Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

hayalcim olmuştu kasıklarımda batmalar başlamıştı birde göğüslerim çok hassaslaşmıştı.aklıma gelenler bunlar.sen ne durumdasın?sakın günün geçmeden test yapıp hepimizi sterse sokma tamamı.en az 1 gün geçmesini beklicez söz ver.

insan cok merak ediyorya benim 8 gun kjaldı ben bile iskillenip duruyorum acaba diye bu ayki performansımızı pek begenmesemde

bende düşük yaşadım hemde 25 haftalık bebegimi kaybettim...vee bekliyorummm
o süre dolldu aslında amaa ben çok korkktum..........psikolojimi çok etkşledi..hayyıırlısı............

Meliscim Allah sabırlar versin bir kere daha yasatmasın canım ...

kızlar bugun benim sol baldırıacok kramp giriyor ya zor yuruyorum

melis deniz Allah sabırlar versin canım inşallah bir daha yaşamazsın yaşamayız.burda hepimiz aynı duyguları aynı acıları yaşadık ama zamanla insan alışıyor ve eğer tekrar hamile kalırsan daha çabuk atlatıcağına inanıyorum.ilkini unutmak mümkün olmuyor tabi ama yinede bence korkularını yenmek için bir daha kendini cesaretlendirip çalışmalara başlamışsın madem korunma süren bitti.çok fazla bekleme çünkü hep eskiyi düşünürsün ve daha çok çıkmaza girersin.unutma herşey allahtan hayırda şerde.

Meliscim Allah sabırlar versin bir kere daha yasatmasın canım ...

kızlar bugun benim sol baldırıacok kramp giriyor ya zor yuruyorum

acaba güzel birşeyin belirtisi olabilirmi hadi inşallah.benim çünkü önce kraplar ve batmalarla başlamıştı.sen neyden şüpheleniyosun?

kızlar günaydınnnnn kaldı bes günnn :) esteryacım gelcek galiba bu ay senin bebişin :) bende hiç bişi yok ne yalan söliim aksam sapık gibi iki dakkadada bir ciciklerime baktım :) mıncıklayıp durdum yok anacım acımıyo:) ececim napıyo bizim kücük sıpamız :) yok demi bi şikayet

günaydın hayalcim hayırlısı bitanem kasma fazla kendini biliyosun bazı hamileler hiç belirti yaşamazlarmış o yüzden fazla takma belirtilere.iyiyiz çok şükür bakalım yarın kontrole gidicez doktorumuz belki cinsiyetini söyler daha çok minik ama bakalım.

günaydın kıslar ben bugün geç kaldım patron burdaydı giremedim nasılsınız bakalım
meliscim geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın böle bir acıyı ama insanız hepsi bizim için
esterya BEBİŞ GELİYOR BEBİŞ:emir_bebek:

peri,yasemin-66,kobra,belenay,diğerleri nerdesiniz ya topik iyice öksüz kaldı mafoldumbensenağlama

Ececık sen nasılsın
perııııı nerelerdesın gÜlÜm ya merak ettım
hayal bu ay senle esteryayı dedım gelıyor bebıŞ dıye ama bakalım gÖnlÜmden ıkınız geÇtınız
kobraaaaa sÜslÜ kız gÖrÜŞemıyoruz ne zamandır denk gelemedık
nazlı kelebek yasemın sen nasılsın bakım gÜnler yaklaŞtıkÇa heyecan artıyor dımı bebeĞıne kavuŞmak ıÇın bır adım atmıŞ olacaksın ınŞallah

X