Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

sabinacım hoş geldin iyi olmana çok sevindim bebişinede maşallah canım.artık tüm hareketlerini hissetmeye başlamışsındır :)) süper bişidir.

sabinacım hoş geldin iyi olmana çok sevindim bebişinede maşallah canım.artık tüm hareketlerini hissetmeye başlamışsındır :)) süper bişidir.

hoş bulduk canım..eskisi kadar kötü olmuyorum çok şükür...
senin nasıl gidiyo var mı bulantın falan...
kaç haftalık oldun canım ..bellimi cinsiyeti

siteye yine bişiler oluyor.yazıyorum göndermiyor.

canım benim cinsiyeti daha belli değil yarın dr.randevumuz var bakalım bişi dicekmi sağlıklı olması yeter tabii de :)))
bbulantılarım genellikle akşam üzeri oluyor ama mutlaka kusturuyor onun dışında çok şikayet yok gibi.tabi bu aralar biraz baş ağrımız arttı ama normal sanırım.

siteye yine bişiler oluyor.yazıyorum göndermiyor.

canım benim cinsiyeti daha belli değil yarın dr.randevumuz var bakalım bişi dicekmi sağlıklı olması yeter tabii de :)))
bbulantılarım genellikle akşam üzeri oluyor ama mutlaka kusturuyor onun dışında çok şikayet yok gibi.tabi bu aralar biraz baş ağrımız arttı ama normal sanırım.

kız erkek hiç farketmez canım dediğin gibi sağlıklı olsun yeter..
baş ağrıların normal benimde çok ağrmıştı dr normal demişti..

ay inşallah bunu bugün söyleyen 2 kişisin çok istiyorum kız bebek ama erkek olursada üzülemme yani yanlış anlaşılmasın :kedi:

saglıklı sıhatli olsun gülüm ama bilionya ben hep seninkini kızımız diye seviom :) hayırlısı kusum olsnda sagsaglim

izmir atakent diye geçio ama semiklere daha yakın bitanem
hımmm uzakmış kız karşıyaka yani 35,5 he he he ben hataydayım harikayıda lıp gezelim bigün:eek:

belenay periden haberin varmı 2 gündür gelmiyor,harika napıyor ?

canım bende haber alamadım periden harikylada mailleşiyoruz periyi bende merak ettim:uhm:

saglıklı sıhatli olsun gülüm ama bilionya ben hep seninkini kızımız diye seviom :) hayırlısı kusum olsnda sagsaglim
ay evet sağlıklı olsunda sağ salim göreyim daha ne isterim.sendende güzel haber için fazla beklemicez az kaldı.benimde içimden sen sanki hamişmişsin gibi geliyor ama hayırlısı artık inşallah.

X