Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

Allahım hıÇ bırımızın kucaĞını boŞ bırakmasın hayırlı ve saĞlıklı uzun ÖmÜrlÜ evlatlar nasıp etsın ınŞallah

Kizlar bugun 8 gun var reglime , krampları bebise yoramıyorum kızlar cunku goguslerimde ic bir hareket yok yani kısaca sanırım bu ayıda pas gececem.. hayırlısı artık

esterya koskoca 8 gün var bak benim 5 günüm var ama bende de belirti yok düşün ben bile kesmedim umudu :) 2 gün sonra bi bakarsın cicikler füze olmuş:)

hayalim benim bal damlıyor guzelimmm ... kiz izmire geleyim fantastikam sen ben ve belenay bir toplanalım diyorum :)

günaydın kıslar nasılsınız?umarım hepiniz iyisinizdir...ne var ne yok kıslar çok sık giremiyorum ama inanın hep aklımda ve dualarımdasınız..
melisçiğim allah sabırlar versin canım rabbim birdaha aynı acıları yaşatmasın inşallah..
esteryam hadi inşallah bebiş geliyodur tatlım...
allah isteyen herkese nasip etsin inşallah gerçekten çok güzel bi duygu...
bende bebişimi akşam gittim görmeye yavrum ayak parmaklarını emiyodu çok duygulandım..gerçekten çok güzel bi duygu ..dediğim gibi sürekli dua ediyorum kıslar rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah.

sabinacım hoşgeldin canım iyi olmanıza sevindim maşallah yeğenimizde artık kocman bi kız oldu yani he maşallah maşallah kızımıza

izmirhayal sende ettiğin lafa bak o öle bir hatunki maşallah karnı burnunda olsa durmaz gelsin gelsin izmire biz dinlendiririz onu ay ne güzel olur siz üçünüz hamiş bende başınızda gardiyan he he he

melis deniz Allah sabırlar versin canım inşallah bir daha yaşamazsın yaşamayız.burda hepimiz aynı duyguları aynı acıları yaşadık ama zamanla insan alışıyor ve eğer tekrar hamile kalırsan daha çabuk atlatıcağına inanıyorum.ilkini unutmak mümkün olmuyor tabi ama yinede bence korkularını yenmek için bir daha kendini cesaretlendirip çalışmalara başlamışsın madem korunma süren bitti.çok fazla bekleme çünkü hep eskiyi düşünürsün ve daha çok çıkmaza girersin.unutma herşey allahtan hayırda şerde.

evt dogru söyülyosun zamanla alışıyosun herşeye..ama içindekii o acıda hiç gitmiyoo..aslında hem acı hem korrkuuu..tekrara yaşarmıyım diye o acıyı...kanmalar ızdırabııı diyee..:gitme:hayırlısı diiyorum hepimiz için:Saruboceq::Saruboceq:.............ama zaman doldu tam 2 yıl olduuuu atrık beklemekteyim.........büütün arkadaşlarıma teşekkür edrim...gelişmeleri size yazarım kızlarrr..saolunnnn:ecrin_bebek:

evt dogru söyülyosun zamanla alışıyosun herşeye..ama içindekii o acıda hiç gitmiyoo..aslında hem acı hem korrkuuu..tekrara yaşarmıyım diye o acıyı...kanmalar ızdırabııı diyee..:gitme:hayırlısı diiyorum hepimiz için:Saruboceq::Saruboceq:.............ama zaman doldu tam 2 yıl olduuuu atrık beklemekteyim.........büütün arkadaşlarıma teşekkür edrim...gelişmeleri size yazarım kızlarrr..saolunnnn:ecrin_bebek:

melisdeniz cok gecmiş olsun canım umarım bidaha böle bi acı yasamazsın hersey istediğin gibi olsun cnm

sabinacım hoşgeldin canım iyi olmanıza sevindim maşallah yeğenimizde artık kocman bi kız oldu yani he maşallah maşallah kızımıza
belanaycığım sağol canım ...5,5 aylık oldu kızım artık..darısı başınıza canım arkadaşımopuyorumnanaktan
Sabinacımmmmm bize belirtilerinden bahsedermisinnn

valla esteryam benim beyaz akıntım,yüzümde sivilce:kızgın:dışında hiç bir belirtim olmamıştı..ha birde adetime bir gün kala miğdem çok bulandı ve istifra etmiştim canım..
adet olucağım gün aynı edet belirtilerini yaşamıştım ama olmadım..
herkezde aynı olmaya bilir inşallah hamişsindir..Şenizzopuyorumnanaktan

X