Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

işallah allah aratmasın hiçbirimize fatimacım merak etme bi bakmışsın nisan bitmiş hem böyle kürtaj sonrasında hamile kalma olasılığı artıyo diyolar gerçi bizimkinin üstünden 3 ay geçmiş olucak ama sen daha şanslısın

slm arkadaşlar...bende martın 12inde düşük yaptım...mayıs ayı beklıyorum bakalım...allah hepimize sağlık versın ve bi bebek nasip etsın inşallah

geçmiş olsun arkadaşım hoş geldin aramıza...rabbim bir daha hiç birimize yaşatmasın böyle bir acı....

sudenaz, kanarya merhaba
merhaba suhenzacim.nasilsin
günaydın kızlar
günaydın kanaryacım iyiyim bende 2. adetimde geçti geriye kaldı 1, hala aramızda hamile yok ama 1-2 ay sonra almaya başlarız haberleri işallah
ne güzel.benim korunma sürem bitti.kismet bakalim.1 ay daha sabir.sonra güzel haberlerini aliriz insaallah......

kıslar benide ekleyin benide benimde 3 ayım bitti ama ben fazla korunmadım tık olmadı inşşlah bundan sonra olcak bişi sorcam incir kürü soağan küründen sonramı yapılcak regli tarihim 27 nisan

kıslar benide ekleyin benide benimde 3 ayım bitti ama ben fazla korunmadım tık olmadı inşşlah bundan sonra olcak bişi sorcam incir kürü soağan küründen sonramı yapılcak regli tarihim 27 nisan

günaydın canım arkadaşlarım
hoşgeldin aramıza honeycim kürler konusunda çok bilgim yok ama bence bu ay soğan kürünü deneyip adetinle beraberde incir kürüne başlayabilirsin yumurtlama tarihine kadarda biter sonra gelsin bebiş

a.s.merhaba canım tabi nedemek hemen ekliyorum seni listeye canım çook geçmiş olsun aramızada hoşgeldin rabbim birdahada inş. böyle bir acı yaşatmaz inş. sevgilerr:1hug:

slm arkadaşlar...bende martın 12inde düşük yaptım...mayıs ayı beklıyorum bakalım...allah hepimize sağlık versın ve bi bebek nasip etsın inşallah
a.s.sanada selam arkadaşım çook geçmiş olsun inş. canım hepimiz hayırlısıyla alıcaz bebişlerimizi kucagımıza :CüvCüv:senide ekliyorum canım listeye...

a.s.hemen senide ekliyorum canım listeye aramıza hoşgeldin inş. bu liste hepimize ugur getirecek hepimiz teker teker bebişlerimizi hayırlısıyla kucaklarımıza aldıgımız günleride görecez:teytey: parola isyan etmekte yok pes etmek yok tam gaz devam arkadaşlar

günaydın enrikacım yasemincim kanaryacım ve diger arkadaşlar nasılsınız canlar bende sogan kürünü denemek istiyorum ama ne zaman başlasam ayın 11 de adet olacam ondan sonramı başlasam bendede 1 haftadır akıntım çogaldı iltahapmı var yoksa üşüttümmü bilmiyorum bu sogan kürü iltahab içindi dimi canlar hepinizi öpt

hihoyyyt:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
5-suhenza.............. 5mayıs KALAN SÜRE 1buçuk ayhihoyyyt
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay ayhihoyyyt
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE korunma süresi bitti hihoyyyt bayram kaydirigubbakcemile2
8-umut sevgim.........hihoyyyt
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 3 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........1mayıs KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
14-fatima38..............23nisan KALAN SÜRE 15 günhihoyyyt
15-ebruli22...............korunma süresi bitti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
16-hpt-honey............korunma süresi biti hihoyyytbayramkaydirigubbakcemile2
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

a.s.
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla :Saruboceq:

Son düzenleme:

İnş. canım aminnn... Süremin bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum, bende düşükten sonra hemen hamile kalınıyor diye duydum, Allah hakkımızda hayırlısını versin inş.

a.s.merhaba canım tabi nedemek hemen ekliyorum seni listeye canım çook geçmiş olsun aramızada hoşgeldin rabbim birdahada inş. böyle bir acı yaşatmaz inş. sevgilerr:1hug:

Teşekkür ederim, Allah razı olsun, listeye eklemişsin, bu listede hamiş olduğumuzuda görürüz inş.

Kızlar ben çok şansızım yaa,ben düşük yapalı nerdeyse 1 ay oldu hala lekelenme devam ediyor,kanamam var yani bi türlü normale dönemedim.

Doktora gitmediniz mi neden uzun sürdü acaba, belkide normal bir durumdur... şansız olduğunuzu düşünmeyin bence...

gidecem canım yarına randevu aldım,önce telefonla aramıştım normal 10-15 gün sürer dedi,yaa bende bugün biter ,yarın biter,hah evet azaldı derken 3 haftayı geçti,zaman zaman ağrı da oluyor kasıklarımda,az önce başka bi doktoru arayıp randevu aldım,değiştirecem doktorumu.Bakalım inşallah bu doktor hayırlı gelir.

Bende hiç anlattığın gibi şeyler olmadı ama olmayacak diyede birşey yok sanırım,bünyeden bünyeye değişiyordur, yarın güzel haberlerini bekliyoruz inş. geçmiş olsun

geçmis olsun sibelacim düsükten sonra kürtaj oldunmu hani belki parça falan kalmistir,bakalim dr yarin ne dicek canim mutlaka bizede haber ver olurmu

geçmis olsun sibelacim düsükten sonra kürtaj oldunmu hani belki parça falan kalmistir,bakalim dr yarin ne dicek canim mutlaka bizede haber ver olurmu

Hayır canım kürtaj olmadım,doktor bişey demedi,kontrole bile çağırmadı,ben kanama devam edince aradım.Bende senin gibi düşündüm ama K.K.de yazan nursebaby 'ye sordum parça kalmış olabilirmi dedim'sanmıyorum kimyasal gebelik çok erken düşük oluyor kalmamıştır'dedi.Neyse artık yarın başka doktora gidecem orda belli olur inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…