Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
2-entrika.................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.................... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
25-esterya.................korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
26-nurhayatk..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

a.s.günaydın kader arkadaşlarımm.bugün listeyi yenıledım ve hemen hemen çoğunun korunma süresi bitti rabbim hepimize tez vakıtte saglıklı sorunsuz ve hayırlı gebelık nasip etsin inş. ve sonundada bebişlerimi kucagımıza aldıgımız günleride görürüz inş. allahım bu cuma mübarek günler yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul eyle birdaha böyle acı hiçbirimize yaşatma senağlama
meleklerimizi bize bagışla amiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn :Saruboceq:bütün kalbimle canım arkadaşlarım hep duamdasınız sevgileerr hepinize :1hug:

a.s.günaydın kader arkadaşlarımm.bugün listeyi yenıledım ve hemen hemen çoğunun korunma süresi bitti rabbim hepimize tez vakıtte saglıklı sorunsuz ve hayırlı gebelık nasip etsin inş. ve sonundada bebişlerimi kucagımıza aldıgımız günleride görürüz inş. allahım bu cuma mübarek günler yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul eyle birdaha böyle acı hiçbirimize yaşatma senağlama
meleklerimizi bize bagışla amiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn :Saruboceq:bütün kalbimle canım arkadaşlarım hep duamdasınız sevgileerr hepinize :1hug:

tuğbacımmm günaydınnnnn,sana benden kocaman bir AMİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNN

Canım al benden de okadar yaşım 30 bir sene de rötar olacak 31..ee hemen olacakmı sanki bir sene de öyle koy 32.. :KK43: inşallah meleklerimiz bizi bekletmeden gelirler.. benneyaptımki

canım benim,yok yook korkma daha senin önünde rahat rahat deneme yapacağın 4-5 yıl var,hiç korkma telaş yapma olur inşallah,benim sadece yaş değil bi sürü problem var,adetim düzensiz,yumurtlamam düzenli değil,sürekli kist oluşuyor,doktora gidiyorum ben çocuk isterken o bana doğum kontrol hapı veriyor yani böyle olduğu halde ümidimi yitirmiyorum en azından bi süre daha.
ALLAH en yakın zamanda hepimize güzel sağlıklı,akıllı,hayırlı evlatlar nasip eder inşallah.

hıh bugün tatil yaa kimsecikler olmaz gene,bize tatil matil yok nonstop çalış,özel sektör bölee işte ne yapalımsenağlama

hıh bugün tatil yaa kimsecikler olmaz gene,bize tatil matil yok nonstop çalış,özel sektör bölee işte ne yapalımsenağlama

evet canım yaa kımsecıkler yok senle benden başka benım eşimde özel sektör oda gitti çalışmaya napalım senağlama

kızlar bişey soracam,şimdi benim düşükten sonra lekelenmem 40 sürdü,bitelide 10 gün oldu,yaklaşık 1 haftadan beri gögüslerimde belimde kasıklarımda ağrı var,biliyorum hangi arada hamile kaldın diceksinizde yinede şüpheleniyorum işte,adet belirtiside olabilirmi bu,sabah dayanamadım(umut dünyası işte)test aldım ilk bakışta negatif ama gözünün içine iyice sokarsan bir çizgi silueti gördüm,acaba o çizgi testin kendi içinde olan,kızarması gereken çizgimi?? eğer öyleyse süper gözlerim var valla onu bile gördüysem daha ne(insan görmek istediğini görür)kaydirigubbakcemile3

ama 15 gün önce lekelenmem bitti diye beraber olmuştuk,meğer bitmemiş ertesi gün dahada artmıştı,sanki adet görür gibi arttı 2 gün içinde de kanama tamamen bitti.

kısmet be guzelim bakalım neler olacak

evet en iyi yaptığımız şey beklemek zaten,beklerkende insanın ömrü bitiyor sankii,ben zaten ilk adetimi bekliyorum normalde. İlk adetimi görünce bi düzen tutturacam artık,ama bu zamansız göğüs ve bel ağrıları benim aklımı çeliyor hiç aklımda yokken aklıma düşürdü.

kürtaj olan arkadaşlar sizlerin bebekleri patolojiye gitmedi mi? Herhalde herkezin ilk bebekte gitmiyor

kürtaj olan arkadaşlar sizlerin bebekleri patolojiye gitmedi mi? Herhalde herkezin ilk bebekte gitmiyor[/QUOT

canım ben kürtaj olmadım yalnız düşük oldu bende,ilk gittiğim doktor kan örneği aldı patalojiye gönderecem dedi ama ben istemedim,başka doktora gittim o da gerek görmedi,benimde ilk bebekti.

Teşekkür ederim cevabın için. ınş. bu kötü deneyimi birdaha yaşamazsın sağlıklı bebeklerin olur inş.

X