Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın arkadaşlarım
gerçi bugün buralar çok ıssız olur ama olsun ben yinede buralardayımşakkıdı

günaydın fıstıklar umarım çok güzel huzurlu bi hafta geçiririz hepimiz
sibelacım haftasonu belki 50 kere denedim ama giremedim siteye sorun neydi bilmiyorum diğer sitelere girebiliyorum ama kk ya giremedim bu sabah iş yerindende bi kaç denemeden sonra girebildim canım yoksa inan hep aklımdaydın yanlız kalmıştır şimdi benim canım arkadaşım dedim kendi kendime

canım arkadaşlarım bende onca denememe ragmen hafta sonu hiç giremedım sorun vardı heralde şimdide 3. denememden sonra açıldı girdim.özledım hepinizi nasılsınız

günaydın fıstıklar umarım çok güzel huzurlu bi hafta geçiririz hepimiz
sibelacım haftasonu belki 50 kere denedim ama giremedim siteye sorun neydi bilmiyorum diğer sitelere girebiliyorum ama kk ya giremedim bu sabah iş yerindende bi kaç denemeden sonra girebildim canım yoksa inan hep aklımdaydın yanlız kalmıştır şimdi benim canım arkadaşım dedim kendi kendime

günaydın canım,

evet bende 50 kere denemişimdir giremedim,sorun hala devam ediyor,inşallah gün içinde halledilir,alışkanlık yapmış burası bana yaa,giremeyince çok büyük eksiklik hissettim,
iyi haftalar arkadaşlarım,bu hafta inşallah herşey sizin istediğiniz gibi olur.

Yalnız şimdi çok zor girdim,bi daha girebilirmiyim bilmem,hepinizi öpüyorum.

kızlar aynen çok zor girdim şimdi bende umarım en kısa zamanda sorun düzelir özledim zaten hepinizi çok bu arada ben daha hastalanmadım ama karın ağrım var heralde yani umarım gelicek

kızlar aynen çok zor girdim şimdi bende umarım en kısa zamanda sorun düzelir özledim zaten hepinizi çok bu arada ben daha hastalanmadım ama karın ağrım var heralde yani umarım gelicek

selam hepinize kızlar...bende seni merak etmiştim enrikacaığım ne yaptın diye..gelir inşallah canım...benim adetim bitti çalışmalara başladık bakalım :)):CüvCüv:

Tünaydın kızlar.. Bende giremedim siteye.. Hala bile takılıyo.. Hayırlı haftalar dliyorum hepimize..

kizlar bende cok zor girdim siteye
size bisi diycem benim esimin morfolojisi dusuk cikti. benden de bugun kan aldılar bir suru tahliller yapacaklar . sanirim mayis sonunda tekrar regl olduktan sonra asilama yaptiracagiz.
aranizda asilama tecrubesi olan varmi?

kızlar zorlu bi mücadelenin ardından ulaştım sizlere alkisalkisalkis yasemincim hadi hayırlı olsun güzelim çok mutluyum ya nasıl geçti ama o kadar zaman tabi ben daha bitiremedim o zamanı hala biraz ağrım var ama bişey yok canım ya
esteryacım benim pek o konular hakkında bilgim yok ama hayırlı olsun tatlım yani sen şimdi hazirana hamişmisin delikafadulden

size bisi diycem benim esimin morfolojisi dusuk cikti. benden de bugun kan aldılar bir suru tahliller yapacaklar . sanirim mayis sonunda tekrar regl olduktan sonra asilama yaptiracagiz.

hakkında hayırlısı olsun arkadaşım..inşallah tutar....

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
2-entrika.................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.................... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
25-esterya.................korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
26-nurhayatk..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

ya kızlar sizi gördüğüme çok sevindim ben çok stresliyim niye adet olmadım daha ya hamileysem ama benim hiçbi belirtim yok öncekide böyle olmuştu senağlama

merhaba sibel canım naptın hamilemisin merakkettim senı hakında hayırlısı olsun inş.

merhaba canım,yok anacım daha bişey yok,tekrar test yapmak istemedim,boşver adetimi beklicem ben,o testin stresi beni deli ediyor zaten.
Yaa bu siteye ne oldu kii giremiyorum çok uğraştım sabahtan beri.

sen nasılsın canım???

ya kızlar sizi gördüğüme çok sevindim ben çok stresliyim niye adet olmadım daha ya hamileysem ama benim hiçbi belirtim yok öncekide böyle olmuştu senağlama

valla harika bir haber olur süprizzzzz hadi inşallah inşallah canım,iyi haberlerini bekliyoruz
canım benimm

merhaba canım,yok anacım daha bişey yok,tekrar test yapmak istemedim,boşver adetimi beklicem ben,o testin stresi beni deli ediyor zaten.
Yaa bu siteye ne oldu kii giremiyorum çok uğraştım sabahtan beri.

sen nasılsın canım???
evet senı anlıyorum canım zaman herşeyın ilacı canım bende hafta sonu annemdeydım bohca getirdiler 21 kışi geldıler bizde çook kalabalıktık baya yoruldum nerden bakarsan 50 kışı agırladık çocuklarla beraber çook güzel geçti.canım ya bende girerken çook ugraşıyorum

a.s.canım harıkacım senı gıdı senıkafamçokkarıştı yoksa bu topıgın ilk hamilesi senmı olacan hadı bakalım hakında hayırlısı olsun canım :teytey:

tuğbacım ALLAH kolaylık versin canım,bu işler çok yorucu ve stresli geçer,inşallah biran evvel atlatırsın
bak bizim yapacağımız bişey varsa çekinme söyle yardıma geliriz valla:eek:

canım benim tecrübem yok ama sana söyliyeceğim tek ve en önemli şey bol dinlen ve stres yapmamaya çalış,bu konu aklına geldikçe başka şeyler düşünmeye çalış,bir çok insan bu konuda ısrarla böyle söylüyor,sabırsızlanma huzurlu ve dingin ol ALLAH yardımcın olsun inşallah bize güzel haberler verirsin.

X