Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
25-esterya.................korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
26-nurhayatk..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

canım benim bak şimdi bende sana çok üzüldüm...etmezmiyim canım tek tesellim ilahi adalet inan ben affetsem bile o minicik meleğim affetmeyecek ona zarar verenleri onun dünyamızı şereflendirmesiyle mutlu olmak yerine üzülenleri....:a015::Saruboceq::KK43:(((

bütün söylediklerinde haklısın sana katılıyorum canım rabbim görüyo allah büyük....

sanada tünaydınn nurhayatçım yerimseniben
canımlarım benim size bişey söylücem benim adetime 2-3 gün var ama bende hjiiç belirti yok sizce neden olabilir acaba geçmi gelicek buay normalde benim 4-5 gün önceden sinyal vermeye başlardı

canımlarım benim size bişey söylücem benim adetime 2-3 gün var ama bende hjiiç belirti yok sizce neden olabilir acaba geçmi gelicek buay normalde benim 4-5 gün önceden sinyal vermeye başlardı
a.s.korunuyosun ama dımı canım hamile olma ihtimalin yok ilkbahar geldi ya havalardan olabılır bu ay benım 3 gün geç geldı ayın 11rıydı 14 de oldum

bendede hiç belirti vermedi canım ve 4 gün önceden oldum...havalardan olabilir...bitki çayı içiyorum bende zayıflamak için ondanda olmuş olabilir diye düşünüyorum ...

kızlar birbirimizle isimlerimizi paylaşsak ya gerçi yasemin tuğba ve sibelanınkini tahmin etmek pek zor değil ama kaydirigubbakcemile3 mesela benim adım harika ve 81 doğumluyum canım arkadaşlarımla bunu paylaşabilirm artık bence[/Q

selam harika,evet benim adım sibel,ben sanırım çoğunuzdan büyüğüm,36 yaşındayım,ama görseniz 27 felan gösteriyorum:eek::dance:
ben bu yüzden hepinizden biraz daha telaşlıyım,yaşım iyice geçmeden bari 1 tane çocuğum olsun istiyorum.:CüvCüv:

tuğbacımm bende korunmuyorum artık,kanamam 40 gün sürdüğü için korunmamı gereken bir durum da olmadı diyebilirim(1 kere oldu ondada kanama bitti sanmıştım ertesi gün tekrar başladı.):eek:
sadece normal adet döngümün başlaması lazım onu beklicem,ama korunmıyacağım.sırnaşık şey

a.s.korunuyosun ama dımı canım hamile olma ihtimalin yok ilkbahar geldi ya havalardan olabılır bu ay benım 3 gün geç geldı ayın 11rıydı 14 de oldum

bendede hiç belirti vermedi canım ve 4 gün önceden oldum...havalardan olabilir...bitki çayı içiyorum bende zayıflamak için ondanda olmuş olabilir diye düşünüyorum ...

tugbacım evet canım korunuyorum zaten açıkçası öyle bişey olsun pek istemem bu ay hiiiiç dikkat etmedim kendime ama kızlar dediğiniz gibi muhtemelen hava değişimlerinden etkileniyoruz ya ondandır heralde

selam harika,evet benim adım sibel,ben sanırım çoğunuzdan büyüğüm,36 yaşındayım,ama görseniz 27 felan gösteriyorum:eek::dance:
ben bu yüzden hepinizden biraz daha telaşlıyım,yaşım iyice geçmeden bari 1 tane çocuğum olsun istiyorum.:CüvCüv:[/QUOTE]

sibelcim hiç merak etme canım bu yaz hepimiz anne adayıyız :dance: seneyede anne alkisalkisalkis bu arada sibelcim banada hep küçük gösterdiğimi söylerler bence bu çok avantaj eskiden hiç hoşuma gitmezdi çocuk gibi göründüğümü düşünürdüm ama şimdi hoşuma gidiyor açıkçası kaydirigubbakcemile3

tuğbacımm bende korunmuyorum artık,kanamam 40 gün sürdüğü için korunmamı gereken bir durum da olmadı diyebilirim(1 kere oldu ondada kanama bitti sanmıştım ertesi gün tekrar başladı.):eek:
sadece normal adet döngümün başlaması lazım onu beklicem,ama korunmıyacağım.sırnaşık şey
a.s.sibelcim hakında hayırlısı olsun inş.

tugbacım evet canım korunuyorum zaten açıkçası öyle bişey olsun pek istemem bu ay hiiiiç dikkat etmedim kendime ama kızlar dediğiniz gibi muhtemelen hava değişimlerinden etkileniyoruz ya ondandır heralde3

a.s.evet harikacım havalardandır . zaten regl gördükten sonra korunma bitecek senın.hayırlsıyla inş. bu yaza bebişlerimiz karnımızda :CüvCüv:eek:lucak

Merhaba arkadaşlar. Kürtajdan sonraki patoloji sonucum çıkmış. Bebekte sorun yokmuş yani kromozom anomalisi görülmemiş. sizlerin patoloji sonuçları ne çıkmıştı bu nedir? arkadaşlar cnm çok sıkıldı iyi bir şey mi bu yoksa...

kızlar birbirimizle isimlerimizi paylaşsak ya gerçi yasemin tuğba ve sibelanınkini tahmin etmek pek zor değil ama kaydirigubbakcemile3 mesela benim adım harika ve 81 doğumluyum canım arkadaşlarımla bunu paylaşabilirm artık bence[/Q

ben bu yüzden hepinizden biraz daha telaşlıyım,yaşım iyice geçmeden bari 1 tane çocuğum olsun istiyorum.:CüvCüv:

Canım al benden de okadar yaşım 30 bir sene de rötar olacak 31..ee hemen olacakmı sanki bir sene de öyle koy 32.. :KK43: inşallah meleklerimiz bizi bekletmeden gelirler.. benneyaptımki

X