Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar bişey soracam,şimdi benim düşükten sonra lekelenmem 40 sürdü,bitelide 10 gün oldu,yaklaşık 1 haftadan beri gögüslerimde belimde kasıklarımda ağrı var,biliyorum hangi arada hamile kaldın diceksinizde yinede şüpheleniyorum işte,adet belirtiside olabilirmi bu,sabah dayanamadım(umut dünyası işte)test aldım ilk bakışta negatif ama gözünün içine iyice sokarsan bir çizgi silueti gördüm,acaba o çizgi testin kendi içinde olan,kızarması gereken çizgimi?? eğer öyleyse süper gözlerim var valla onu bile gördüysem daha ne(insan görmek istediğini görür)kaydirigubbakcemile3
a.s.canım sibelcim korunmasız ilişkiye girdiysen hamıle olma olasılıgın çook yüksek düşügün ayagı içerde olur derler 2 -3 gün daha geçsin yenıden yap napacan hakında hayırlısı olsun hamileysende hemen dr git ihmal etme belkıde topigimiz ilk hamilesi olacan sırnaşık şey

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
2-entrika.................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.................... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
25-esterya.................korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
26-nurhayatk..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

kürtaj olan arkadaşlar sizlerin bebekleri patolojiye gitmedi mi? Herhalde herkezin ilk bebekte gitmiyor[/QUOT

canım ben kürtaj olmadım yalnız düşük oldu bende,ilk gittiğim doktor kan örneği aldı patalojiye gönderecem dedi ama ben istemedim,başka doktora gittim o da gerek görmedi,benimde ilk bebekti.

Benim hafif kanamam olunca (o sırada ablamdaydım misafirlikte) acilen pendikte bi hastaneye gittim bişey yok telaşlanma dedi hatta 2 kese var dedi 1 hafta sonra aynı hastanede başka doktora kontrole gittim.Doktor bozulmuş gebelik dedi. Biraz beklesek dedim bi değişiklik olurmu? beklemeye gerek yok hemen almamız lazım bariz bozulmuş gebelik şimdi alabiliriz dedi.Eşime sormam lazım dedim sormana gerek yok sorsan ne değişecek bozulmuş gebelik işte dedi.Çıktım ordan 2 gün sonra eve geldim güvendiğim bi doktora gittim baktı ve üzüm gebeliği gibi görünüyo dedi ama patoloji ile kesinleşir dedi.. Nitekim patolojiye gönderdi alınan parçaları ve sonuç dediği gibi çıktı.. Diyorumki ben pendikte kürtaj olsaydım sonuçlar patolojiye gitmeyecek ve ben 3 ay sonra hamile kalmaya çalışacaktım ve kötü durumlarla karşılaşabilirdim.. Siz siz olun patoloji mutlaka isteyin..içiniz rahat olur enazından.. neden diye sormazsınız ileride..

a.s.canım sibelcim korunmasız ilişkiye girdiysen hamıle olma olasılıgın çook yüksek düşügün ayagı içerde olur derler 2 -3 gün daha geçsin yenıden yap napacan hakında hayırlısı olsun hamileysende hemen dr git ihmal etme belkıde topigimiz ilk hamilesi olacan sırnaşık şey

AYYY KEŞKEEEE
ağzından bal damlıyor tuğbacım, ama dediğim gibi çok düşük bir ihtimal çünki sadece eşimle 1 kere birlikte oldum bide ertesi gün kanamın devam ettiğini, hatta arttığını gördüm o yüzden ben pek ihtimal vermiyorum.Ama olsun sen böyle söyleyince bi hoş oldumalkisalkisalkis

kizlar ya esim sperm tahlili yaptırdı mırfoloji %5 cıktı normalde %14 olmalıymıs

canım ben hiç anlamıyorum sperm tahlilinden,çünki eşim tahlil yaptırmayı reddetti hep,kendisi çocuk istemiyorda o yüzden yaptırmaya gerek görmüyor olursa olur diyor.
Şimdi senin bu yazdığın oranlar eşinin sperm sayısıyla felanmı ilgili,yani düşükmü demek???

SİBELA biraz once wc ye gittim baktım regl olmusum :)

esteryacım çok güzel bence artık düzene girdin demekki,artık korunmuyosunda çalışmalar başlasına.s
yumurtlamanı takip edeceksin ve eşine de bol bol sperm kuvvetlendiren şeyler yedireceksin.Bende öyle yapacam çünki şansımı arttırmak istiyorum.
Ben bişey sordum bilmem okudunmu eşinle ilgili??

AYYY KEŞKEEEE
ağzından bal damlıyor tuğbacım, ama dediğim gibi çok düşük bir ihtimal çünki sadece eşimle 1 kere birlikte oldum bide ertesi gün kanamın devam ettiğini, hatta arttığını gördüm o yüzden ben pek ihtimal vermiyorum.Ama olsun sen böyle söyleyince bi hoş oldumalkisalkisalkis
a.s.hakında hayırlısı olsun be sibelcım rabbım neyler neylerse güzel eyler

a.s.canım benım bebegım gitti patolojıye dr sonuca temiz çıktı dedi bişeyın yok dedi senın gittimi sonucun ne çıktı....

ya evt cnm sonuç çıkmış temiz yani kromozom anomolisi yokmuş bu bebek gayet sağlıklıymış demek değil mi bu. Benim kafam karıştı ozaman benim yüzümdenmi kalbi atmadı yani bende bişey mi var demek yoksa böyle bir sonuç iyimi demek anlamadım inş. gereksiz telaşlanıyorumdur.

Benim hafif kanamam olunca (o sırada ablamdaydım misafirlikte) acilen pendikte bi hastaneye gittim bişey yok telaşlanma dedi hatta 2 kese var dedi 1 hafta sonra aynı hastanede başka doktora kontrole gittim.Doktor bozulmuş gebelik dedi. Biraz beklesek dedim bi değişiklik olurmu? beklemeye gerek yok hemen almamız lazım bariz bozulmuş gebelik şimdi alabiliriz dedi.Eşime sormam lazım dedim sormana gerek yok sorsan ne değişecek bozulmuş gebelik işte dedi.Çıktım ordan 2 gün sonra eve geldim güvendiğim bi doktora gittim baktı ve üzüm gebeliği gibi görünüyo dedi ama patoloji ile kesinleşir dedi.. Nitekim patolojiye gönderdi alınan parçaları ve sonuç dediği gibi çıktı.. Diyorumki ben pendikte kürtaj olsaydım sonuçlar patolojiye gitmeyecek ve ben 3 ay sonra hamile kalmaya çalışacaktım ve kötü durumlarla karşılaşabilirdim.. Siz siz olun patoloji mutlaka isteyin..içiniz rahat olur enazından.. neden diye sormazsınız ileride..
Geçmiş olsun sanada.Patolojiye gitti bebek Kromozom anomolisi yokmuş.Temiz çıkmış o zaman benden kaynakli bişey mi varda böyle oldu diye telaşlanıyorum en yakın sürede araştırma testlerini de yaptıracam. Sıradan bir düşük değil mi demek bu diye canım sıkkın.
sağol canım benim,inşallah seninde sağlıklı bebeklerin olur sen bizim topiği takip et burada herkes çok tecrübeli.a.s

Tekrar sağol. Takip ediyorum zaten bugün patoloji hakkında telaştan yanlış biyere forum açtım herhalde cvp bile gelmedi sonra aklım başıma geldi bilseler biseler yine burdaki arkadaşlar bilir ve cvp verirler diye yanılmamışım

X