Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

iyi akşamlar kader arkadaşlarım,akşam üstü,hava kapalı zaten,birden hüzünlendim,inşallah ALLAH tan hepimiz adına dilerim bir dahaki gebeliğimiz çok sağlıklı olur ALLAH bir daha bu düşük olayını bize göstermez,çok stresli yorucu bir mücadele bu,ama yılmak yok,sabırla duayla çabayla altından kalkacaz inşallah hepimiz.
hepinizi öpüyoruma.s.

Al bendende okadar bende nefret ederim böyle havalardan umarım bizim için bundan sonra çiçekler açar. Duana amin cnm

canım söyledıklerıne katılıyorum çook dagru söylüyosun dilegine kocaman bi amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

günaydın kızlar a.s.

valla harika bir haber olur süprizzzzz hadi inşallah inşallah canım,iyi haberlerini bekliyoruz
canım benimm

a.s.canım harıkacım senı gıdı senıkafamçokkarıştı yoksa bu topıgın ilk hamilesi senmı olacan hadı bakalım hakında hayırlısı olsun canım :teytey:

kızlar size bence güzel bi haberim var dün geldi kırmızılar inanın rahatladım ben kendimi çok hazırlamışım bu aya böylece bekleme süremde bitmiş oldu :dance:

sibelacım dileklerine yürekten katılıyorum ve ben artık unuttum bi dahaki hamileliğe rahat olurum diye düşünüyodum ama bu ayki 2 günlük gecikmede farkettimki ben hamile olduğumu öğrenip dra gidip kalbini duyana kadar mahvolucam ki dün hani adet olucağımdan emin gibiydim önlem almıştık çünkü ona rağmen çok çok stres oldum ya yine aynı şey olursa diye o yüzden bu ay çok dikkat etmek istiorum ama neye dikkat edicem bilmiyorum fisfisfis :çok üzgünüm:

günaydın kızlar...sorma sibelciğim dün bende çok kötüydüm anlatılmazdı yere göge sığamıyordum içim sıkılıyordu ancak akşam eşimin şevkatli kollarında huzur buldum ...güzel dileklerin için kocaman AMııııııııın diyorum tatlım..

ENRıKAcığım çok geçmiş olsun canım benim...gelsin özgürlük bundan sonra...aynı duyguları yaşıyoruz inan....dün şeyi düşündüm, tekrar hamile kaldığımı ve bebeğimi görmek için nasıl dr agidip o masaya yatacağımı...düşünmenin heyecanı bile ağır geldi inan...ama rabbim kullarına kaldıramıyacağı yük vermezmiş...bunu düşünüp rahatlıyorum...bu arada yapacak bişey yok sanırım folik ait alıp gün aşırı ilişkiden başka....:))))

haklısın yasemincim bende folic içiyorum hergün adetim bittimi rahatız aartık bizde biraz kansızlık var bende o yüzden her sabah pekmez yada kuru üzüm yiyorum ve tam o günler eşime sperm kalitesini arttıracak şeyler yedirmeyi düşünüyorum ne bileyim bal tarçın falan :) en azından elimden geleni yapmalıyımki içim daha rahat olsun diyorum çünkü gerçekten heyecan yaptım biraz

SELAM
kızlar yazdıklarınızı okudum baştan sona,ama bugün ben giriş yapana kadar perişan oldum yaaa,bu ne zaman düzelecekki,
enrikacım rahatlamana çok sevindim senin kum saatin çalışmaya başladı öyleyse,çok güzel inşallah hayırlı haberler alacaz senden,tabi yalnız senden değil,buradaki tüm arkadaşlardan.

kızlar bişey soracam bende 2 gündür pembe bir akıntı var,çok yoğun değil ama merak ettim,doktorumda adet olunca gel demişti,o yüzden adetimi bekliyorum,bu neden olur bilen varmıı???

arkadaşlar merhaba bende 22 nisanda boş gebelik geçirdim kürtaj oldum dr. 6 ay korun dedii daha çooook var bekliyorum inşallah hayırlısıyla güzel gebelikler geçiririz arkadaşlar.

off kızlar şükür kavuşturuna yani gerçekten esteryacım artık buraya ulaşmak ne kadar zor
sibelacım senin kanaman biteli baya oluyo dimi belki yeni adetin yaklaşmıştır onun habercisidir olabilirmi acaba

busemcim canım hoşgeldin aramıza çok geçmiş olsun arkadaşım seni çok iyi anlıyoruz hepimiz neredeyse aynı şeyleri yaşadık ama hiç merak etme şııp diye geçiyo zaman benim sürem bu ay doldu ama açıkçası önemli olan beklemenin sonunda ulaştıklarımız bakalım ne zaman kavuşucaz bebeklerimize hayırlısıyla tabi allah bi daha yaşatmasın o acıyı

sağol arkadaşım hoşbulduk. inşallah geçer zaman aslında uzun gelmiyo ama bi an insan karamsarlığa kapalıyo işte inşallah canım sende en kısa zamanda bebişine kavuşursun sağlıcakla inşallah canım.Allah kimselere yaşatmasın.

merhaba kızlar bu topiği yeni gördüm yazdıklarınızı okudum allah hepimize sabır versin bende nisanın birinde kürtaj oldum doktorum 2-3 ay korun dedi temmuzu bekliyorum ama ne kadar hazırım onu bilmiyorum tekrar aynı şeyleri yaşama korkusu aklımdan gitmiyor sizlerede oluyormu hem çok istiyorum hemde hamile kalmaya korkuyorum nasıl bir psikolojidir bu anlamadım ama şimdilik zaten temmuza kadar hamilelik yok sonrasındaz korunmayayım olursa allah kerim diyorum hem bakalım korunmayı bırakır bırakmaz hamiş kalabilecekmiyim bide bu var allahım hepimize yardım etsin inşallah

canım seni çok iyi anlıyorum ama bu kadar sıkma kendini inşallah güzel hamilelikler geçireceğiz aklına iyi şeyler getir getirki iyi olsun moralinde çok önemli ben okadar istiyodumki her bekliyodum 1 sene olmadı bende akışına bıraktım ve hamile kaldım ama rabbim nasip etmedi inşallah bundan sonra rabbim yüzümüze güler dua et içini ferah tut canım.:1hug:

off kızlar şükür kavuşturuna yani gerçekten esteryacım artık buraya ulaşmak ne kadar zor
sibelacım senin kanaman biteli baya oluyo dimi belki yeni adetin yaklaşmıştır onun habercisidir olabilirmi acaba

10-12 gün felan oldu enrikacım,olabilirmi acaba,adet belirtileri var bende,bel ağrısı göğüslerde ağrı,kasıklarda ağrı bu kadar kısa zamanda tekrar adet olurmuyum dersin??

canım bu site bir garip oldu ne olacak bölee bilmem,az önce bişeyler yazdım bi türlü gönderemedim, enrikacım kanamam biteli 10-12 gün oldu,ama adet belirtileri var gerçektende,göğüslerimde ağrı,kasıklarımda ağrı,bel ağrısı,sence bu kadar kısa sürede adet olurmuyum???

arkadaşlar merhaba bende 22 nisanda boş gebelik geçirdim kürtaj oldum dr. 6 ay korun dedii daha çooook var bekliyorum inşallah hayırlısıyla güzel gebelikler geçiririz arkadaşlar.
busemcim nasilsin.sabirla hepimiz bekliyoruz biliyorsun.saglik olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…