Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

HERGÜN yeni bi umut,.UMUTSUZ YAŞANMAZ,..birde inanç olacak,.ARTI HERŞEYİ KALPTEN İSTEYECEKSİN,.:Saruboceq::Saruboceq:

slm nilüfersah hoşgeldin canım olsun kısmet gelecek ayaymış hayırlı sağlıklı olsunda önemli olan o a.s.

canım benim ev işleriyle boğuşuyom valla çok zor anam yaaa
insan güne huzursuz başlayınca gün içinde hep huzursuz oluyo az kaldı canım akşama sık dişini.

doğru busemcim ev işide zor ama güzel yaa bende açıkçası bugün evde olmayı çok isterdim valla buralar dar geliyo bana bugün :1no2:

selam kızlar ben geldim....eğitimdeyim yine cuma günü bitecek inşallah...ama evime nt bağlandı sık sık girerim...var mı bir gelişme topigimizde...öpüldünüz hepiniz.....

canım yanlış hatırlıyorsun ben eğer kısmet olsaydı ekim annesi olacaktım ama olmadı allah herkese hayırlısını nasip etsin inşallah

:Saruboceq:

ozaman ekim annelerinden hatırladım seni çünkü biara ekim annelerinde takılmıştım.. Aminn canım hayırlısı..

Listeye baktım da yeni gelenler aşağı ekleniyo..bu gidişle ben en başa çıkarım artık :) az değil benim sürem :)

yaseminim hoşgeldin asıl haberler sende nasıl gidiyo bakalım çalışmalar kaydirigubbakcemile3

canım benim...bitane harikam....hoş bldum...çalışmalar fulll devam ediyor yumurtlama dönemim yeni geçti 1-2 gün oluyor bakalım canım..bekliyeceğiz....senin nasılgidiyor?

canım benim...bitane harikam....hoş bldum...çalışmalar fulll devam ediyor yumurtlama dönemim yeni geçti 1-2 gün oluyor bakalım canım..bekliyeceğiz....senin nasılgidiyor?

oooh hadi bakalım hayırlısı tatlım allahım sağlıkla versin bebişini çok mutlu et bizi vericeğin haberle :1hug: canım arkadaşım
benim daha bi kaçgün önce bitti reglim bakalım artık bizde yeni başlıyoruz yani

selam kızlar ben geldim....eğitimdeyim yine cuma günü bitecek inşallah...ama evime nt bağlandı sık sık girerim...var mı bir gelişme topigimizde...öpüldünüz hepiniz.....
a.s.hoşgeldın yasemınım nasılsın senı okadar aradıkkı harıkayla ben durmadan senı sorduk birbirimize nerde bu kıs nıye girmiyo neyse kavuştuk şükür kavuşturana bir gelişme şimdilik yok yanı hamıle yok bakalım inş. sen olursun canım herşey gönlünce olsun güzel haberleri beklıyoruz öpüldün canım Şeniz

cani yaaa.kiyamam ben sana.cok yoruyosun kendini.tadilat falan hepsi üst üstüne geldi demi.az kaldi biraz daha dayan.ondan sonra güzel günler seni bekliyor.......ben de bir degisiklik yok.kizacaksin ama canim ben hala disciye gitmedim.esim bugün sabah kaldirdi hadi gidelim diye,bende sonra dedim vazgectim.cok korkuyorum yaaa,ondan dolayi gidemiyorum.ama esimi artik zaptedemiyorum valla zorla sürükliye sürikliye götürcek durum onu gösteriyor..................

canımsınız benim yaaa....benimde aklım hep sizdeydi inan tuğbacığım...hoş bulduk arkadaşım...ayırlısı diyelim biz ne dersek boş...o geleceği zamanı biliyor teyzesi...çok öptüm seni....:1hug:

a.s.evet yorulmuyorum:bbo: desem yalan olur canım ama herşey bitincede ev fıstık gibi olacak inş. bende güzel günlerin beni bekledigini umud ediyorum bakalım rabbimden hayırlısı inş. evet canım sana yıne kızacam yaaa korunmanda bitti ne beklıyon gıt şu dişini yaptır be canım sonra ver güzel haberleri bi diş bak senın ne kadar zamanından alıyoo tabi herşeyin hayırlısıda, birazda senin elinde bak gitmessen dişciye ben geliyorum götürmeye kaydirigubbakcemilehaaa

canımsınız benim yaaa....benimde aklım hep sizdeydi inan tuğbacığım...hoş bulduk arkadaşım...ayırlısı diyelim biz ne dersek boş...o geleceği zamanı biliyor teyzesi...çok öptüm seni....:1hug:

a.s.sende benim canımsın birimiz hepimiz hepimiz birimiz demekkaydirigubbakcemile5 biz birbirimisiz yapımıyoruz.tabiki hayırlısı dikkat ettiysen ben hep hayırlısı dedim ve sorunsuzu güzel allahım rabbim tez vakitte hayırlısıyla hepimize nasip etsin inş.aminnnnnnnnnnn:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…