Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

SLM KIZLAR LıSTEYE BENı DE YAZARMISINIZ 1 SENEM VAR HENÜZ ZAMAN BAŞLAMADI :KK43: HCG DEĞERıM DÜŞMEDı DAHA.. BU TOPıCı BULDUĞUMA SEVıNDıM BU ARADA.ÖPTÜM HEPıNıZı.. Şeniz

Buarda Ben 7 haftalıkken doktora kalp atışını duymaya gittim..Ortada ne kese ne de kalp atışı vardı..Doktor mol gebelikten şüphelendi ve acilen alındı.Geçen hafta patoloji sonucum ile mol gebelik kesinleşti ve bugün tam mol olduğunu öğrendim.Her bayanda oluşma durumu varmış 2000 kadında 1.. ve o benim :)Biliyorum bu yazdıklarım size çok yabancı bende daha önce hiç duymamıştım yeni yeni anlayabiliyorum.Bu gebelikte tümor oluşabiliyormuş tümor(kanser gibi kötü huylu) kendini bhcg hormonu ile belli ediyormuş..Oyüzden 1 sene kontol altında olmam gerekiyor bhcg testi veriyorum herhafta sıfırlanınca yine vermeye devam edicem tekrar oluşma riskine karşı..Eğer değerim düşmez veya düşerde tekrar yükselirse ilaçla tedavi yapılacakmış(internette baktım kemoterapi deniliyor) Buarada doğum konrol ilacı 1 kere ilk evlendiğimde kullanmıştım kanama yaptığı için bırakmıştım..Şimdi yine aynısı olur diye kullanmak istemiyorum.Ayrıca bebek olayını sonraki dönemde zorlaştırıyor diye duydum. Ayrıca kilo aldırıyor.. Önereceğiniz ilaç ismi varmı yada bunlar doğrumu? Doktorumla bu gibi özel şeyleri konuşmuyoruz da

Buarda Ben 7 haftalıkken doktora kalp atışını duymaya gittim..Ortada ne kese ne de kalp atışı vardı..Doktor mol gebelikten şüphelendi ve acilen alındı.Geçen hafta patoloji sonucum ile mol gebelik kesinleşti ve bugün tam mol olduğunu öğrendim.Her bayanda oluşma durumu varmış 2000 kadında 1.. ve o benim :)Biliyorum bu yazdıklarım size çok yabancı bende daha önce hiç duymamıştım yeni yeni anlayabiliyorum.Bu gebelikte tümor oluşabiliyormuş tümor(kanser gibi kötü huylu) kendini bhcg hormonu ile belli ediyormuş..Oyüzden 1 sene kontol altında olmam gerekiyor bhcg testi veriyorum herhafta sıfırlanınca yine vermeye devam edicem tekrar oluşma riskine karşı..Eğer değerim düşmez veya düşerde tekrar yükselirse ilaçla tedavi yapılacakmış(internette baktım kemoterapi deniliyor) Buarada doğum konrol ilacı 1 kere ilk evlendiğimde kullanmıştım kanama yaptığı için bırakmıştım..Şimdi yine aynısı olur diye kullanmak istemiyorum.Ayrıca bebek olayını sonraki dönemde zorlaştırıyor diye duydum. Ayrıca kilo aldırıyor.. Önereceğiniz ilaç ismi varmı yada bunlar doğrumu? Doktorumla bu gibi özel şeyleri konuşmuyoruz da

öncelikle çok geşmiş olsun canım.molhidatiformla ilgili anlattığın herşey doğru canım.malesef aynen o şekilde ilerliyor.doğum kontrol hapına gelince bu haplar ileriki dönemdeki gebelik oranını düşürmezler yanlızca bıraktıktan sonra bir iki ay vücuttan atılma süreçleri devam edebilir.ayrıca öyle aman amanda kilo aldırmazlar.yanlızca ilk başlanıldığında biraz iştah açabilirler ama kiloyu onlar değil senin yiyip içtiklerin yapar.ama mol gebelik sonrası doğ. kont.hapı yutmak ne kadar doğrudur senin var olan hormonlarını nasıl etkiler bunu dr.unla mutlaka görüşmelisin canım.inşallah yardımcı olabilmişimdir.

arkadaşlar pazartesi itibariyle tüp bebek transferim yapılacak.inşallah listemizin ilk hamilesi olabilim.dualarınızı bekliyorum arkadaşlarrrrr:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

öncelikle çok geşmiş olsun canım.molhidatiformla ilgili anlattığın herşey doğru canım.malesef aynen o şekilde ilerliyor.doğum kontrol hapına gelince bu haplar ileriki dönemdeki gebelik oranını düşürmezler yanlızca bıraktıktan sonra bir iki ay vücuttan atılma süreçleri devam edebilir.ayrıca öyle aman amanda kilo aldırmazlar.yanlızca ilk başlanıldığında biraz iştah açabilirler ama kiloyu onlar değil senin yiyip içtiklerin yapar.ama mol gebelik sonrası doğ. kont.hapı yutmak ne kadar doğrudur senin var olan hormonlarını nasıl etkiler bunu dr.unla mutlaka görüşmelisin canım.inşallah yardımcı olabilmişimdir.
Teşekkürler lansor eniyisi ben doktoruma sorayım bunu..
arkadaşlar pazartesi itibariyle tüp bebek transferim yapılacak.inşallah listemizin ilk hamilesi olabilim.dualarınızı bekliyorum arkadaşlarrrrr:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Hakkında hayırlısı canım..inşallah sağlıklı hayırlı bebeklerin olur.. Bu arada benim doktorum da tüp bebek doktoru..hatta o bölümün sorumlu doktoru..Oyüzden çok yoğun oluyo arada transferleri oluyo..

Teşekkürler lansor eniyisi ben doktoruma sorayım bunu..

Hakkında hayırlısı canım..inşallah sağlıklı hayırlı bebeklerin olur.. Bu arada benim doktorum da tüp bebek doktoru..hatta o bölümün sorumlu doktoru..Oyüzden çok yoğun oluyo arada transferleri oluyo..

arkadaşlar öncelıkle allahtan hepınıze sağliklı bebeklr vermesını diliyorum.benım bı arkadaşimda polikistik var 3 ay tedavi olacaktı bugun bittı şimdi iğnelerle deneme yapılacak.benim erak ettı olmazsa eğer tüp bebek masrafi nekadar dır bilen varmı?

GÜNAYDIN arkadaşlar
Hafta sonu kimsecikler yoktu gene,yalnız başıma dolaştım durdum.Çok üzgünüm çoook
[/QUOTE

yanlizmi kaldin sen canim benim ben haftasonlari evde olursam giriyorum ama pek canli olmuyo bizim buralar gerçektende o yüzden bakip çikiyorum ama bundan sonra sana bi slm yazicam girdigimde söz :1hug:
sibelacim,enrikacim bende hafta sonlari burdayim.sizinde burda oldugunuzu görürsem eger yanliz birakmam...................

SıBELALA cim destegin icin cok tesekkur ederim. Inan psikolojimi toparlamak icin ciddi caba sarfediyorum.sizler olmasanız napardım bilmiyorum.

NURHAYATK cim cok gecmis olsun. Seninle kasım annelerinde karsılasmıstık. Benimde bebegim 8+6 iken gelismedigi icin alindi. Senin yasadiklarinda bizim yasadiklarimizda hic kolay degil. Allah hepimizinm yardımcısı olsun

SLM KIZLAR LİSTEYE BENİ DE YAZARMISINIZ 1 SENEM VAR HENÜZ ZAMAN BAŞLAMADI :KK43: HCG DEĞERİM DÜŞMEDİ DAHA.. BU TOPİCİ BULDUĞUMA SEVİNDİM BU ARADA.ÖPTÜM HEPİNİZİ.. Şeniz

aramıza hoş geldin ve çok geçmiş olsun arkadaşım...bencede dr unla konuşmalısın bu konuları en iyisine o karar verir...

aramıza hg canım...rabbim yar ve yardımcın olsun dualarım seninle ...hayırlısıyla tutar inşallah bebeğin....:1hug:

günaydın canlarım kader arkadaşlarım ve güzel anne adayları......öpüyorum hepinizi....

GÜNAYDINNNNN
güne bir düşük haberi ile başlıyorum,işyerindeki arkadaşım hamile demiştim geçen haftalarda,dün doktora gitmiş,bu kez doktor keseyi görememiş,kan tahlili yapmış değer çok düşük çıkınca düşük yapıyor olabilirsin demiş,oysa ne kanaması nede ağrısı vardı çok şaşırdım,neyse az önce yanında inmiştim sancım var dedi dayanamıyorum dedi ve bayıldı panik olduk acil hastaneye götürdüler ama bence düşük gerçekleşiyor maalesef.Ama demek düşük kanama ve ağrı olmadanda başlayabiliyormuş bunu öğrendim.

CANIM HOŞ GELDİN,ve çok çok geçmiş olsun,inaşallah ALLAH bi daha göstermez,moralini yüksek tut bence hiç kötü ğeyler düşünme,moral en iyi ilaçtır canım.

GÜNAYDINNNNN
güne bir düşük haberi ile başlıyorum,işyerindeki arkadaşım hamile demiştim geçen haftalarda,dün doktora gitmiş,bu kez doktor keseyi görememiş,kan tahlili yapmış değer çok düşük çıkınca düşük yapıyor olabilirsin demiş,oysa ne kanaması nede ağrısı vardı çok şaşırdım,neyse az önce yanında inmiştim sancım var dedi dayanamıyorum dedi ve bayıldı panik olduk acil hastaneye götürdüler ama bence düşük gerçekleşiyor maalesef.Ama demek düşük kanama ve ağrı olmadanda başlayabiliyormuş bunu öğrendim.

çok geçmiş olsun sibelciğim arkadaşına...ne kadar çoğaldı bu düşükler ölü doğumlar falan...allah korusun hepimizin meleklerini....

çok geçmiş olsun sibelciğim arkadaşına...ne kadar çoğaldı bu düşükler ölü doğumlar falan...allah korusun hepimizin meleklerini....

evet canım yaa bende aynı senin gibi düşündüm,herşey gibi insanlarda sağlıksızlaştı,eskiden kadınlar 6-7-8 doğururlarmış çoğuda hiç düşük yapmazmış,üstelik gebe olduklarını bilmeden ne işler yaparlarmış,biz ne kadar hassas bir nesil olduk,arkadaşım 1 hafta full yattı ,işe başladı hiç yerinden kalkmazdı ama işte yinede bebek tututamadı.ALLAH bize yardım eder inşallah bi daha düşük yapmak istemem o psikolojiyi yaşamak ne zor.

slm kızlar ben geldim a.s. hepinize kucak dolusu öpücükler getirdim a.s.

nurhayatçım aramıza hoşgeldin ve çok çok geçmiş olsun canım unutma herşey bizim için şuanda sana düşen bence tedavini asla aksatmamak ve kullanacağın ekstra şeyleri druna sormadan kullanmamak yani dogum kontrol hapları ile ilgili lansora tamamen katılıyorum canim bende :1hug:

lansorcum hadi hayırlı olsun canım dualarım seninle ve heyecanla bekliyorum bebek haberini :dance:

sibelacim,enrikacim bende hafta sonlari burdayim.sizinde burda oldugunuzu görürsem eger yanliz birakmam...................

sağol kanaryacım ozaman haftasonlarıda burdayız artık :içelim:

günaydın canlarım kader arkadaşlarım ve güzel anne adayları......öpüyorum hepinizi....

bende seni öpüyorum can arkadaşım benim Şeniz

GÜNAYDINNNNN

sibelacım çok üzüldüm ya gerçekten yaseminin dediği gibi bu tarz haberleri ne kadar sık duyar olduk allahım hepimizi korusun bu sefer kavuşalım bebeklerimize :Saruboceq:

bende seni öpüyorum can arkadaşım benim Şeniz

sibelacım çok üzüldüm ya gerçekten yaseminin dediği gibi bu tarz haberleri ne kadar sık duyar olduk allahım hepimizi korusun bu sefer kavuşalım bebeklerimize :Saruboceq:

sağol canım,evet inşallah kavuşuruz bebişlerimize:ecrin_bebek:

X