Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

Buarda Ben 7 haftalıkken doktora kalp atışını duymaya gittim..Ortada ne kese ne de kalp atışı vardı..Doktor mol gebelikten şüphelendi ve acilen alındı.Geçen hafta patoloji sonucum ile mol gebelik kesinleşti ve bugün tam mol olduğunu öğrendim.Her bayanda oluşma durumu varmış 2000 kadında 1.. ve o benim :)Biliyorum bu yazdıklarım size çok yabancı bende daha önce hiç duymamıştım yeni yeni anlayabiliyorum.Bu gebelikte tümor oluşabiliyormuş tümor(kanser gibi kötü huylu) kendini bhcg hormonu ile belli ediyormuş..Oyüzden 1 sene kontol altında olmam gerekiyor bhcg testi veriyorum herhafta sıfırlanınca yine vermeye devam edicem tekrar oluşma riskine karşı..Eğer değerim düşmez veya düşerde tekrar yükselirse ilaçla tedavi yapılacakmış(internette baktım kemoterapi deniliyor) Buarada doğum konrol ilacı 1 kere ilk evlendiğimde kullanmıştım kanama yaptığı için bırakmıştım..Şimdi yine aynısı olur diye kullanmak istemiyorum.Ayrıca bebek olayını sonraki dönemde zorlaştırıyor diye duydum. Ayrıca kilo aldırıyor.. Önereceğiniz ilaç ismi varmı yada bunlar doğrumu? Doktorumla bu gibi özel şeyleri konuşmuyoruz da
a.s.canım çook geçmiş olsun rabbım birdaha böyle acılar yaşatmasın herşey biz insanlar için bizim yapmamız iradeli olmak ve hedefe dogru tam gaz devam etmek sen tedavını ol ve tam gaz çalışmalara başla herşey yoluna girecek emın ol rabbım yar ve yardımcın olsun dogum kontrol hapınıda dr sormadan kullanma derim sevgiler:1hug:

a.s.
arkadaşlar pazartesi itibariyle tüp bebek transferim yapılacak.inşallah listemizin ilk hamilesi olabilim.dualarınızı bekliyorum arkadaşlarrrrr:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım benım hayırlı olsun inş. ilk seferde tutar ve ilk hamilemiz sen olursun dualarım sen ve tüm arkadaşlarımla :1hug::Saruboceq:

tugbacim nasil oldun iyilestin mi.nisaniniz oldumu.

a.s.saol canım daha iyiyim burun akıntısı devam evet nişanımız çook güzel oldu rabbim kardeşlerimi nazarlardan korusun onlarda çook güzellerdi inş. nikahıda hayırlısıyla hallettikmi tamam rabbim tüm bekarlara nasip etsin evlilik çook güzel bişey hede anlaşıp seviyorsan tamam.bende inş.hayırlısıyla temuzdada sana yegen haberini veririm inş.

arkadaşlar öncelıkle allahtan hepınıze sağliklı bebeklr vermesını diliyorum.benım bı arkadaşimda polikistik var 3 ay tedavi olacaktı bugun bittı şimdi iğnelerle deneme yapılacak.benim erak ettı olmazsa eğer tüp bebek masrafi nekadar dır bilen varmı?
teşekkür ederim canım..Benim doktorum tüp bebek merkezinin sorumlu doktoru ben tüp bebek için gitmesemde dün tüp bebek için gelmiş 2 bayanla konuştum toplam 5-6 milyarı buluyo tek transfer için dedi.Bilmem doğrumu sadece aklıma geldi söylim dedim.

SİBELALA cim destegin icin cok tesekkur ederim. Inan psikolojimi toparlamak icin ciddi caba sarfediyorum.sizler olmasanız napardım bilmiyorum.

NURHAYATK cim cok gecmis olsun. Seninle kasım annelerinde karsılasmıstık. Benimde bebegim 8+6 iken gelismedigi icin alindi. Senin yasadiklarinda bizim yasadiklarimizda hic kolay degil. Allah hepimizinm yardımcısı olsun
Teşekkür ederim esteryacım evet kasım annelerinde beraberdik ve kısmette bunu yaşamak varmış..Evet kolay değil..Sana da geçmiş olsun..Aminn canım Allah yardımcımız olsun tatlı tatlı miniklerimiz olur inşallah..Dün kan vermeye çıktığımda ikiz bebekleri gördüm sarılık için kan veriyolarmış yeni doğmuşlar amanııın el kadarlar minicikler sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey baktım baktım baktııııımm annesi bana baktı şöyyyle içimden maşallah dedim nazar değmesin.Ama kendimide kötü hissettim..Aç insanın lokanta camına yapışıp bakmaları gibitdi sanki halim senağlama

aramıza hoş geldin ve çok geçmiş olsun arkadaşım...bencede dr unla konuşmalısın bu konuları en iyisine o karar verir...
Teşekkür ederim canım sana da geçmiş olsun..Evet doktoruma sormam gerektiğini anladım.Demek bünyeden bünyeye değişiyo bu ilaçlar..ben herkez istediğini kullanıyor sanıyodum..
GÜNAYDINNNNN
güne bir düşük haberi ile başlıyorum,işyerindeki arkadaşım hamile demiştim geçen haftalarda,dün doktora gitmiş,bu kez doktor keseyi görememiş,kan tahlili yapmış değer çok düşük çıkınca düşük yapıyor olabilirsin demiş,oysa ne kanaması nede ağrısı vardı çok şaşırdım,neyse az önce yanında inmiştim sancım var dedi dayanamıyorum dedi ve bayıldı panik olduk acil hastaneye götürdüler ama bence düşük gerçekleşiyor maalesef.Ama demek düşük kanama ve ağrı olmadanda başlayabiliyormuş bunu öğrendim.
Geçmiş olsun umarım kötü bi haber çıkmaz..

CANIM HOŞ GELDİN,ve çok çok geçmiş olsun,inaşallah ALLAH bi daha göstermez,moralini yüksek tut bence hiç kötü ğeyler düşünme,moral en iyi ilaçtır canım.
Teşekkür ederim canım sana da geçmiş olsun.. Moralimi düzeltmeye çalışıyorum ama hastaneye gittikce acım tazeleniyor.Nezaman hastaneye gitmem seyrekleşecek ozaman unutmaya başlıcam sanırım..
slm kızlar ben geldim a.s. hepinize kucak dolusu öpücükler getirdim a.s.

nurhayatçım aramıza hoşgeldin ve çok çok geçmiş olsun canım unutma herşey bizim için şuanda sana düşen bence tedavini asla aksatmamak ve kullanacağın ekstra şeyleri druna sormadan kullanmamak yani dogum kontrol hapları ile ilgili lansora tamamen katılıyorum canim bende :1hug:

Hoşbuldum canm teşekkür ederim.Sana da geçmiş olsun.Tedavimi oluyorum ama dotorum doğum kontrol ilacı önermedi oyüzden bende herhangi bi ilac kullanmayı düşünüyodum..Sorayım eniyisi..

lansorcum hadi hayırlı olsun canım dualarım seninle ve heyecanla bekliyorum bebek haberini :dance:

sağol kanaryacım ozaman haftasonlarıda burdayız artık :içelim:

a.s.canım çook geçmiş olsun rabbım birdaha böyle acılar yaşatmasın herşey biz insanlar için bizim yapmamız iradeli olmak ve hedefe dogru tam gaz devam etmek sen tedavını ol ve tam gaz çalışmalara başla herşey yoluna girecek emın ol rabbım yar ve yardımcın olsun dogum kontrol hapınıda dr sormadan kullanma derim sevgiler:1hug:

Evet canım hepimize geçmiş olsun beni listeye eklicekmisiniz.Yoksa sürem başlayıncamı ekliceksiniz?

nurhayatcım nasıl istersen ben ekleyım senı listeye süren başlayınca tarıh eklerım söylersın....

GÜNAYDINNNNN
güne bir düşük haberi ile başlıyorum,işyerindeki arkadaşım hamile demiştim geçen haftalarda,dün doktora gitmiş,bu kez doktor keseyi görememiş,kan tahlili yapmış değer çok düşük çıkınca düşük yapıyor olabilirsin demiş,oysa ne kanaması nede ağrısı vardı çok şaşırdım,neyse az önce yanında inmiştim sancım var dedi dayanamıyorum dedi ve bayıldı panik olduk acil hastaneye götürdüler ama bence düşük gerçekleşiyor maalesef.Ama demek düşük kanama ve ağrı olmadanda başlayabiliyormuş bunu öğrendim.
a.s.allahım yarabbım hep bende düşük duyuyorum ne oluyo bıze yaa hep yenılenden içilenden deniliyo herşey hormonlu oldu artık ne yıyecez içicez allah yardımcımız olsun hepimizin ve allahım tekrar saglıklı ve sorunsuz arkadaşına nasip etsin inş. zorsenağlama yaşayan bilir ....

olur tuğbacım sen ekle ben sürem başlayınca söylerim hem benim içinde bi şevk olur..Bu arada biyerde okumuştum..Ençok düşük olayları nisan ayında oluyomuş..

a.s.allahım yarabbım hep bende düşük duyuyorum ne oluyo bıze yaa hep yenılenden içilenden deniliyo herşey hormonlu oldu artık ne yıyecez içicez allah yardımcımız olsun hepimizin ve allahım tekrar saglıklı ve sorunsuz arkadaşına nasip etsin inş. zorsenağlama yaşayan bilir ....

olur tuğbacım sen ekle ben sürem başlayınca söylerim hem benim içinde bi şevk olur..Bu arada biyerde okumuştum..Ençok düşük olayları nisan ayında oluyomuş..

aa ne kadar enteresan neden acaba nisanda sayı artıyo belki havalar ısınıyoya biraz bizde tabi kışın olduğu kadar dikkat etmiyoruz kendimize üşütüyoruz iltihap kapıyoruz belki ondan hem gerçekten yediklerimizde doğal değil malesef yani kendimizi nasıl koruycaz ki :çok üzgünüm:

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
25-esterya.................korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
26-nurhayatk..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

GÜNAYDINNNNN
sibelacim evet hatirliyorum,arkadasinin hamile oldugunu söylemistin.off ya,neden böyle oluyor.o kadar cok cogaldi ki bu düsükler,ne olup bitecegini düsünemiyorum artik.insaallah arkadasinin sagligi iyidir.canim ben duymustum,agrisiz ve kanamasiz düsükler oluyormus,ve hatta hamile olup düsük yaptiginin farkinda bile olmayan cok insan varmis.Allah hepimizin yardimcisi olsun.......

tugbacim nasilsin,burdamiydin sen,ne güzel denk geldik,neler yaptin canim..................

tugbacim nasilsin,burdamiydin sen,ne güzel denk geldik,neler yaptin canim..................

a.s.:1hug:canım burdaydım kayınvaldeme çıkmıştım o sıra sen gelmişin biraz daha iyiyim başım agrıyo arada rabbim beterinden saklasın napım canım hafta sonu yıne anneme gidecem pazar günü bohca getiriyolar valla ondan sonrada evımde tadilat başlayacak anlayacagın haziranın sonuna kadar doluyum herşeyın başı saglık olsunda yaparım sen nasılsın naptın dişin apsesi geçtimi kendıne bak canım benım yegenımı taşıyacan ona göre haaaa:kızgın:

kızlar birbirimizle isimlerimizi paylaşsak ya gerçi yasemin tuğba ve sibelanınkini tahmin etmek pek zor değil ama kaydirigubbakcemile3 mesela benim adım harika ve 81 doğumluyum canım arkadaşlarımla bunu paylaşabilirm artık bence

X