Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

yok canım ya hem belirtiler icin erken hemde daha regl olamdan hamile kalırsam risklide olabilir bence

bencede bi kaç ay rahmin dinlenmesi en güzeli ama sayet hamileysende olsun ben öyle çok saglikli bebegi olanlarida duydum canim umarim istedigin gibi olur hersey zaten sende söylemistin sanmiyorum diye acikcasi bende sanmiyorum

bekleyip gorecez kızlar bakalım nolcak
ahhh o kadar istiyorum ki bebek sahibi olmayı
kızlar rahmin cabuk toparlaması icin kür falan varmı

[sibelacim arkadasin için üzüldüm ya umarim atlatir bol bol dinlensin bari çok hareket etmesin :çok üzgünüm:
bu arada kanamanin bittigine çok sevindim :içelim: bak yavas yavas normale dönüyosun iste canim benim dr gittiginde görceksin bak kistlerinde gitmis olucak :dance:

sağol canım benim,inşallah dediğin gibi olur,içim bir bebek için mükemmel bir ortam hazırlar umarım.Arkadaşım evde dinleniyor, akıntısı azalmış inşallah benim gibi olmaz.

Herşeyi ağırdan almak istiyorum artık,ne zaman bişeyler için sabırsızlansam hep benden uzaklaştı,bebek konusuda öyle oldu,yaşım geçiyor yıllar geçiyor diye sabırsızlandıkça hep başka problemler çıktı,7-8 ay her adet döneminde doktora gittiğimde ya ilaca fazla tepki verip yumurtam çok oldu tedaviyi kesti,ya da kist çıktı doğum kontrol hapı verdi.
İşte zamanı var demekki,herşeyin bi zamanı var.[/QUOTE]

inan benimde öyle oldu biliyomusun sibelacim bebek için çok acele etmeden artik zamana birakmanin zamani geldi diye düsünüyoduk ama çok yakin bi arkadasimin bebegi oldu ayni yastayizda iste aman fazla beklememk lazim vakti geldi artik falan diye konusunca bi kaç kisi üstüste bende bi an stres oldu hemen olsun istedim panik oldum ilk ayda tuttu ama sonu hüsran demek vakti gelmemis daha öyle düsündüm sonrada bazen acaba 3 ay çok okadar beklemesemmi diye düsündüm ama geçiverdi artik rahat birakicam kendimi denemelere devam ama eminim o vaktini biliyo

rahmin toparlanmasi için yasemin bi kür kullanmisti incir kürü ibrahim saraoglunun sitesinde var esteryacim ordan bakabilirsin bende adacayi yagi kullandim iltihap için adetim bittiginde bi parca pamuga bi kaç damla damlatip iç çamasirimin içine koydum geceleri

evet yaa dert ediyoruz,dert ediniyoruz yani,şöyle bir rahat bırakabilsek kendimizi,belki bu kadar uğraşmaya gerek bile kalmıyacak,bir yazı okumuştum ''eskiden kadınlar sadece evlenip çocuk yapmaları o kadar doğal bir olaydı ki hemen bi sürü çocukları olurdu,şimdilerde herşey o kadar programlı ve o kadar kontrol altında yapılmaya çalışılıyor ki istedikleri zaman da işin içine stres giriyor ve ters tepiyor sonuç kısırlık,ilaçlar tedaviler.

benimde eylül 23de 2aylık bebeyim karnımda öldü dün ögrendim hamileyiallah en yakın zamanda sizlerede nasıp etsin

yok canım ya hem belirtiler icin erken hemde daha regl olamdan hamile kalırsam risklide olabilir bence

a.s.:1hug:canım çook geçmiş olsun ben canlı örnegim düşük yaptım düşükten hemen sonra regl oldum ve hemende hamile kalmışım kalınabılıyo yanı canım ama malesef kaldıgımda 2 buçuk aylık karnımda öldü onuda düşürdüler rabbim kımseye böyle acılarla imtan etmesın 2 tane melegım peşpeşe gitti anlayacan ve dr 3 ay zaman verdi bana ama ben 6 7 ay beklemıyı düşünüyorum son melegım benden ayrılalı 5 buçuk ay oldu ben 1 buçuk ay daha bekleyecem acle etmeyecem rahmım ve bedenım iyice dinlensin istiyorum rabbım sana bana ve tüm isteyenlere saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiiiinnnn

arkadaşlar gebelik belirtisi yüzde çıkan kocaman sivilceler olabilir mi. adet belirtisi olur da .:icecream:

kaydirigubbakcemile2hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 8 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

a.s.:1hug:canım çook geçmiş olsun ben canlı örnegim düşük yaptım düşükten hemen sonra regl oldum ve hemende hamile kalmışım kalınabılıyo yanı canım ama malesef kaldıgımda 2 buçuk aylık karnımda öldü onuda düşürdüler rabbim kımseye böyle acılarla imtan etmesın 2 tane melegım peşpeşe gitti anlayacan ve dr 3 ay zaman verdi bana ama ben 6 7 ay beklemıyı düşünüyorum son melegım benden ayrılalı 5 buçuk ay oldu ben 1 buçuk ay daha bekleyecem acle etmeyecem rahmım ve bedenım iyice dinlensin istiyorum rabbım sana bana ve tüm isteyenlere saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiiiinnnn

canim ilgin icin cok sagol aslında acele etmemem lazım ama yas 36 olunca insan gecikmekten korkuyor :KK43:

kızlar nasılsınız canım arkadaşlarım kanaryam enrikam yasemınım ve tum arkadaşlar nasılsınız enrikacım iyileştinmi bitanem agrın varmı yıne herkese sevgiler ve yeni aramıza katılan arkadaşlar hoşgeldiniz

canim ilgin icin cok sagol aslında acele etmemem lazım ama yas 36 olunca insan gecikmekten korkuyor :KK43:
a.s.canım benım senı çook iyi anlıyorum ama en azından 2 adet geçir derim kolay degil düşük yapmak tabı yınede sen bilirsin canım rabbim yar ve yardımcın olsun :Saruboceq:

arkadaşlar gebelik belirtisi yüzde çıkan kocaman sivilceler olabilir mi. adet belirtisi olur da .:icecream:
evet canım regl belirtisi oluyo sivilce ama belkı hamıle kaldıgındada çıkabılır hamile olma ihtimalinmi var canım rabbım gönlüne göre versin

benimde eylül 23de 2aylık bebeyim karnımda öldü dün ögrendim hamileyiallah en yakın zamanda sizlerede nasıp etsin

a.s.canım benim hamile olmana çook sevındım rabbim hayırlsıyla kucagına aldıgın günleride gösterir inş. rabbım analı babalı buyutsün inş. duanı bizlerden esirgeme canım hamilerin duası kabul olur

kucakta kullanmamak lazım belkide
biliyormusunuz benim bir arkadasım var
gunde 2 pakete yakın sigara icer
alkolda alir
hamile kaldı hamilelikte de sigara icti ve alkol aldi hemde 35 yasinda idi ve o kadar fırtınalı stresli oyle berbat bir hamilelik gecirdiki anlatmam hayal etmeniz bile mumkun degil, ama topaç gibi bir kızı oldu.
bence o bu etkenler olsada hersey Allahtan

X