Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

ece kızın olsunda oğluma alim inşallah tabi hayırlısı işin şakasındayız ee tabi hani senin kız bizim oğlandan biraz büyük olacak ama olsun kabulümüz:))))zengin olurlar fenamı he he he

ece kızın olsunda oğluma alim inşallah tabi hayırlısı işin şakasındayız ee tabi hani senin kız bizim oğlandan biraz büyük olacak ama olsun kabulümüz:))))zengin olurlar fenamı he he he

o şimdiden dünürüm hazır desene sırtım yere gelmez :)))

hoşgeldiniiiiiiz sefalar getirdiniiiizbuyrunnnnnnnnn

o şimdiden dünürüm hazır desene sırtım yere gelmez :)))

aaa tabi benim gibi dürürü nerde bulcan hele oğlum gibi yakışıklısını:hulya:ama canım hani senin kızda bir içim su yani kaydirigubbakcemile3eee dürürümde iyi Allah için daha ne olsun ayy ben gelinime neler yaparım neler alırım hele bi sağlıkla gelsin (yağ yapıyoru bu arada azcık-tatlicadiarzu-)kız evi naz evi derler ama siz naz yapmazsınız bilirim oğlum gibisinede naz mı yapılır canım:1closedeyes:

tabi canım ne nazı bulmuşum senin gibisini birde yakışıklı cocuğu kaçırmak istemeyiz.sen benden daha iyi bakarsın eminim gözüm arkada kalmaz.

birde tam tersi oluyomu yarıın doktor erkek derse seninkini kız bekleriz ona göre :)))

tabi canım ne nazı bulmuşum senin gibisini birde yakışıklı cocuğu kaçırmak istemeyiz.sen benden daha iyi bakarsın eminim gözüm arkada kalmaz.

birde tam tersi oluyomu yarıın doktor erkek derse seninkini kız bekleriz ona göre :)))

oluuuuuur onada razıyım oğlum yakışıklı dedikse kızımızda güzel olur canım benim gibi annenin kızı da güzel olur yani anasına bak kızını alkaydirigubbakcemile3gerçi aman bana benzemesin kilo babında yanilülülülülülüsenin oğlun benim kızımı alır o zaman nolcek yani:lepi:

Slm belenaycımmm iyiym hayatım yani iyi olmaya çalışıyorum.. sabah yine bunalımdım :) gece sağ tarafıma bi ağrı saplandı bıçak gibi böyle sağımdan soluma dönerken çok stress yaptım aradım sabah dr u çok normal olur öyle şeyler dedi istersen gel bi bakalım dedi ama işten izin alıp gitmem imkansız çünkü burdan oraya gidesiye zaten akşam olur.. yarında çalışmıyo dr. ama çok kafana takılırsa ben bişekilde bakarım sana dedi.. gerçi ben şuan daha rahatım araştırdım biraz kas spazmı olurmuş öyle ama varya bu 9 ay nasıl geçicek bilmiyorum :) ben kalbini duyayım gerisini pek takmam diyodum ama işte hafızamı silemiyorumki o kadar çok şey duymuşum okumuşumki ya banada öyle olursa diye korkuyorum.. tavsiyem fazla hikaye dinleme belenaycım herkesin kendine özel hikayeleri var ve biz farkında olmadan çok etkileniyoruz bunlardan..

Esterya ve hayal le buluşma fikri super.. dördümüz ne kadar hoş vakit geçiririz.. ne zaman gelcekmiş esterya buraya, sakın bize haber vermeden dönmesin valla fena olur.. bu ay bende ikisinden müjdeyi bekliyorum inşallah ama sen zaten ocağa kadar izinlisin şekerimmm :) sonra hiç merak etme o ay yada öbür ay gelecek bebişin sana valla önemli olan sağsalim kucağımıza almak, onu kaybetme korkusu varya çok feci bişey..

fantastikanın yazdıkları kızlar

oluuuuuur onada razıyım oğlum yakışıklı dedikse kızımızda güzel olur canım benim gibi annenin kızı da güzel olur yani anasına bak kızını alkaydirigubbakcemile3gerçi aman bana benzemesin kilo babında yanilülülülülülüsenin oğlun benim kızımı alır o zaman nolcek yani:lepi:

farketemz hayatım yeterki dünür olalım.he bu arada kilolarla aran nasıl artık söylemiyorsun kaç kilo verdin?

kızlar şimdi normal doğum nasıl oluyor diye bir video izledim çok etkilendim yaaaaa.
isteyen olursa özleden atabilirim biraz ürkütücü ama haberiniz olsun.

slm kızlarrr nasılsınız bakalımm
ececim yarın dr günün hadi hayırlısı bakalımm, inşallah söyler cinsiyetini dr, allah gönlüne göre vermiştir dilerim ve sağlıkla hayırlısıyla alırsın bebişini kucağına vakti geldiğinde..
bende iyiyim biraz ağrım oldu gece belenayında anlattığı gibi ama şuan iyiyim şükür..

bu arada peri raporlu kızlar hani boğazı arıyodu ya dr a gitti 3 gün rapor vermiş dr.. dün evden kk ya giremiyorum demişti ondan yazamamıştır sizede.. iyi ama maşallahh boğazıda geçişti son konuştuğumuzda

X