Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

bu arada bir kaza da oldu da acaba diyorum. ama sanırım insan kutajdan 19 gun sonra yumurtlamaz

GÜNAYDIN arkadaşlar,
Doktor bana bekleme süresi vermedi,sadece ay sonuna kontrole çağırdı,40 gün kanama sürdüğü için adet oldummu olmadımmı bilemiyorum,şimdi ben bu ay adet olana kadar beklemem lazım dimi,yoksa yaklaşık yumurtlama zamanını tahmin edemem.

slm kızlar ya bısey soracam cevaplarsanız sevınırım benım adetlerım 7 gun surerken bu at dort gun surdu ve ardından kasık ve bel agrılarım basladı tahlıll yaptırdım daha once 4 bebek dusurdugum ıcın hamıle olabılırmıyım dıye ama pazaertesı gunu cıkacakmıs hamıle olabılırmıyım veya bu bel agrıları kadın hastalıgının habercısımı kafam cok karıstı rabbım yardımcımız olsun....

canım hamilede olabilrsin tabi,göğüslerine ağrı sızı varmı,diğer belirtiler nasıl??? Bel ağrısı hamilelik belirtisi olabilir,bende kist olduğunda da bel ağrısı oluyor.Sen en kesin pazartesi öğrenirsin artık o zamana kadar dikkatli ol bari.

sibelacim öyledir heralde canim hem bi ay daha dinlenir kendine gelir rahmin

evet canım bende senin gibi düşünüyorum,bu ay dinlensin rahim toparlansın diyorum,dengem şaşırdı zaten,kanamam bitti göğüslerimde hafif ağrılar başladı,hormonlarımın normale dönmesi lazım önce.İlk adetimi beklicem artık.

canım gogsumde cok agrı yok ama dıger belırtılerın hepsı var ıkıde bırde tuvelete gıdıyorum hatalandımmı dıye bakalım sonu ne olacak eger oyle bıseyde varsa rabbıme emane t dıkkatlı olmaya calısırım sanada gecmıs olsun canım

teşekkür ederim canım,sanada çok geçmiş olsun,zor günler geçirmişsin gerçekten ALLAH yardımcın olsun,inşallah hamilesindir ve çok sağlıklı geçer inşallah.

kader arkadaşlarım hepinize hayırlı cumalar diliyorum rabbim bu günler yüzü suyu hürmetine hepimize saglıklı hayırlı ve sorunsuz hamilelikler nasip eylesin inş. amiiiinnnn

fatima38 canım korunma süren bitti hakında hayırlısı olsun inş. tez zamanda verirsin bebiş haberini bizlere. darısı bizlerin başına amiin

hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:[/QUOTE]

[/QUOTE]

benimde bitti bekleme süresi şubat sondu martta çalıştık nisanda hamileyim tekrar allah herkeze nasip etsin

bencede hamile olabilirsin canim daha dogrusu insallah hamilesindir sen kendine çok dikkat et evde bi test yapsan aslinda belli olmazmi acaba :uhm:

kader arkadaşlarım hepinize hayırlı cumalar diliyorum rabbim bu günler yüzü suyu hürmetine hepimize saglıklı hayırlı ve sorunsuz hamilelikler nasip eylesin inş. amiiiinnnn
amiin can arkadasim sen nerelerdesin hep özletiyosun kendini senağlama

benimde bitti bekleme süresi şubat sondu martta çalıştık nisanda hamileyim tekrar allah herkeze nasip etsin[/QUOTE]

senin adina çok sevindim alkisalkisalkis hayirli olsun arkadasim darisi basimiza insallah

amiin can arkadasim sen nerelerdesin hep özletiyosun kendini senağlama

a.s.canım benim bu pazar nişanımız var ya koşuşturma bide tam nişan üstü üşütmüşüm dr gittim sinüzit olmuşum 2 gündür yatıyorum bide akıntım çok fitille antıbıyotık yazdı dr iltahab olmuş öyle işte canım halım yok hiç nişan günü ayakta durabılseydim hayırlısı allahtan sen nasıl oldun canım öpt senı Şeniz

sevo81 den alıntı-benimde bitti bekleme süresi şubat sondu martta çalıştık nisanda hamileyim tekrar allah herkeze nasip etsin[/QUOTE]

canım adına çook sevındım rabbim tamamına erdirsin inş. hayırlısıyla bizede dua et canım

yumurtluyo canım ben düşükten hemen sonra hamile kaldım hakında hayırlısı olsun hamileysende kendıne dikkat et canım dr başvur

walla guzelim hic belirtim falan da yok gerçi daha 5 gun oldu kaza olali hemen belirti vermez olsa bile, adet olduktan sonra olsa daha iyi olur bence ama olduysada insallah saglikli bir sekilde sonuclanir

kiyamam ben arkadasima geçmis olsun sinüzitin ne kadar menem bisey oldugunu ben iyi bilirim :1no2: canim benim kafani sicak tut ben öyle sinüzit agrisi çektigim zaman saç kurutma mak. tutuyorum basima :sm_confused: çaresizlik iste :bbo: dikkat et kendine iltihabin içinde ilaçlarini mutlaka kullan az zamanimiz kaldi biliyosun alkisalkisalkis nisan içinde hiç merak etme güzelim sen o mutlulukla bi anda iyilesiverirsin :teytey::teytey:

walla guzelim hic belirtim falan da yok gerçi daha 5 gun oldu kaza olali hemen belirti vermez olsa bile, adet olduktan sonra olsa daha iyi olur bence ama olduysada insallah saglikli bir sekilde sonuclanir

evet canım en azından 1 adet zamanın geçse çook iyi olur ama rabbim nasip ettıysede yapacak bişey yok rabbım hayırlısını nasip etsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…