Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

sibelcim en iyisi sen şöyle pekmezli bi tatlı falan yap bol bol çerez al fındık falan htta tatlının üzerine tarçın serp :)) en iyisi oo

rica ederim sibelciğim kandırma konusunda sana güveniyorum canım....sırnaşık şeyopuyorumnanaktan:1rolleyes:

slm kzılar bende yoğundum buğün..onun için çok uğrayamadım...sormayın bir oyuna takıldık arkadaşlarla hepbirlikte onu oynuyoruz kelime bulma oyunu puanlı ve süreli...onu oynadık birazda kafa dağıttık...buğün mübarek bir gece lütfen birbirimize dua edelim isimlerimizle...bizde dua istiyoruz sizden biliyosunuz büyük gün yarın :)) öpüyoruz hepinizi kızlar...iyi akşamlar....

herzaman dualarımdasın canım yaseminim allahım sağsalim kavuştursun seni bebeğine öyle bi evladın olsun ki çok zeki, güzel, çalışkan, merhametli, neşeli işte bütün güzellikleri barındırsın üstünde göreni ve tanıyanı hayran bıraksın kendine :Saruboceq:

Ya kızlar benimde 2 ay geçti düşük yapalı ama beklemek istemiyorum.Düşükten sonra hiç beklemeyen var mı?Hemen hamile kalan. Bana cevap verirseniz sevinirim

canım dualarım seninle mutlu haberlerle dönersin inşallah
Ya kızlar benimde 2 ay geçti düşük yapalı ama beklemek istemiyorum.Düşükten sonra hiç beklemeyen var mı?Hemen hamile kalan. Bana cevap verirseniz sevinirim

canım neden beklemek istemiyosun valla bana kalsa bende beklemeyeceğim ben daha 5 ay bekleyeceğim dr ne kadar süre verdiyse bekle derim benimde arkadaşım beklemedi ve 2. düşüğünü yaptı sabırlı olalım.

çok geçmiş olsun cnm
zaten 2 ay geçmiş dr kaç ay demişti sana bide sadece düşükmü oldu yoksa kürtajda yaptılarmıı

selam enrikam ve selam kızlar,

bugun pek keyfim yok dun aksam enistenizle kavga ettik. kafam atık tı biraz fazla dırdır yaptım adamda yeterrr oldu. bende haklıyım o da haklı.. ne bileyim yaaaa.. pisman oldum ozur diledim ama fayda etmedi bi kac gun gider artık bu..

bide bugun sol tarafımda belime vuran bir agrım var, acaba yumoslar fazlamı buyudu?

günaydınnnnnnnn canımmm arkadaşlarımmmm şükür kavuşturana sizleri okadar çoookk özledimki badanam bitti 3-4 gündür yogun bir temizlik içindeydım rabbıme şükür yerleştim ince işler kaldı onuda yaparım 2-3 güne tamamen biter sizler nasılsınız

Son düzenleme:
esteryacım üzülme tatlım öyle arasıra tartışmalar işin tuzu biberi bazen heyecan iyi oluyo en geç yarına düzelirsiniz bence
bizde dün öyle hafiften kapışır gibi olduk ama ben haklıydım oda anladı hatasını hemen sırnaştı bana uzatmadım bende

tuğbacım seni gördük daha iyi olduk canım benim ooohhhhh mis gibi evinin temizlik kokusu geldi sanki burnuma :) yoruldun tabi ama değdi diilmi şimdi eylenmek hakkın artık nasılsa düğün var yakındaaaa

canım harıkam nasılsın senı merak ediyodum adet oldunmu canım yoksa bana melek haberi var hakında hayırlısı olsun canım çook öpt

Yaw benim dilimin kemigi yok gozum dondumu ne dedgimi kulagım duymuyor

canım benm ya aslında bak bunun farkında olman çok güzel tam o kırıcı olacağını düşündüğün sözleri söylemeden önce gerçektende içinden 10 a kadar say işe yarıyo, sonra duygularını daha sakin bi dille getirirsin
çünkü haklı olsa bile daha sinirli olan taraf hafızalarda kalır hep sanki o kaybetmiş gibi

tatlı hamişimiz yasemınım nasılsın canım yegenımız üzüyomu annesi mide bulantılarıyla ama olsun deger onun yüzünü gördügünde unutursun herşeyi rabbim saglıcakla kucagına aldıgın günleride gösterir inş. canım çoook öpt

enrikam ne kadar güzel bir dua tatlım sabah sabah içim açıldı valla...o duaların aynısından sana ve isteyen herkesede versin rabbim...kocaman AMİİN diyorum tatlım...allah gönlünün muradını versin canım benim...:1hugpuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…