Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın arkadaşlarım,umarım hepiniz iyisinizdir,
kızlar şansınızı arttırmak için neler yapıyosunuz,ne yiyosunuz ne içiyosunuz,
ben bu ay fazla bişey yapamadım,inşallah bu ay bişeyler yapacam,inşallah adetim çok fazla geç kalmazda biran evvel başlarım.

sibelcim bende pek bişey yapmıyorum ama eşim kaçiboynuzu pekmezi falan yiyo böyle fındıklı ballı karışımlar aldı kendine onları yiyor bende incir alıcam onu yiyim bari hergün bikaç tane uff napılırki başka :çok üzgünüm:
bide adaçayı yağını kullanıcam bugün ve yarın zaten adetimde tamamen bitmiş olur cmt günü artık çalışmalara başlayınca yapamam adaçayını a.s

sibelciğim biz 3 ay korunma süremizde incir ve keçi boynuzu kürünü yapmıştık biraz külfetli ve eziyetliydi ama olsun değdi rabbime binlerce kez şükür olsun..ilk defa ilk ayda hemen hamile kaldım allahın izniyle...e vitamini alabilirsin canım...sabah ilişkiyi öneriyor uzmanlar ...gün aşırı ...popoya yastık koy ilişkiden sonra en az 20 dk kal öyle...rabbim gücünüzü artırıp gönlünüzün muradını versin arkadaşım....:Saruboceq:

iyiyim benim güzel anne adayım sen nasılsın, nasıl hiç hamileliğin etkileri varmı üzerinde tatlım gerçi yeni yeni başlar dimi 6. haftaya giriyosun daha amaanda kıyamazlar

bende iyiyim canım...hafif bulantılarımız başladı...5+4 günlük bugün teyzesi...:))

evet sibelcim yasemin doğru söylüyo bana bizzat dr söylemişti hastanede çalışırken ben, ilişki sırasında belinin altına yastık koyup bi süre öyle kalmak ve hatta ilişkiden sonra bacakları havaya dikmek etkiliymiş cnm

bide kızlar bi arkadaşımdan duymuştum ben bebek için uğraştığımız dönemlerde erkeğin yedikleri bebeğin cinsiyetini belirlemede etkiliymiş diye duymuş arkadaşımda mesela patates yemek erkek olsılığını arttırıyomuş ve o denemişti bunu ve oğlu oldu :) bende biraz araştırdım bazi yerlerde sözediyo ama tabi önce karar vermek lazım kızmı istiyosun yoksa erkekmi benim için farketmiyo açıkçası :))

kizlar ben bugun dr gittim adetimin 6. gunu bugun ve 14 mm ve 16 mm olarak iki yumosum buyumus. dr asilama yapalım sans daha yuksek olur dedi.

buyuk ihtimalle pazartesi gunu asilama yapacak. fakat cmtesi kontrole gidecegim.

hadi hayırlısı esteryacım o zaman bu ay sana mustakbel anne adayı diyebiliriz :)
peki cmt günümü kesinleşçek cnm

kizlar ben bugun dr gittim adetimin 6. gunu bugun ve 14 mm ve 16 mm olarak iki yumosum buyumus. dr asilama yapalım sans daha yuksek olur dedi.

buyuk ihtimalle pazartesi gunu asilama yapacak. fakat cmtesi kontrole gidecegim.
canım hadi hayırlısı olsun hakkaında.

canım ya sağlıklı sıhhatli olsunda bir tane gerisi boş kız erkek dimi ama.

esteryam harika bir haber bu..inşallah tutar aşılaman canım benim...dualarım seninle...

harikacım ve yasemincim verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum,bende adet olayım bitince hemen başlıcam,incir kürünü uygulamıştım zaten faydasınıda gördüm o yüzden tekrar denicem,eşimi biliyosunuz bahsetmiştim bişey yedirmek mümkün değil ama ben onu kandırmasını bilirimkötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…