Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........koruma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38...............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboce

evet canim bencede hamilelikte valla koltuga cakilcaz gibi.ben simdiden karar aldim.hamileligimi yatarak gecirmeyi düsünüyorum.tabi ev isleri falan Allah kerim.esim sagolsun yavas yavas yapar artik.ahhh simdiden esime aciyorum.yazik kiyamamda kocisime ama mecbur.oldugu kadar olacak valla.dr.um hamileligimde ev islerini falan yapabilirsin demisti.bende yavas yavas yapmistim.ama artik akillandim.dr.larin da her dedigini yapmamak gerekiyor.oturup sinirimden aglarim artik.yukari tükürsen biyik asagi tükürsen sakal misali.Allah simdiden yardimcimiz olsun.................

a.s.a.s.saol canım benim evet kötü oluyo baş agrısı maffetti beni sankı başımda yüz kılo agırlık var gibi başımı kaldıramıyorum bide burun akıntısı durmadan silmekten yara oldu ilaçlarada hemen başladım biraz iyiyim gibi bakalım inş. tamamen iyileşirim evet canım az vaktım kaldı demiştim ya size akıntım çogaldı diye iltahabtanmış benden böyle canım sen nasılsın :1hug:

canım çok geçmiş olsun,sen hamile kalmadan bu hastalıktan kurtulmaya bak,yarınlarda hamile kalırsan ilaçta kullanamazsın çok zor olur.İnşşallah en yakın zamanda iyileşirsin.

canim cok gecmis olsun.hasta mi oldun.aman dikkat et canim....

günaydın canlarım.....dün adet oldum ..biraz erken geldi buay...süre falan yok bitti artık....allahıma sonsuz şükürler olsun artık özgürüz...adetim bitince çalışmalara son hız devam...öpüyorum hepinizi darısı tüm bekleyenlerin başına :))))

canım benim çok geçmiş olsun çok kötü olmuş nişan öncesi ...inşallah güzel geçmiştir nişanınız...kendine iyi bak canım...inşallah düzelmişsindir...

günaydin arkadaslar a.s. yeni hafamiz huzurlu mutluluk dolu bi hafta olsun nasilsiniz bakalim

a.s kanaryacim çok haklisin bende açikçasi öyle bi karar aldim ama eminim uygularken sinirden agladigim zamanlar olucaktir ozamanda insan düsünüyo bebegimiz için sürekli dinleniyoruz bedebimizi dinlendiriyoruz ama ruhumuzu hasta ediyoruz o yüzden rahat olmayi ögrencez arkadasim mecburuz :çok üzgünüm: ben hem bedenimi fazla yormucam bunu yaparkende relax olmayi ögrenicem yani bi taktik gelistirmemiz lazim :uhm::uhm:

tekrar geçmis olsun canim arkadasim seni inan çok iyi anliyorum o agriyi çok iyi bilirim kafamçokkarıştı bende geçen haftaya göre iyiyim canim agrilarim geçti ama havalar o kadar soguk gidiyoki biraz nezle oldum :sm_confused: burnum akiyo benimde valla bir iki hafta içinde çok iyi olmam lazimm :dance:

hosgeldin can arkadasim hadi hayirlisi olsun bakalim belki bu son adetindir hamilelik öncesi alkisalkisalkis bakalim simdi sira bende ama haftaya bekliyorum ben

bu arada tugbacim nisaniniz hayirli olsun tekrar allah tamamina erdirsin, nasil geçti eglendinizmi

hosgeldin can arkadasim hadi hayirlisi olsun bakalim belki bu son adetindir hamilelik öncesi alkisalkisalkis bakalim simdi sira bende ama haftaya bekliyorum ben

hoş bulduk canım benim...hadi bakalım sıra sende....hayırlısı olsun canım önemli olan o rabbim tekrar aynı acıları yaşatmasın hepimize....:1hug:

GÜNAYDIN arkadaşlar
Hafta sonu kimsecikler yoktu gene,yalnız başıma dolaştım durdum.Çok üzgünüm çoook

Sibela cim canım naislsin?

çok teşekkür ederim canım iyi olmaya çalışıyorum,metabolizmam beni şaşırtıp duruyor işte,düşükten sonra normale dönemedim bi türlü,bi kaç gündür göğüslerim ağrımaya başladı,şaşırdım daha lekelenmem yeni bitti bu da nerdeen çıktı anlamadım.forumdaki hemşire arkadaşımıza sordum,bazen olurmuş böyle vücut kendine lohusa zannedermiş,bi kaç güne geçer diyor.
sen nasılsın canım nasıl gidiyor.

canım ben iste 27 gun oldu
bugun sanki boyle regl oncesi gibi hafif agrilar falan hissediyorum ama psikolojikte olabilir net bisi yok..
gunler gecmiyor guzelim ya
bi regl olsam bitsede baslasam calismaya diyorum biryandan da korunmuyorum belki bisiler tutar diyorum psikolojiyi bozdum bir garibim yani

ah canım kıyamam sana...benim suçum yok ama yalnız kalmanda evde netim yok çünkü :)))):1hug:

tabiki canım bende çalıştığım için girdim net'e yoksa benim de evde net yok.İnsan alışıyor her dakika girip bakmak istiyorum.Neyse olsun hafta içi cıvıl cıvıl sitemiz.

kızlar günüm dolduğu için hem seviniyorum hemde korkuyorum...çok değişik duygulardayım rabbim aynı acıları birdaha hiç birimize yaşatmasın....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…