıgımız acıları hicbirimize yasatmasın..

amin canım saol dualarınızı eksik etmeyin .
hayalcim ben sana ne demiştim günün geçmeden test yapmak yok diye.dur bakalım daha 3 gün var.moralini bozma.

pericim çok saol çok mutluyum ya evde sürekli ultrason resmini öpüp durdum .doktor öyle bir yakalamışki parmağı ağzında :)))Allahım herkese nasip etsin bu duyguyu.

kızlar günaydınlar iyi haftalar herkese

c.tesi doktora gittik bebişim gördüm kafalar atıyor, parmağını emiyodu canım benim Allaha şükürler olsun bebişim sağlıklıymış.doktor 2 li test istemedi 1 ay sonra 3 lü yapıcam dedi kan değerlerim çok iyi çıktı.ama cinsiyetini söylemedi :KK43:( eşim,annem ve ben erkeğe benzettik ama hayırlısı sağlıklı olduğunu duydum ya bana yetti :)))

canım çok sevindim meleğimizden güzel haberlerle dönmene...maşallah ona:nazar:

pericim çok saol çok mutluyum ya evde sürekli ultrason resmini öpüp durdum .doktor öyle bir yakalamışki parmağı ağzında :)))Allahım herkese nasip etsin bu duyguyu.

amin canım aminnn... şimdi daha cok özlersın artık daha belırgın bı sekılde gördun ya.:))

kıslarrr yaaa eşim mecbur memlekete gıdecek bayramda aydına.aslında benımde gıtmem lazım gelmen lazım dıyor.uzun yol ve ben gitmek ıstemıyorummmmm

amin canım aminnn... şimdi daha cok özlersın artık daha belırgın bı sekılde gördun ya.:))

sorma pericim ya eşim benimle dalga geçiyor :)) ben resmini öpiyorum ya ona da öptürtüyorum sen kafayı yemezsen iyidir diyor.
doktora söyledim 1 ay çok diye oda gülüyor.şimdi tekrar 1 ay sonra gel dedi bende ben 3 hafta sonrasına randevu alayım dedim doktor olmaz sen tam 1 ay sonra gel dedi.bana gülüyolar.beni anlamıyolar ben onu çok özlüyorum :)))

kıslarrr yaaa eşim mecbur memlekete gıdecek bayramda aydına.aslında benımde gıtmem lazım gelmen lazım dıyor.uzun yol ve ben gitmek ıstemıyorummmmm

bende gitmek istemiyorum ama mecbur gidicem pericim bizim yolumuz 3,5 saat sürüyor bakalım napıcaz.sizin kaç saat sürüyor?

Ahhh hayırlısı ile bende hamile kalabilsem de ultrasonda gorebilsem yavrumu .. Ama hayırlı saglıklı olacaksa olsun rabbim buyuk dualarımızı kabul etsin kızlar, dun o kadar cok dua ettim kii hepinize.. Allah hayır dualarımızı kabul etsin..

X