Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın kızlarrrr
sanırım benin kanamam sona eriyor, iyice azaldı,offfffffffffffffffff çok şükür yaaaaa bitsin artık 40 gün oldu,artık bende gün saymak istiyorum yaa,şimdi düşük yaptığım için daha ümitliyim daha hevesliyim,ay sonunda doktora gidecem kontrolüm var,inşallah kistlerde gitmişse süper olacak.
canım sevındım adına inş. allahın izniyle kistlerinde gitmiştir herşey gönlünce olur inş. canım

kucakta kullanmamak lazım belkide
biliyormusunuz benim bir arkadasım var
gunde 2 pakete yakın sigara icer
alkolda alir
hamile kaldı hamilelikte de sigara icti ve alkol aldi hemde 35 yasinda idi ve o kadar fırtınalı stresli oyle berbat bir hamilelik gecirdiki anlatmam hayal etmeniz bile mumkun degil, ama topaç gibi bir kızı oldu.
bence o bu etkenler olsada hersey Allahtan

a.s.evet canım dogru söylüyosun rabbim nasip etseydı o bebeklerimizi bize muhakkak olurdu demekkı nasibimizde yokmuş o bu da sebeb oldu herşey rabbimin elinde yıyecekleri ekmek yokmuş rabbım birdaha böyle acı yaşatmaz inş. :Saruboceq:

canim ilgin icin cok sagol aslında acele etmemem lazım ama yas 36 olunca insan gecikmekten korkuyor :KK43:[/QUOT
canım seni çok iyi anlıyorum,çünki bende 36 yaşındayım,geç kalmışlık hissini çok iyi bilirim,ama maalesef ne kadar acele edersen o kadar senden uzaklaşıyor,bırakmak lazım,herşeyi kendi haline bırakmak lazım,işte sabır dedikleri şey bu olsa gerek.
Bana doktor doğru dürüst tedavi uygulamadan ''hiç uğraşmayalım direk tüp bebek yapın'' dedi,ne kadar kolay söyledi,maddi gücün varmı yokmu hiç sormadı bile.

Merhaba, beni eklermisiniz listeye bende 27 şuabtta kaybettim bebeğimi kalbi durmuştu. Artık korunmuycam bekleyemem üç ay falanhihoyyythihoyyyt

kaydirigubbakcemile2hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 8 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

Merhaba, beni eklermisiniz listeye bende 27 şuabtta kaybettim bebeğimi kalbi durmuştu. Artık korunmuycam bekleyemem üç ay falanhihoyyythihoyyyt

a.s.merhaba canım çook geçmiş olsun senin korunman bittimi canım korunma bitti diyemi ekleyım listeye senı rabbim inş. gönlüne göre verir:1hug:

Kızlar az önce arkadaşımızda buna benzer bişey sormuş,bende merak ediyorum,düşük yaptıktan sonra rahim çabuk toparlansın,tekrar sağlıklı hale gelelim diye uygulama yapanlar,bişeyler önerenler yokmu.
mesela ben ısırgan tohumu+çörek otu+bal+pekmez macunu yaptım onu yiyorum şimdi.
Sizlerde böyle bişeyler yapan varmı???

sırnaşık şeykızlar yaa zamanımız azlıyo korunmayı hepimiz zamanla bırakacaz inş. rabbim hepimizin gönlüne göre verir amın rabbim bebişlerimizi önce karnımıza:CüvCüv: sonra kucagımıza :emir_bebek:nasip eder amiiinn:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile2hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay ayhihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 8 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
17-boncuk32............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bittihihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
24-nazliozger..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

a.s.merhaba canım çook geçmiş olsun senin korunman bittimi canım korunma bitti diyemi ekleyım listeye senı rabbim inş. gönlüne göre verir:1hug:

aslında dr. um 3 ay dedi. ama ben beklemeyi düşünmüyorum. 2 ay oldu. zaten ha deyince olmuyor ki. bu kaybettiğimiz bebek oluncaya kadar da çoookkk zaman geçmişti. o yüzden korunmayacağım. bitti şeklinde ekleyebilirsin.kaydirigubbakcemile5

Merhaba arkadaşlar benim bekleme sürem bitti, darısı tüm bekleyen arkadaşlara olsun, bugün çalışmalara start vericez inş.

günaydin arkadaslar hayirli cumalar a.s. bu çiçekler benden hepinize a.s.

günaydın arkadaşlar,
İnşallah seneye 23 nisan çocuk bayramına bizde çcuklarımızla gireriz.

ne güzel söylemissin sibelacim duana yürekten katiliyorum :1hug:

Merhaba arkadaşlar benim bekleme sürem bitti, darısı tüm bekleyen arkadaşlara olsun, bugün çalışmalara start vericez inş.

hadi hayirli olsun fatimacim darisi basimiza belkide bikaç hafta sonra bebis haberini vericeksin bize :teytey:

amin esteryacim :Saruboceq:
yasemincim hafta dra gidicekti merak ettim noldugunu yerimseniben arkadasim bizi habersiz birakma :1hug:

X