Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kaydirigubbakcemile5:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.................... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 6 ayhihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

ay tubacım ya bakalım neler olacak , dun hava guzeldi herkes dısardaydı sahile gittik hamileleri ve bebekleri gordukce icim ciz etti

günaydın KIZLARRRR

harikacım al benden de o kadar,bu pazartesileri hiç sevmiyorum,gerçekten çok keyifsiz oluyorum,hala uykum var gibi,gergin gibiyim,tatsızım tuzsuzum.....:a015:

ay tubacım ya bakalım neler olacak , dun hava guzeldi herkes dısardaydı sahile gittik hamileleri ve bebekleri gordukce icim ciz etti

a.s.inş. hayırlısıyla kalırsın canım benimde dayımın kızı dogum yaptı hafta sonu yanına gittim bebegını sevdım çook tatlı maşallah kız bebegi kucagıma aldım onun mutlulugundan aglayasım geldı senağlamabebegı kucagıma alınca çook etkılendım eger ilk bebegim düşmeseydı aynı dogum yapacaktık içim cız etti:çok üzgünüm: ama dedim rabbim nasip etseydı olurdu yapacak bişey yok tugba ilerine bak herşeyde vardır bi hayır inş. nasip olacak busefer diye kendı kendıme söyledim şimdi bebegı çook özlüyorum telefon açtım napıyo diye görmeye gidecem yıne hayırlısıyla hazirandada kalırım inş. allahım herkese nasip etsin inş......

benimde bir arkadasım benimle beraber hamile kalmıstı
karnı buyumeye basladım
dah dogmamıs bebegi o kadar seviyorum ki
sanki kaybettigim bebegim gibi :)

slm esteryacım henüz bi hamile haberi yok malesef ama bakalım hazirana olabilir inşallah hem belkide senden gelir bence şimdiden başla cnm çalışmalara :ecrin_bebek:

bitti tuğbacım reglim hayırlısıyla hazirana inşallah veririm güzel haberi tatlım inşallah hepimiz birbirimize şans getiririz,ya yasemini bende çok merak ediyorum inşallah bi sorun yoktur iyidir ya onun evde interneti yok iş yerinden giriyodu :1no2:

günaydın KIZLARRRR

harikacım al benden de o kadar,bu pazartesileri hiç sevmiyorum,gerçekten çok keyifsiz oluyorum,hala uykum var gibi,gergin gibiyim,tatsızım tuzsuzum.....:a015:

of sibelcim valla bana pek olmazdı öyle pzt günleride iyi hissederdim kendimi ama bugün huzursuz ve mutsuzum öfkeliyim birazda :çok üzgünüm:

daha simdiden yormasammi diyorum adami
14 mayıs a mı saklasam
ama bakın internette okudum
simdi yumurtlama gunu adetten onceki 14.gunmus.
simdi ben 31 gunde bir regl olduguma gore
17. gun yumurtlama gunu
2 gun oncesi 15 mayıs 2 gun sonrası 19 mayıs
yani 15 mayisla 20 mayis arasi calısman lazım degil mi?

esteryacım bazen erken yada geç yumurtlama olabiliyomuş bence sen şimdiden ilişki sırasında yastık falan koy belinin altına hemen kalkma yataktan belli olmaz cnm ya o günler arası hergün yaparsın gerçi iki günde bir diyo bazı drlar ama ne bileyim yerimseniben

ay o zaman tamam dun aksam calıstık bu aksam calısmasakta yarın aksam mutlaka calısalım
birde acaba ovulasyon testi mi alsam kızlar ya

olabilir aslında yada akıntının yoğunluğuna ve yapışkanlığına bakarak kendinde anlayabilirsin cnm bende internetten okumuştum tam o günlerde akıntı yoğunlaşıyomuş ve iki parmağnın arasına aldığında yapışkan ve böyle uzar kıvamda oluyomuş aklında bulunsun ben hiç denemedim geçen gün okudum ama denicem açıkçası

benide yazın benide temmuz sonu kalan süre 2 ay inşallahdelikafadulden

arkadaşlar merhaba nasılsınızzz ben işlerle boğuşuyom usta gelecek eve tavanlar boyanacak evi toparladım pazara gittim yemek yaptın derken bitkin düştüm ve kasıklarım ağrıyo
sizler nasılsınız napıyosunuzzzza.s.

kolay gelsin busemcim merak etmiştim bende seni görünmedin diye, canım valla ben bugüne keyifsiz başladım o huzursuzluğuda bi türlü atamadım üstümden saat 6 olsada gitsem diye bakıyorum valla

öncelikle selam arkadaşlar,.bende bugün kırmızı kart yedim,.ama ilk defa bu kadar adetim gecikti,.bugünde gelmese test yaptıracaktım,.bu sabah olunca,,şok oldum.napalım,ALLAH ne zaman artık nasip ederse,.DURMAK YOKK,YOLA DEVAMM. kaydirigubbakcemile

kolay gelsin busemcim merak etmiştim bende seni görünmedin diye, canım valla ben bugüne keyifsiz başladım o huzursuzluğuda bi türlü atamadım üstümden saat 6 olsada gitsem diye bakıyorum valla

canım benim ev işleriyle boğuşuyom valla çok zor anam yaaa
insan güne huzursuz başlayınca gün içinde hep huzursuz oluyo az kaldı canım akşama sık dişini.

canım benim olsun hiç moralini bozma hayırlısı olsu herşeyin bi yeri zamanı vardır sen sıkma canını.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…