Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

harikacım doktordan geldim,evet tamamen haklısın,doktorunu iyi seçmek lazım.
canım adet oluyormuşum,yara felan yok dedi,yalnız 2 adet nurtopu gibi kistim varmış,çocuk düşündüğüm için doğum kontrol hapı vermiyorum dedi,kistler yumurtalığın 1 tanesinin üstünde imiş,eğer diğerinden yumurtlarsan bebek olur dedi,ara ara kontrollere gel dedi,yani gerçektende doktordan doktora fark var bana önceki doktorum mutlaka gün verip o gün kistleri kontrol ederdi,amaann boşver bişeyim yokmuş işte o 2 tane kisti yok edeyim yeter,macunlara devam..
hem iyi tarafından bakarsam olaya adet için bi sürü zaman beklemem gerekmedi bu adetten sonra çalışmalara devamkaydirigubbakcemile3

:dance: ooh sibelcim çok sevindim iyi olduğuna bu adet bitince tamamdır hem bi adet beklemiş oldun o kistlerde yok olur merak etme canım sen ne yapıyosan devam et tedavi için kaydirigubbakcemile5

harikacım doktordan geldim,evet tamamen haklısın,doktorunu iyi seçmek lazım.
canım adet oluyormuşum,yara felan yok dedi,yalnız 2 adet nurtopu gibi kistim varmış,çocuk düşündüğüm için doğum kontrol hapı vermiyorum dedi,kistler yumurtalığın 1 tanesinin üstünde imiş,eğer diğerinden yumurtlarsan bebek olur dedi,ara ara kontrollere gel dedi,yani gerçektende doktordan doktora fark var bana önceki doktorum mutlaka gün verip o gün kistleri kontrol ederdi,amaann boşver bişeyim yokmuş işte o 2 tane kisti yok edeyim yeter,macunlara devam..
hem iyi tarafından bakarsam olaya adet için bi sürü zaman beklemem gerekmedi bu adetten sonra çalışmalara devamkaydirigubbakcemile3

:lepi:canım bak bişeyin yolmuş allaha şükür o kistleride hiç takma kafana benim eltımdede var 2 yaşında oglu oldu şimdi yine hamile sen reglin bitince tam gaz çalışmalara başla inş. hemende hamile :CüvCüv:kalırsın burdan o müjdeli haberide verirsin inş.canım.....:1hug:

Şeniz
merh.arkadaslar,nasilsiniz.geldim iste tugbacim.nasilsin canim.gecmisolsun,kardesinin nesi vardi,neden ameliyat oldu.iyimi su anda.......sibelcim sanada gecmis olsun,hepinizi öpt arkadaslar.......
a.s.canım arkadaşım şükür kavuşturana ben çook iyiyim canım beni biliyosun koşuşturma bide küçük kardeşim ameliyat oldu bogazlarından bademcikleri alındı şimdi iyi allaha hamdolsun benimde baksana bir ayım kaldıhihoyyyt ben bile inanamıyorum 7 ayım dolacak bekleyeli. ben diyodum bu kadar ay ne zaman geçecek ama geçiyo rabbim can saglıgı versinde benden böyle canım senden ne haber naptın nasılsın çok öpt......Şeniz

a.s.harikam sibelim kanaryam busem ve ismi aklıma gelmeyen kader arkadaşlarım hepinize kocamannnnnnnnnn bi günaydınnnnnnnnn :teytey:hafta sonunuzun çook güzel geçmesi dilegiyle hepinizi çook öpt........Şeniz

selam kızlar

ben dr gittim progesteronum dusuk cıkmıs tahlilde adetimin 15. gunu baslamak uzere tablet verdi. korunmayın dedi. 2 ay olmazsa asılama yapalım dedi. Hakkımzda hayırlısı bakalım. ben 32 gunde bir adet oldugum icin sanırım 18. gun falan yumurtluyorum. 1 mayısta adet oldum yani 18 mayıs onemli gun benim icin fakat esim 19 mayısta yurtdısına gidiyor 3-4 gun kalacak . 18 mayısta tuttu tuttu tutmadı
hazirana kalacak bizim is :)

a.s.harikam sibelim kanaryam busem ve ismi aklıma gelmeyen kader arkadaşlarım hepinize kocamannnnnnnnnn bi günaydınnnnnnnnn :teytey:hafta sonunuzun çook güzel geçmesi dilegiyle hepinizi çook öpt........Şeniz

Günaydııın canım iyi dileklerin için tşk nasılsın neler yapıyorsun :sm_cool:

kaydirigubbakcemile5:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.................... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 6 ayhihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

aaa yeni gördüm beni de eklemişsin listeye çok mutlu oldum sağol tatlım haftaya çalışmalara başlarız artık benim kocişin haberi yok ama sürpriz yapıcam ona hamile kalınca kaydirigubbakcemile3

günaydın canımm,bu gün hafta sonu sık görüşemeyiz sanırım ama ben buralardayım canım görüşürüz.

:dance: ooh sibelcim çok sevindim iyi olduğuna bu adet bitince tamamdır hem bi adet beklemiş oldun o kistlerde yok olur merak etme canım sen ne yapıyosan devam et tedavi için kaydirigubbakcemile5

canım evet bişey yok sayılır,kistlerimde geçecek inşallah ama bu adetim gerçekten çok farklı oldu,2 gündür çok ağrım var sancılandım ve çok oldu adetim ama düşükten sonra böyle farklılıklar olurmuş sanırırm.

kanaryam iyiyim canım sen nasılsın kk de dolanıyorum öle işte...
canim bende iyiyim.ne olsun iste ayni.bende simdi k.k.da dolaniyorum.öpt canim kendine cok iyi bak.........
Şeniz
a.s.canım arkadaşım şükür kavuşturana ben çook iyiyim canım beni biliyosun koşuşturma bide küçük kardeşim ameliyat oldu bogazlarından bademcikleri alındı şimdi iyi allaha hamdolsun benimde baksana bir ayım kaldıhihoyyyt ben bile inanamıyorum 7 ayım dolacak bekleyeli. ben diyodum bu kadar ay ne zaman geçecek ama geçiyo rabbim can saglıgı versinde benden böyle canım senden ne haber naptın nasılsın çok öpt......Şeniz
canimmm.ben iyiyim.ayni demi,kosusturmacaya devam.dügünede az kaldi.bebis icin hazirligada.Rabbim her konuda sana yardimci olsun.tekrar kardesine gecmis olsun canim.cok öpt.görüsürüz................a.s.

.

canimmm.ben iyiyim.ayni demi,kosusturmacaya devam.dügünede az kaldi.bebis icin hazirligada.Rabbim her konuda sana yardimci olsun.tekrar kardesine gecmis olsun canim.cok öpt.görüsürüz................a.s.

a.s.kanaryam canım iyi olmana sevındım canım kardeşim için saol benimde evımde tadılat başladı bayaa yogunum yaaa temmuz ortasına kadar mevlam güç kuvvet versin inş. saglıgım olsunda yaparım diyorum hiç düşünmüyorum işi gücü bakalım haziranda da başlayacak çalışma kaydirigubbakcemileinş. temmuz ortasında hayırlı haberleri veririrm mevlam hayırlısıyla nasip ederse inş. eder.sen ne yapptın yaa başlamadınmı kaydirigubbakcemiledaha çalışmalara öpt seni Şeniz

bütün kader arkadaşlarımın anneler gününü cani gönülden kutlarım.hepimiz seneye inş. minik bebişlerimizle kutlarız anneler günümüzü rabbim o günleri görmemizi nasip eder inş. hepinizi öpüyorum

hihoyyytbütün kader arkadaşlarımın anneler gününü cani gönülden kutlarım.:teytey:hepimiz seneye inş. minik bebişlerimizle:emir_bebek: kutlarız anneler günümüzühihoyyyt rabbim o günleri görmemizi nasip eder inş. hepinizi öpüyorumŞeniz

kaydirigubbakcemile5:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.................... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 6 ayhihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

günaydın canım arkadaşlarım benim bende kutlarım geçmiş anneler gününüzü umarım seneye hepimiz muradımıza ermiş oluruz. bugün güne çok keyifsiz başladım ben kızlar içimde bi huzursuzluk var hayırdır inşallah pazartesi sendromu olsa gerek pek olmazdı bana ama

kizlar selam uzun zamandır giremedim.
umarım iyisiniz gecmiside okuyamadım malum ofis hali..
var mi hamis haberi ?
benim dr progesteron verdi bana adetimin 15. gunu başlıyacam.
ben 31 gunde bir adet oluyorum kızlar . 1 mayısta adet oldum, 14 mayısta çalışamalara başlamalıyım degil mi?

günaydın canım arkadaşlarım benim bende kutlarım geçmiş anneler gününüzü umarım seneye hepimiz muradımıza ermiş oluruz. bugün güne çok keyifsiz başladım ben kızlar içimde bi huzursuzluk var hayırdır inşallah pazartesi sendromu olsa gerek pek olmazdı bana ama

a.s.sanada günaydın harıkacım inş. canım ereriz,hafta sonu dönüşü ya normal canım senın reglın bittimi hadı bakalım inş. haziranın başına hayırlı haberi verirsin bizlere.canım yaa yaseminden halen haber yok dımı inş. kötü bişey yoktur bayadır :1no2:girmiyoo.......

kizlar selam uzun zamandır giremedim.
umarım iyisiniz gecmiside okuyamadım malum ofis hali..
var mi hamis haberi ?
benim dr progesteron verdi bana adetimin 15. gunu başlıyacam.
ben 31 gunde bir adet oluyorum kızlar . 1 mayısta adet oldum, 14 mayısta çalışamalara başlamalıyım degil mi?

a.s.evet canım özletmeyın kendınızı yok canım şimdilik hamile haberi yok inş. bir başlar hepimiz kalırız evet canım başla ve regl tarıhın gelene dek devam et derim tabı dr ne dedi.hakkında hayırlısı olsun 1 haziranda inş. hayırlı haberleri bekliyoruz.....

X